♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
21. apr 2011

@alure je to super ked ti chvália dieťatko 🙂 🙂
a chodítko je naše 🙂 tá 1. pani sa neozvala tak má smolu 🙂

eis4
21. apr 2011

@kvietok121 aj my gratulujeme k 8 mesiačikom 🙂

kahlan1
21. apr 2011

ahojte 🙂 vas docitat ked tu clovek nie je den dva je nemozne 🙂
ako sa mate a co nove?

my uz ukazujeme aka velka vyrastiem a pekne zamavame a popritom vravime papa 🙂 tak som hrda ako nikto :D

ale nelozime ani nestvornozkujeme :(

barinkova
21. apr 2011

ahoj kocky,da sa kupit len ta sedacka do choditka samotna,som ju oprala,choditko este pri nikole,a niektore tie cupliky su zlomene,nikdy som to nemala dole ale ta latka bola nejak popretahovana aby sedeli ☹ kedze som to az teraz prala som si toho nevsimla 😖

memory97
21. apr 2011

@kvietok121 blahozelame🙂

ja som uz myslela, ze vsetky ste odcestovali 😀 😀 😀

memory97
21. apr 2011

@barinkova netusim, ale na www.mimibazar.sk najdes snad vsetko🙂

memory97
21. apr 2011
memory97
21. apr 2011

Babulky este som zabudla, krasne sviatky a plno dobrot na stole a vela vodicky, nech ste zdrave cely rok 😀

zajtra pravdepodobne aj my odchadzame k rodicom 😉

lji
21. apr 2011

ahojte kočky.snažila som sa, ale na vás sa chytať fakt nedá.človek sem nepríde den a nestíha čítať 😝

@kvietok121 gratulujeme k 8 mesiačikom

fialka5959
21. apr 2011

Ahojte BAMBULKX, chcela by som poradit, ked mala ma teplotu zo zubkov treba jej na to nieco dat alebo ani nie? DAKUJEM

lji
21. apr 2011

maminky dávate deťúrencom nejaké krémiky "na opalovanie" ??? 😕 😕 ak hej tak ktorý je ten naj?? musím niečo kúpiť saške s vysokou ochranou lebo mi stále červenie a hnedne pred očami a to na slnku nebýva 😕 jedine ak zaspí a ideme takým smerom že na nu chvilku zasvieti slniečko.(a aj to máme slnečník) len dnes sme strávili väčšinu času vonku a stále som ju otáčala mimo slnka a teraz som ju dala kamoške nech si porobím veci a ked som ich išla pozrieť von tak sledujem že saša je viac opálená ako ja s polu s mm dokopy 😖 nechcem aby mala nejaké problémy 😖

lji
21. apr 2011

@fialka5959 ak by sme boli na vašom mieste a boli by to vyššie horúčky tak by som určite dala i ked asi nie plnú dávku 😕 ja lieky nerada ale nechcela by som aby mi dieťa trpelo.

hajatanufus
21. apr 2011

@fialka5959 ahojky mozes dat kludne nurofen ten jej pomoze aj od bolesti a kludne celudavku teda 2,5ml ja som malej davala calpol a nurofen teda len raz za den na noc od bolesti ak nema vysoku horucku tak sa nemusia davt lieky ale naozaj bude potom kludnejsia aj ona aj ty a predides pripadne aj horucke preventivne daj teda len na noc hm?

inak ahoje bebulky vidim ze ste vsetky rozutekane boli sme na poradni nic sme nepribrali ale ani sa necudujem lebo papala len moje mliecko a to jej uz stacit nemohlo a sem tam spapala prikrm ale nie moc ale teraz pomalicky uz zacina papat viac tak snad to o mesiac dohonime chystam veci neviem ako ich spakujem vy tu pisete ze mate kopec veci a to idete len na par dni a ja idem taku dialku a na 6 tyzdnov a fakt neviem co im mam zbalit mam nevyhodu ze vsetko co nemozem si budem musiet kupit lebo do prirucnej batoziny nesmu ziadne tekutiny ani nic tak ani detsku kozmetiku neberiem ale si kupim hned jak prideme a kufor s vacsinou oblecenia posielam po kurierovi aby sme to mali lahsie lebo s detmi a skuframi a prestupovat z lietadla do mhd a potom vlako a zase vlakom a zase mhd to si neviem predstavit tak zajtra pozajtra cakam kuriera

@kvietok121 blahozelame matejkovi k 8. mesiacikom je sikovny a zlatucky

@eis super ze mas to choditko nam uz nase prislo dnes samozrejme ze lucy si ho hned zhabala ale jej som dala choditko a malej pultik tak su obe podelene

idem si trocha lahnut lebo som od pol piatej hore a som strasne unavena zatial papa a vsetkym vam prajem krasne a pozehnane velkonocne sviatky a babenka vela vodicky ale s mierou aby ste boli zdrave papa

21
21. apr 2011

Vsetkym celym vasim rodinkam pokojne a aj nepokojne-oblievacie a sibacie- sviatky a hl. Bozie milosti nech sa leju cez Toho,ktory vstal, aby ukazal, ze smrt je len prechod....aj neveriacim maminkam... velaaaa zdravia........

memory97
21. apr 2011

@fialka5959 pokial nema nad 38 nemusis nic davat, preventivne mozes panadol baby, alebo cipok. Ja davam polovicnu davku panadolu, ak mame zvysenu teplotku zo zubkov.

@lji ja mam daylong z lekarne pre deticky. Tusim je to 30tka.

danulienka35
21. apr 2011

ahojte babulky ako ste sa mali dnes? pridavam foto z prechazky uplny veget boticky vyzula 😀

danulienka35
21. apr 2011
alure
21. apr 2011

@eis4 super že ti to chodítko vyšlo 🙂
@kvietok121 gratulujem k 8 mesiačikom 🙂
@memory97 aj ja používam na Denisa Daylong Baby a je 30 tka 😉
Babulky aký dník máte za sebou? My sme ráno zbehli na nejaký väčší nákup a keďže ostávame doma 😒 tak bolo treba nejaké zásoby.Potom sme sa vychystali na "pláž" a boli tm až do večera,dobehli sme domov,niečo ugrilovali a zajtra si dáme repete 😎 Pripájam pozdrav od Denisa 😉 a jedna "chuťovka" z nášho grilovania,k tomu bol vynikajúci šalátik 😉
A ešte k včerajšej téme obliekania ja viem že možno je to skoro ale drobec už je len v letných nohaviciach,ponožtičky,tričku s krátkym rukávom a na hlave šatka..je rozdiel keď ste niekde na severe ale my tu na juhozápade máme takmer bezvetrie a slnečno,už tretí deň chodím chytať bronz..tak dieťa nechcem prehrievať

alure
21. apr 2011

@danulienka35 mojko tebe som chcela reagovať aj som zabudla Chiara vyzerá ako také ročné babulko a tie zúbky 😉 no fešanda neskutočná CMUK

danulienka35
21. apr 2011

@alure ahoj mojko dakujme je moc velka kazdy hovori ale co narobime 😀

danulienka35
21. apr 2011

@alure aky je krasnucky cmucik 😉

alure
21. apr 2011

@danulienka35 ďakujem mojka.Aj nám hovoria že sme na vek väčší ale neriešim.A bambulka je krásna,ja som ani nemyslela tak veľkosťou ale ona sa aj tvári tak "múdro" a "dôležito" 😉

danulienka35
21. apr 2011

@alure no dolezita je velmi jak sa nasmejeme na ni 😀 a ako keca mala by si pocut

alure
21. apr 2011

@memory97 mojko my do Rakúska chodievame do dvoch osvedčených a pre nás obľúbených miest http://www.sonnentherme.at/index.php?id=41&L=3 a
http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html
Vrelo doporučujem oba je tam super a úplne "babyfriendly"

alure
21. apr 2011

@danulienka35 no tak to by mali s Denisom skočiť "na kávu" ten náš "kecá" o 106 😀 ako ideš sviatkovať?

katulkaaaaaa
21. apr 2011

ahojteee hlasim sa po celom dni rano som isla kamoske,prisli sme predchvilou viki je u svokry maly spi,tak sa tesim na ,,kludny vecer" 😝 ako ste sa tu mali?dnes bolo nadherne ako cez leto,normalne sme opaleny 🙂 pridavam foto 😵

alure
21. apr 2011

@katulkaaaaaa ahoj mojko aj my celý deň mimo domu,ale my už od pondelka "plážujeme" a chytáme bronz 😎
Simonko ako vždy zlatíčko nádherné vysmiate...ja viem že to počúvaš a čítaš často ale on je tak nádherný 😉

danulienka35
21. apr 2011

@alure nejdem nikam budeme domka no mozme nekedy skocit na kavicku sa tesim 😉
@katulkaaaaaa ahoj mojko aky je krasnucky vysmiaty 😉 cmucik

katulkaaaaaa
21. apr 2011

@alure moja zlata toto sa tak dobre pocuva,som taka hrda maminka 😉 a tieto mnamky ste dnes grilovali?aaaach by som si dalaaaa,a milacik Denisko je aky podareny,jeeej a ta capicka nema chybu 😉

akika722
21. apr 2011

uuuuf-..huraaaa.spiaaaaaaa 😀 😀 😀

@danulienka35 @alure @katulkaaaaaa kraaaaaasne detičky mate 😵 😵 😵

babyyy.to bol deeeň 😖 šalelááá som..mm v paci a ja s detmi,Paťko ako divoch,kto nas v meste videl si pomyslel že som pošahana..a keby mi ponukol víkend na psychiatrii beriem 😵 v meste napchal ruku Paťo do elektrickej skrine-OTVORENEJ 😠
a teraz...mm som skoro zabila..sťahujem vonkajšie žaluzie na balkone idem dnu a on stoji za mnou..skoro som skolabovala..v živote som sa tak nezlakla... 🙄 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre