♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mimkao
5. mar 2010

Lulusha, prvýkrát u primára Tótha a druhýkrát u dr. Valašikovej. _ona je anjel. Pri nej by som strašne rada aj teraz. 🙂

Bihan, hej na tie Flip som už bola upozornená, a majú na ne teraz super akciu, ale som si pozerala zloženie a oni sú 100% polyester, zatiaľ čo tie Onesize sú 100% biobavlna. Tak mi prišlo, že sú asi kvalitnejšie...(?) 😅
Ale určite kúpim aj Flip-ky a porovnám.

denisocka
5. mar 2010

Luluš,za tie prachy kupim koš v baumaxe a sačky z DM 😉

evitkamalicka
5. mar 2010

ja tiez ziaden speci kos kupovat nebudem, nevidim v tom ziaden zmysel

rubinka
5. mar 2010

No my tiež asi kúpime len obyčajný ale kde budem ten smrad skladovať to neviem 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

ja kupujem take vonave sacky na plienky v Tescu

denisocka
5. mar 2010

baby,a čo tak bezplienkova metoda a tie kýbličky na cikanie ??? http://mokoshop.cz/index.php/no/evropsky-cinsky...

denisocka
5. mar 2010

kamoška skladuje na balkone, zas to tak nesmrdí,pošleš ocka každy večer do smetiaka

evitkamalicka
5. mar 2010

aj my na balkone....u nas smeti vynasa odjakziva manzel

silwietta
5. mar 2010

deni na bezplienkovu metodu nepotrebujes specialny kyblik, staci umyvadlo, alebo hocaky lavorik...

mimkao
5. mar 2010

No, tak mňa na bezplienkovú nik nenahovorí... 😝

denisocka
5. mar 2010

no taky maly lavorik kde kupim? a šak ten kybel stoji 90kč

zuzannas
5. mar 2010

Evi, gratulujem k uspesnemu napredovaniu bez plienok.. 😉 a to ste boli uz aj vonku bez?
My sme behali doma bez plienok asi od roku a pol tiez 🙂

kika36
5. mar 2010

Ahojte baby, tak som konecne dala nejake fotky bruska do albumu. Najnovsie zial este nemam, ale urcite pridam 😉

evitkamalicka
5. mar 2010

zuzi vonku este nie, zatial len doma, vonku je dost zima a keby sa nahodou pocikal tak sa bojim aby neprechladol

zuzannas
5. mar 2010

noo, sak to je jasne Evi, este je kosa...len som sa pytala, ze ci nahodou? 😉

jabambi
5. mar 2010

ahojte baby , cchcem sa ku vam pridat tiez.bola som uz na ultrazvuku a urcili mi termin na 7 augusta.uz mam jeden porod za sebou a teraz ma caka dalsi ale bojim sa ho rovnako ako toho prveho.mozno este aj o trosku viac lebo uz viem co ma caka.mam vsak aj pozitiva uz 2 tyzdne mi nieje zle huraaaa 🙂

kika36
5. mar 2010

jabambi vitaj 🙂
ja sa tiez bojim porodu ale snad to nieje az take hrozne ked si to ochotna podstupit aj druhy raz 😉

mywiel
5. mar 2010

Holky nebojte sa jeden den vydrzite a ked bude tazko date si epi, ja som rodila 22 hodin a zas idem do toho a dufam, ze este aj treti krat pojdem, ked budete mat uzlicek vonavy v naruci na porod zabudnete. 😵

elinka27
5. mar 2010

my mame na plieky klasicky kos s takym deklom co sa da zatvorit, a nesmrdi to ,len teda ked tam davam dasliu tak to zacitim ale pohoda inak
Ach jaj kedy uz bude konecne ta jar? ☹

mywiel
5. mar 2010

Jar bude 20.3. 😀 ja uz tiez ratam dni 😀

kika36
5. mar 2010

mywiel, 22 hodin? 😲
Ja sa hlavne bojim toho nepoznaneho- budem rodit prvy krat takze si to hlavne neviem predstavit... ze ako zomna vyjde cele to telicko 😕 😀

mywiel
5. mar 2010

Telicko vynde v pohode, dolezité je hlavicka a jedno pliecko ostatné je mensie. Nepoznané ale krasne, je to zazitok a stoji za to nechcela by som CS. 🙂

kika36
5. mar 2010

...aj sa tesim, aj sa bojim...tak sa to vo mne bije... Ale bojim sa ani nie tak samotneho porodu ako pobytu v nemocnici... z tych priestorov mam husiu kozu a posobi to na mna velmi depresivne ☹
Ale zvladneme to 😉 uz sa tesim na drobceka 🙂

mywiel
5. mar 2010

Nemocnice ani ja nemusim, ak sa bude dat tak pojdem domov este v ten den ked porodim. Svagrina to urobila tak o 11hod. porodila a o 17hod. uz bola doma. Lebo ja som si v nemocke vobec neoddychla tam sa proste neda spat ked s este s jednou na izbe vkuse nejaké navstevy, ked nie vase tak spolubyvajucej, bud jej plakalo dieta v noci lebo nevedelo pit a bolo hladné, alebo vas vkuse pridu bombardovat nejakymi info o kontracepcii a papierovacky a pod. Vobec som sa v nemocke za tie 4 dni nevyspala, jediné plus bolo ze som mala pravidelnu stravu ale to je asi tak vsjo.

evitkamalicka
5. mar 2010

myw ja som sa v nemocke vyspala lepsie ako doma, som cakala ze to bude horsie, v noci k nam nik na izbu nechodil ani sestricky a natrafila som aj na dobru spolubyvajucu, ktorej maly tak ako moj papal len 1-2x za noc, obe sme mali cisarsky takze deticky sme mali pri sebe na izbe az na 3-ti den a tie prve dva sme prespali 😅

abbey
5. mar 2010

Ahojte.Ja som dnes konečne na pôvodnej váhe pred tehotenstvom:52.Tak dúfam,že už to bude len pomaličky narastať.Ja mám za sebou 2 pôrody a celkom pohoda.Do 3 hodín po príchode do nemocnice,boli deťúrence na svete.Ale tento krát to asi bude císarský-tak to ma dosť desí.To je ten strach z nepoznaného,aj keď len s epi-je to pre mňa niečo ako operácia.Ale to je ešte ďaleko.Teraz sa hrozne teším,že v stredu zasa uvidíme babuľku.Snáď nezmení názor na pohlavie.Ja som už nakúpila hrozne veľa šatiek a ružového,a aj kočík sme vybrali ružovo-šedí.Hlavne maličkej od začiatku tehu hovoríme ZARA.Ale je to odborník tak snáď vedel,čo vidí.

denisocka
5. mar 2010

čakam na lucy a jej 3D ... ak som dobre postrehla

maculienka123
5. mar 2010

baby ja chodim aj dva krat na velku cez den,to zacalo posledne dni az sa cudujem,ze je stale co ist von.

evitkamalicka
5. mar 2010

aj ja cakam 😅

maculienka123
5. mar 2010

ja pojdem v 24tt,doki odporucil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre