♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
30. máj 2010

@kvietok121 peknucke brusko🙂 hlavne nech len rastie a babo je v pohode🙂)) ja som dnes prvykrat videla ako sa babo tocilo a jedna strana bruska uplne napnuta a druha splastnuta🙂)) no neviem odhadnut, ci to bola ritka alebo hlavicka🙂

kvietok121
30. máj 2010

nevies, dnes akosi zle pisem
😀

kvietok121
30. máj 2010

@memory97: tak to ja vobec neviem, iba viem ze kope, ale netusim ani cim, aj ked si myslim ze nozickami, ale to si len myslim

memory97
30. máj 2010

@kvietok121 to mas pravdu, uz keby bol aspon jul🙂)) potom nabeham minimalne 1000 jarnych kilometrov s kocikom🙂))

memory97
30. máj 2010

@kvietok121 nase sa vacsinou iba otaca a sem-tam kope a i ked zacne, tak pokial manzel pribehne, aj prestane🙂))

kvietok121
30. máj 2010

@memory97: neboj to budeme behat, tiez sa na to tesim, v juli sa chystam dokoncit vybavicku, tak sa tiez tesim

memory97
30. máj 2010

@kvietok121 dufam, ze predajcovia budu rozumni a urobia veeeelmi dobre akcie na detske vecicky a nakupim este par peknych kuskov 😀 to bude iny trening na to moje teraz lenive telo🙂))

kvietok121
30. máj 2010

myslim ze bude nadsene, pretoze sa bude tesit z kazdeho pekneho kusku, ja som v meste rychlo unavena ale ked kukam vecicky tak sa vzdy motam a vobec mi to nevadi
😀

memory97
30. máj 2010

@kvietok121 taaak ta nakupna horucka bude dlllho trvat🙂)) hadam nieco pekne este najdem 😉

kvietok121
30. máj 2010

neboj teraz je tolko krasnych veci ... budu mat aj neskor

kvietok121
30. máj 2010

dobru noc papa

kvietok121
31. máj 2010

dobre ranko, prajem pekny zaciatok tyzdna, nech sa vam dari 😉

mimikuku
31. máj 2010

ahojte je tu niekto z augustoviek?

21
31. máj 2010

@mimikuku , ahoj, ja som tu.
@memory97 , citala som vas az rano, tak odpovedam az teraz... Ja idem rodit do Handlovej a tam manzel nemusi mat predporodnu pripravu. Asi to zalezi od porodky.

21
31. máj 2010

@katulkaaaaaa , pri viacpocetnom tehotenstve je tvrdnutie normalne. To magnezium si kup, pomoze aj proti krcom. Ja mavam stale tvrdnutie bruska, bolestive a tiez ma to trosku strasi(aj ked beriem magnezko, rozmyslam, kolko tvrdnuti by som mala, keby som ho nemala.. 😅 ) A teraz som pribrala uz asi 14kg, no u mna je to ziaduce, bola by som rada, keby mi nieco zostalo aj po porode.. 😀 Moja vychodzia hmotnost bola totiz 43kg na 168cm 😝 , ale pred rokom mi zistili celiakiu-preto som nepriberala-a teraz drzim dietu, tak je to lepsie.

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katulkaaaaaa
31. máj 2010

@lucynocka ja som 30tt a pribrala som tiez len 3kg,doktor vravi ze je vsetko ok babetko rastie ako ma,spytaj sa svojho nech ti babetko povazi a pomeria ci zodpoveda tvojmu tyzdnu 🙂

evitkamalicka
31. máj 2010

lucy ja som tiez tolko mala v 28tt, zajtra budem 31tt a mam +5kg

mimikuku
31. máj 2010

@21 ....bude s tebou pri porode?

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evitkamalicka
31. máj 2010

lucynocka kazde tehu je ine, ja som napr. pri prvom syncekovi pribrala 20kg co teraz urcite nehrozi

lucia20
31. máj 2010

@zica1 ja sa chystam prat vecicky az koncom jula. mne sa do toho taaaaaaaaak nechce. mam co robit s tym pradlom co narobia baby a tatino. :D ale este mame strhnuty strop v obyvacke a bude sa robit este sadrokarton, tkaze bude vsade prachu. tak az potom.

@groka neboj, posledna budem s balenim do porodnice ja. :D

@21 my mame velmi podobnu skusenost. ja som ani nevedela, ze ich mam v brusku a teraz??? boze, neviem kde maju vypinac na vypnutie. :D su to male duracelky, ale tato tretia kope ako blazniva, ale tak hadam bude kludna. :D mne otec predpovedal tri baby, a mame tri baby. :D

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
31. máj 2010

babulky, ja som myslela, ze ma vcera porazi. moja svokra si po 4 rokoch v piatok vypytala lucku, ze ju vezme na chalupu. kedze muz stahoval strop v obyvacke a ja som sa chystala robit bridlicove chodnicky pred domom, tak mi sa mi to docela hodilo. mat doma len jedno dieta. a tiez som si vravela, ze ked budeme tak dlho v nemocnici, tak by bolo fajn, keby mohla ist aj k svokre a nemuseli by byt len u mojej mamy. tak krpata isla. vcera mi ju vratili. cele nohy az po brusko mala koprivku, ale cert to zober. ale dala som jej zdrave decko a vratila mi ju so soplom a s takym kaslom ze az. ☹ ☹ ☹ ☹ ideme ma porazit. vecer sa este lucka povracala zo soplikov, tak dnes ideme nielen s katkou lekarke ale rovno aj s luckou. a to som sa vytesovala, ze aka je zdrava. :( stredu, stvrtok, piatok idem do roboty, zajtra na glukozu, tak sa uplne vytesujem, ze mala je doma a nie v skolke. do stredy musi byt ako repa.

21
31. máj 2010

@mimikuku , manzel pri porode asi nebude, nema kto byt s chalanmi. Pri prvom bol. Doniesli mu aj kavu, kym ja som trpela! 😠
@lucia20 , no ja som zvedava co to bude, na sono idem az o tyzden, posunuli mi to, ani neviem, preco. a hlavne, ake to bude, ked sa narodi, ked tancuje furt. Mna kope nielen okolo pupka, ale vsade. 😀

mimikuku
31. máj 2010

neboj bude dobreeeeeeee..uvidis...a co cakate dievcatko?

memory97
31. máj 2010

pekne ranko, som vcera pozerala Let´s dance a rano som sa nevedela prebudit 😀 si vas idem docitat 😀

lucia20
31. máj 2010

@21 tak drzim palceky, nech sa vam teda zadari. ale vies, co , nasa lucka bola o cosi kludnejsia a zato ked vyliezla, tak to boli tanceky. katka kopala o trosku viac a ta ked vyliezla, tak bola kludnucka, spinkala ale to jej trvalo cca len do roka, potom sa rozbehla a uz sa nezastavila. :D
ja som mala predtym baby od zaciatku pekne ulozene dolu hlavickou ale toto mam stale teraz otocene priecne a kope ma do bedrovych kosti, pupka a smerom dolu.

@memory97 tiez si kukala??? som nemohla odolat a uz pred siestou som boal hore. :D

memory97
31. máj 2010

@21 no asi pojdem sa opytat do nemocky, ci to myslia vazne s tym, ze manzel musi absolvovat pripravy,lebo vsade naookolo nemusia mat manzelia pripravu. ja ho tam chcem iba ako podporu🙂

@lucynocka presne ako ti napisala evitka, kazde tehu je jedinecne, co sa tyka kil je to individualne, ale hlavne, ze babatka su v poriadku😀

@lucia20 svokra skor nepomohla ako pomohla s malou, ale urcite sa da do poriadku,vitaminky jej pomoze 😉 Lucka ak nie je mala alergicka na med, tak spolu s citronom lieci aj kasel aj hrdlo. Staci jej dat na malu lyzicku pol medu a zbytok vytlacit citron a pomalicky prehltnut.
Jaj ja som musela pozerat, mne sa paci tie somariny, co tam Mazikova vyvadza, mat tak jej energiu v 60-tke 😀 Som sa vcera skoro zadusila smiechom, co som sa nej tak bavila 😀

lenadka
31. máj 2010

@21, s tou Handlovou si si ista? Ved odtial upaluju vsetci doktorkovia, sa bojim aby v auguste este porodnica fungovala ked to takto pojde dalej ☹ ja pojdem radsej do Bojnic 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre