♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
10. júl 2010

@mata1001 , ja beriem klasiku-obycajnu rybaciu mast z lekarne, je naozaj najlepsia, mydielko bupi(s olivovym olejom)+olejcek. To je vsetko. Pampers fakt iba najmensie a suhlasim s kacenou, potom fialove tescove.

21
10. júl 2010

@groka , ked budes moct, tak hned napis, co je s vami... 😉

kvietok121
10. júl 2010

ahojte dievcata ale ste toho znovu napisali ale vsetko som precitala,
@groka dufam ze si v poriadku, ked este si sa neozvala
@kacena4 ja mam tiez len jednu kojacu, aby som vedela ktora mi bude pohodlnejsia, ale ostatne mam normalne, vacsie ako sommnosila, ale tiez si myslim ze to zvladnem 😀

kila
10. júl 2010

Nám sa rybacia masť neosvedčila a najmä keď bolo teplo - tak aspoň mne smrdela 😅 a nakoniec aj roztiekla, ale možno som tú masť len zle skladovala či čo... 😅

21
10. júl 2010

@kila , moze byt, ja mam dve zimne deti. A naozaj smrdi, ale pre mna nie vela, ale je dobra pre alergikov. 😉

kila
10. júl 2010

@21 však ani nehovorím, aj pediatrička nám poradila rybaciu masť, ale keďže som s ňou nebola spokojná už ju kupovať nebudem...

21
10. júl 2010

@kila , jasne. Ak objavis nieco nealergicke a nesmrdlave, daj, prosim, vediet.

liba78
10. júl 2010

@21 , ja mam obe deti alergicke, takmer na vsetko. Jedine co mohli a zniesli bola kozmetika Bubchen, takze aj mast na zadok som mala tejto znacky. Je to uz cca 9 rokov, takze dufam ze Bubchen sa nezmenilo a nas malicky cislo 3 ju bude znasat hned.

21
10. júl 2010

@liba78 , dakujem. Pocula som o tejto kozmetike, no nevedela som, ze je aj pre alergikov. Je asi draha, vsak?

kila
10. júl 2010

@21 neviem čo je pre alergikov, my používame Sudocrem na zadoček a inak najradšej aj ja kupujem Bubchen... 😉 nie je podľa mňa drahá, je lacnejšia ako Nivea... 😉

liba78
10. júl 2010

@21 tiež si myslím že nieje drahá...

memory97
10. júl 2010

@liba78 no my sa hadam stretneme rovno v porodnici 😀 😀 😀
ja som dnes spala ako babatko,taky dobry tvrdy spanok uz dlho nebol 😀

@21 dakujem za opravu, jasne, ze som tam pridala viac pismenok ako trebalo🙂 aspon som mudrejsia a mne bolo divne, ze mi pisu stale tu istu hodnotu 😀 😀 😀

memory97
10. júl 2010

pre babatko treba kozmetiku aj do porodnice? Nedaju nam tam nic? Kremik na zadocek mam, ale viac asi netreba, lebo velmi neodporucaju pripravky na babatko, skor len cistu vodu alebo este mi odporucali cisty olivovy olej z lekarne miesto teloveho mliecka. ja som si myslela, ze uz mam vsetko a stale zistujem,, ze mi nieco chyba 😀 😀

liba78
10. júl 2010

@memory97 je to možné... aspoň bude veselo a všetko dobre dopadne. Zvažuješ aj EPI ?

21
10. júl 2010

@memory97 , pri druhom som pouzivala cisty olivovy olej a bol taky normalny, nerobil zle. Ja budem kupkat mydielkom, no nie kazdy den, ale kazdy druhy ci treti, aby nestracalo ten svoj kozny obal, ci co je to. 😀

memory97
10. júl 2010

@liba78 nie EPI nezvazujem, ved tu bolest nejako vydrzim🙂 Este neviem, co ma caka, tak sa nebojim 😀 😀

@21 ja mam tiez kupene iba mydielko a samponik pre drobceka, ale do nemocnice to neberiem, ratam, ze mi tam nieco daju🙂 aspon ten slubovany kufrik po porode🙂

21
10. júl 2010

@memory97 , ja uz ten kufrik mam a bol tam iba cumlik, vzorka prasku na pranie a same letaky so starym cislom mama a ja. Mozno budes mat iny... Pri oboch chalanoch tam toho bolo viac, no asi uz setria...

memory97
10. júl 2010

@21 z toho clanku, co si prilozila som sa aspon dozvedela, ze tie bolesti, co mi vystreluju do noh, co mam su kontrakcie🙂 a ja, ze to nic nie je 😀 ale mal v tom pravdu, ze je to silnejsie, ak sa namame, ak oddychujeme, tak sa to zmierni.

21
10. júl 2010

@memory97 , a este vzorka obilnej kavy.

21
10. júl 2010

@memory97 , ano ja skoro stale lezim a manzel ma obskakuje... 😅 A starsi je na tyzden u rodicov v ziline...

memory97
10. júl 2010

@21 ano, ten prvy mam aj ja, nasla som tam mineralku s matou, cumlik a casopisy🙂 po porode by mal byt dalsi a tam by mal byt sudokrem a este nejake bohatsie drobnosti a treti kufrik by mal byt, ked pojde drobcek do skolky🙂

gagarinka
10. júl 2010

ahojte, ja do porodnice neberiem pre malu nic, mast na zadok nam tam daju, nie vela, ale minule mi vydrzala az domov, aj lieh na pupok a pri kupani tam tiez maju svoju kozmetiku (myslim ze Johnson)
Ale ani doma to nebudeme prehanat, budem pouzivat len masticku na zadocek a mydlo Oilatum na kupanie. Pri malom som mala nakupene vela a uplne zbytocne, nakoniec som pouzivala len toto. Citala som, ze ked sa dava vselijaka rozna kozmetika, koza potom zlenivie, tak som to vsetko porozdavala... a maly mal ukazkovu pokozku a doteraz ma 🙂

dakujem za to CS, precitala som vcera nieco o tom a aj tak som z toho jelen, tak sa tym nebudem zatazovat, ked je to az do 9, tak to mam este v pohode 😀

groka bud dospava, alebo fakt sla v noci rodit 😅

memory97
10. júl 2010

@21 ty si mala nejaky bohatsi kufrik, zeby protekcia niekde hore 😀 😀 😀

21
10. júl 2010

@memory97 , hm, to je super, my asi uz ziadny kufrik nedostaneme. To podla toho, s kym ma porodnica zmluvu.

memory97
10. júl 2010

@21 ako nam je dobre, ked nas mm obskakuju 😀 😀 😀 😀 no mna teraz fakt mm obskakuje, lebo mi spuchli nohy jak melony.

21
10. júl 2010

@memory97 , no to je ta zmluva s casopisom mama a ja. 😀 😀 😀 😀

memory97
10. júl 2010

@21 myslim, ze sa to asi neodvija od nemocnice. Pozri tu: http://www.klinikbox.sk/ na tejto stranke pisu, ze ma na to narok kazda zena, ze staci tam iba napisat a poslu ti ho domov, ak si ho nedostala 😉

tiffanka
10. júl 2010

Kočandy 🙂 , začala som robiť tabuľku augustových miláčikov 2010 😀 Reku že veď to isto bude sranda... Ale to hľadanie augustových mamičiek... fuh.. 😅 mám ich zatiaľ 60 a sedím tu hodinku...
Preto sa Vás chcem spýtať či súhlasíte s tým aby osm to spracovala ja, že nech to nerobím zbytočne 😀

kacena4
10. júl 2010

@tiffanka ja suhlasim, a chcem tam byt aj ja, v tej predchadzajucej som nebola 😢
tak sa tesim

21
10. júl 2010

@tiffanka , suhlasim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre