♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
10. máj 2011

@jankasramka ty si musela teda rast u dr, ked tak nadherne opisal Mateovu sikovnost 😉
Nadherne sa smeje, ja z neho nemozem 😉

@katulkaaaaaa to je super sprava, ze maly je v poriadku a malej blahozelame 🙂

@kvietok121 ja som dnes ani nevedela ako maleho obliect, tak mal tenke pancusky, rifliky, tenku bundicku a body s kratkym, dala som mu siltik, ale vymenila za ciapocku, sa akosi u nas okolo obeda rozfukalo, ale dnes je nadherne...

a kupili sme topanocky🙂 dufam, ze ich hned v prvy den nestratime 😀

21
10. máj 2011

@lucia20 😀 😀 😀 😝

katulkaaaaaa
10. máj 2011

hotova soooom 😝 5 hodin som kocikovala,opalena som maly mi dva krat zaspal,kojila som v parku,isla som na obed s kamaratkov,no super dnik,ako ste sa mali? 🙂

mirmaj
10. máj 2011

@katulkaaaaaa aj ja som teraz prišla z vonku je krááááásne 😉
@kvietok121 my sme mali len leginky, body s dlhým a šaty, na hlave klobučik a neviem či jej nebolo aj teplo u nas bolo na slnku 30stupňov 😉

katulkaaaaaa
10. máj 2011

@kvietok121 my sme mali pancusky rifle body a tenucku mikinu a siltovku....ale postupne som vyzliekala,fakt okolo 30stupnov na slnku

seagull2404
10. máj 2011

@katulkaaaaaa tak to si mala super den, ja som tiez bola von, ale asi ma nestihlo opalit, musim povedat, ze som sa spotila a bolo mi neprijemne, ale to mozno aj preto, ze som bola v byvalej praci potvrdit, ze 2. septembra nastupujem 😖 😖 😖

dlho som tu nebola, tak ani neviem, ako sa mate, ale vikend sme travili v BA, vcera sme boli v Polsku kvoli kupelni a kuchyni, dnes som bola v robote, no nestihacky

memory97
10. máj 2011

jaj, tak sme si dnes vsetky uzili krasny slnecny den 🙂 drobatko sa rozhodlo, ze si teraz pospinka, no a o chvilku ho treba kupkat, som zvedava kedy dnes pojdeme hajat 😀

katulkaaaaaa
10. máj 2011

@memory97 aj simon o 19tej zaspal taky bol nervozny tiez som zvedava kedy stane a pojdeme kupat 😉
@seagull2404 tak nas tak skoro opustis? ☹ uz ked budes v praci nebude cas na pokec,ale viem je to tazke dnes financne,ach jaj

kvietok121
10. máj 2011

@memory97
@mirmaj
@katulkaaaaaa tak aj ja tak obliekam, ale niekedy rozmyslam ci nejst bez pancuch, ci mu v tom nie je teplo netusim

memory97
10. máj 2011

@katulkaaaaaa maly sa nakoniec zobudil na kupkanie a uz haja 😉

Dnes dostal Davidko topanocky 🙂 pripajam foto

memory97
10. máj 2011

@kvietok121 ked mas pocit, ze mu v tom bude teplo, tak povyzliekas, ja to tak robim, rano je chladno, ked odchadzame a prideme az ked je horuco🙂

kvietok121
10. máj 2011

@memory97 ved to je to ja som proste nerozhodny clovek

lucia20
10. máj 2011

@akika722 tak to je zase o inom. s tou klobasou a slaninou. to je to iste ako ked prepchavas decko s cokoladami, lebo mu to chuti. no jednoducho nedam....

@jankasramka zlatko nemusis mi hovorit, dnes som celu noc mala sny s onkologiou.....

@jankasramka ja si myslim, ze zdravy rozum je lepsi.... ziadna strava sa nema preferovat.... akoze iba same maso, iba zelenina. treba to vsetko pekne pokombinovat....

@jankasramka no bohovy je... ty kokso ten sa očvachta v hocicom.... ako nase baby. a vy uz mate aj horene zubaky??? a vobec sa mi nezda malinky. aj my mame ledva osem kg. teraz mala v nemocnici oblecena 8.4kg.

@kahlan1 dakujeme za drzanie palcekov. jasne ze to decka dobehnu. moja lucka bola chuducka.... cely cas a teraz sme boli na preventivke a lekarke sanka spadla, ked som povedla ze ma 22kg. 😀

@katulkaaaaaa mojko, ja by som ruku dala do ohna za to, ze sa mi srdce zastavilo na chvilu. som tam nad nou stala jak prikovana, stiskala jej deku, plakala a divala sa ako s nou robi ta pani z RZP. cela som bola vyklepana.
jeeeej, my sa taaak tesime. cely cas sme boli na konci tabulky vo vahe a ako tak pozeram, ze tusim vas aj dohaname. a niekoho sme uz aj predbehli. :D

@katulkaaaaaa s tym bordelom mam pocit aj ja. kedze cely den stojim na nohach, robim a vecer si chcem sadnut a nemozem lebo treba popratat. :D

@memory97 zlatko to bolo tak. ja som od januara odkladala rezonancie, lebo mala sopliky a prave pre tie sa teraz dusila. lekarka mi vynadala pri poslednom preklade, ze si to stale vymyslam a ze nie je chora, len ju tam nechcem dat. tak som sa nahnevala, vynadala jej a bolo ticho. som povedala, ze ju tam vezmem teraz, lebo tvrdili, ze ju vysetria a vezmu len ak bude ok. ja som lekarovi vravela,, ze chrapci a ma sopliky a on mi vravel, ze dychanie je ciste a ci vidim tie sopliky. vravim, ze nie, ale ze ma ich. no tak mi vravi, ze ked ich nevidim, tak ich nema. normalne som si vravela, ze si to asi uz namyslam. no a ked bola v narkoze, tak tie sople sa "zahadne " ukazali a ona bola mimo, nevedela odkaslat a nakoniec mala plnu pusu soplov, tie jej takou lopatkou vybrali, zacal jej zapadat jazyk a v sanitke sa vdaka nim nedokazala hodnu chvilu nadychnut. som sa tak triasla ako som vystupovala, ze ma museli pridrzat, aby som s nou nespadla.

no a ta potvorka si to zrejme este nerozmyslela. ale ja som o 23.00 zapenovala pur penou vsetky diery, kade by mohla vyliezt. :D

lucia20
10. máj 2011

no dnesny den som si dokonale uzila. najskor som letela s nakladnym autom do betonarky. nalozili sme 10 skruzi na studnu. prisli domov, vyliezla som na auto, napajala skruze, a ujo ich s rukou daval dolu z auta. cela som od toho betonu doskriabana ale taaaaaaaaak sa tesim, ze uz su doma. potom som nabehla do jednej firmy, tam som mrkla na uja, ze potrebujem trosku piesku do pieskovicka. nalozila som do dvoch aut cca 500kg a nabehla do kancelarie. pyta sa ma kolko toho mate.... a ja ze ale par kyblikov, len do pieskoviska. :D tak sa usmial, mavol rukou a uz som aj prasila rychlo prec. :D

a uplny klinec dnesneho dna, vyrabala som arielu. :D este sa susi. :D ja som neni ochotna dat za arielu 25eur. zvlast ked doma mame uz 10 barbin. :D ale som lakoma ze?

lucia20
10. máj 2011

@21 a ty co sa smejes??? :D:D:D

akika722
10. máj 2011

@memory97 čislo topanočiek??peknučke 🙂

baby to len ja mam take na hovno dni?? 😒 mm prepina nervy ukazuje,Paťko tiež ukazuje nervy..mam akurat tak všetkeho dosť 🙄

memory97
10. máj 2011

@lucia20 Luci to je inac hrozne... niekedy by ti lekary mali dosta 5 a 20 na zadok, ked si myslia, ze oni lepsie poznaju babatka ako vlastna maminka. To je hrozne uz len citat, co sa mohlo vsetko stat, ale hlavna vec, ze je mala v poriadku.

lucia20
10. máj 2011

@memory97 zlatko, toto presne som napisala ja par stran do zadu. presne tak to bolo aj s tobiaskom. mama vravela, ze nieco ma s brsko. lekari, ze nic, to sa jej mari a malemu sa rozpadlo crievko a krvacal do bruska. a zhodou okolnosti to mal na svedomi lekar ktory taťu operoval.... ☹

memory97
10. máj 2011

@akika722 18tky kupila som mu o cislo vacsie a slovenska vyroba, ziaden smejd🙂 http://www.slovobuv.sk/kolekcia-2010/jesen-zima...
Odmerala som mu nozicku a mame 11cm a velkostne to zodpoveda 17-ke.

akika722
10. máj 2011

@memory97 dik moja 😉

lucia20
10. máj 2011

@akika722 neboj laska, nemas len ty. aj ja mam nervy niekedy v ..... a vtedy nastane nervove zrutenie. doverne to poznam. ale ja hlavne kvoli tomu, ze vsetko taham sama a niekedy mi uz prepina. lebo nevladzem a musim.

danulienka35
10. máj 2011

ahojte babulky moje 😉

akika722
10. máj 2011

@lucia20 to poznam moja..no ty to maš asi ťažšie... 3deti a dom..ja len 2deti a byt 😅 ale ako vraviš...všetko sama mm vkuse hundre.asi mu fakt cviklo nerv v hlave a nie v chrbte 😠

danulienka35
10. máj 2011

@lucia20 mojko tebe by mali dat cenu roka MAMA ROKA si uzasna maminka 😉

memory97
10. máj 2011

@lucia20 to je hrozne... veru ja tomu nerozumiem, ci dnes lekary maju nove prisahy, ked dostuduju, ze miesto predlzovania zivota, im ho skracuju... najhorsie, ked na chyby doplati dieta...
@danulienka35 ahojky

mirmaj
10. máj 2011

@kvietok121 ja už som bola bez pančuch dnes bolo fakt teplo

danulienka35
10. máj 2011

@memory97 ajoj moja 😉
@mirmaj aj mi sme boli len v teplacikoch letnych ved bolo horko

kvietok121
10. máj 2011

@mirmaj
@danulienka35 asi vyskusam aj ja

seagull2404
10. máj 2011

@katulkaaaaaa veru, zatial ale len na ciastocny uvazok, tak nejaky ten cas sa snad najde ☹

danulienka35
10. máj 2011

@kvietok121 skus moja zajtra ma byt 27 a mala bola chuda spotena ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre