♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
24. jún 2011

@eis4 chudak manzel takze dalsia tehulka 🙂 uvidime 😀

hajatanufus
24. jún 2011

@kvietok121 dakujem poviem jej to ja tiez verim tomu ze ked uz budu mat to adoptovane tak sa to potom nejak na nich nalepi a ze budu mat este vlastne 🙂

eis4
24. jún 2011

@kvietok121
@hajatanufus no to by teda super nebolo.mi dalšie neplánujeme vobec 😒 a pri -nelinke neviem ako by som stíhala sa starať o dalšie dieťa 😲 no asi by to ani nedovolila 😀 😀

kvietok121
24. jún 2011

@hajatanufus inac to ze sa velmi casto stava, my sme si chceli tiez adoptovat, ale potom som ostala tehu

kvietok121
24. jún 2011

@eis4 neboj zvladla by si, ze vraj druhe je lepsie, lebo to druhe akosi vie ze nemoze mat maminku celu 😀 tak supsup kupit testik 😉 a budes aspon kludna

eis4
24. jún 2011

@kvietok121 no asi by ma vystrelo 😲

21
24. jún 2011

@eis4 ako tak citam, tak mozno sa v brusku cosi deje... Iba chcem povzbudit, ze druhe byva samostatnejsie, vacsinou sa zahra samo, je kludnejsie... Vacsinou, tak dufam a verim, ze to by postretlo aj teba.. 😀 🙂 😉

vladka84
24. jún 2011

tak sme doma - ta rozlucka v skolke bola nadhernaaaa 😵 😵 😵 pani ucitelky aj plakali a veru, aj ja som mala slzicky na krajicku...boze, baby, ja mam doma skolaaacku 😵

inak, ako tu pisete o prvorodenych a druhorodenych - u nas je Timka ta samostatnejsia, aj sa sama zahra, az mam niekedy pocit, ze dokonca je aj spokojnejsia, ked je sama, velakrat sa nam stane, ze my sme v obyvacke, hrame sa s Karinkou a Timka si kresli v detskej... az mam potom vycitky, ze ci jej samej nie je smutno, aj ju volame k nam, alebo ideme my k nej a uz ked sme dlhsie, tak normalne nam povie, ze nech ju nechajme chvilku samu 😲
zato Kari je ako moja prisavka, to aj na zachod pride za mnou 😕

@eis4 ja som na tom takisto, v tomto momente by som teda dalsie babo nechcela, aj ked sme sa s mm bavili, ze mozno rovnako ako @seagull2404 si na "stare kolena" este jedno babo urobime 😀 teraz mame tieto dve az az 😉

akika722
24. jún 2011

aka burka tu ide ☹ baby?mne spia obe deti,Paťko už do rana a maly netušim do kedy 😅

danulienka35
24. jún 2011

babulky dakujmem vam vsetkym za utechu len ma to nekedy moc mrzi narazky ale nekedy si poviem kaslem na to nech pozeraju aka je mala velka a tucna nevadi

seagull2404
24. jún 2011

@majka35 @akika722 dakujem dievcence
@majka35 joj, veru, uz sa vidim v "garazi" ale to je az do buducna, musim zacat nejako postupne, ja prave som si povedala, ze ju tak nemozem nechat na seba naviazat, preto som uz po dvoch mesiacoch isla na dva dni v tyzdni po dve hodky do roboty, a aj preto chcem aspon na 2-3 dni do jasliciek, ja som povodne ani nemala vycitky, som si hovorila, ake skvele by to bolo, ale ked mi vsetci hovoria, ako nebudem stihat, ako bude Tamarka sama, tak mi to tak akosi prislo, ze by to mohla byt aj pravda
@eis4 to ste asi na ockovanie reagovali, mne dr. radila po kazdom ockovani dat na noc cipok
@hajatanufus ja ju ukladam tak, ze si lahneme spolu na postel, tym to nebude, myslim, ze idu zubky, uz sme zacali aj hnackovat, takze som stale viac a viac presvedcena, ze su to zubky
@eis4 to sa po vysadeni tabletiek stava, aspon tak som pocula

seagull2404
24. jún 2011

@akika722 ty tu a ni take nepis, my nespiace ta znenavidime, ze uz od 18tej spi do rana 😠 😠 😠

seagull2404
24. jún 2011

@danulienka35 potom im mozes prist ukazat tu nadhernu modelku, idioti, lebo oni su tip-top

kvietok121
24. jún 2011

@akika722 moja suhlasim s @seagull2404 my sa este snazime babo znicit 😠 😠 😠 prave nahana auticko a pcha pod skrinu a potom vykrikuje aby som mu ho vybrala pockajte prilozim foto

vladka84
24. jún 2011

@seagull2404 a mne nasa dr. povedala, ze pokial nema horucku - teda nad 38, cipok sa nema davat 😕 no takze nasi lekari su zasa raz jednotni vo svojich odporucaniach! 😠

baby, dnes v skolke mi prislo tak luto jedneho dievcatka - Danielka - kamarati sa s Timkou, no obcas mam na to aj dost nervy, lebo ona ma starsiu sestru, myslim ze ma 13r. a ta ju naucila pekne somariny, ktore ona dalej uci Timku a ostatne dievcata, no ale nie to som chcela... ako mali tu rozlucku, tak tam malo kazde dieta mamku alebo ocka, alebo obidvoch, alebo aspon surodenca, len ona nie 😒 jej mamka prisla az ked sme odchadzali, oni su rozvedeni a musi asi dost pracovat, lebo Timka mi minule hovorila, ze Danielka je vzdy posledna v skolke... no tak mi jej prislo luto, to sklamanie v ociach, ked sa pozrela po triede a "svojich" tam nevidela 😔 stale na to myslim a je mi tak makko z toho....

seagull2404
24. jún 2011

@vladka84 no vraj od bolesti

ja som dnes sla okolo toho oploteneho detskeho ihriska kam sa chodim hravat s Tamarkou a tam ucitelka s deckami zo ZS, ja neviem, ci druzina, ci co, ale ako hadov ich tam bolo, lozili po strechach, kopali do hojdaciek, na niektorych sedeli aj traja, vrestali a ta ucitelka nic, nikto iny tam uz nemohol, hruza, ani neviem, preco ma to tak pohorsilo, ale otrasne to posobilo

@kvietok121 aby si nebola prekvapena, ako rychlo sa moze podarit, aj @kahlan by ti povedala

kvietok121
24. jún 2011
kvietok121
24. jún 2011

@seagull2404 ano chcem byt prekvapena 😉

danulienka35
24. jún 2011

@seagull2404 dakujem mojko vies nekedy to az zaboli ked pocujem nektore mamicky ako ukazuju ale serem na ne mala je zdrava a nic jej nechyba 😉

kvietok121
24. jún 2011

baby manzel telefonuje a on pri tom vzdy chodi a maly za nim viete aky je podareny 🙂

seagull2404
24. jún 2011

@kvietok121 podareny je, uz mu je asi lepsie 😉 treba verit, ved uz sa vam jedno podarilo 😵

danulienka35
24. jún 2011

@kvietok121 moc ti drzim palecky mja aky je krasnucky malicky co hledal? 😀

seagull2404
24. jún 2011

@danulienka35 presne tak, ja uz som videla nie take "vzorove" matky a najradsej by son im deti odobrala

vladka84
24. jún 2011

@kvietok121 jeeej, ten je zlaty 😵 nasa Karinka dnes lozila z izby do izby a vzdy sa tam o nieco postavila a ked si nevedela sadnut, alebo pohnut sa, tak na mna vykrikovala, aby som jej prisla pomoct... ale su uz "vychcane" tie nase deturence 😀

danulienka35
24. jún 2011

@seagull2404 poviem ti to takto mojko to su panicky myslia si ze oni maju deti naj a pritom su to len babky nic viac pre nich

kvietok121
24. jún 2011

@danulienka35 auticko ktore si tam sam vopchal a niekedy ho tak zasunie ze ho musi mamina vytahovat s varechou 😠 @danulienka35 @seagull2404 a dakujeme a verime stale, preto mame kazdy mesiac tutu mutu AJ v case ovulacie
@seagull2404 ano dnes je ako anjel sice s rozkami ale to mi nevadi 😀 😀 😀
@vladka84 ani nevrav aporiadne

eis4
24. jún 2011

@seagull2404 @vladka84 @21 mirka dufam že máš pravdu a v tom brušku sa nič nedeje a je to len kvoli tým tabletkám 🙂
mne tiež dr vždy povie že ked prídem domov hned mám dať čípok a ak sa zvýši teplota tak každých 6 hod možem dať

eis4
24. jún 2011

@kvietok121 krááásny je.

danulienka35
24. jún 2011

@kvietok121 velmi je krasnucky cely tatinko 😉 moc ti buem drzat palecky aby vam to vyslo

akika722
24. jún 2011

@seagull2404 ok..ved ja len tak 😅
@kvietok121 jeeej ten je zlaty ako si hlada autičko 🙂

jaaaj baby asi mam fakt blbu štitnu..teraz tlak:115/75 a tep ♥ až 95 ☹ zadychavam sa,je mi divne 🙄 a to mam isť až za mesiac na vyšetrenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre