♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kika36
15. mar 2010

dakujem este raz za vsetky blahozelania 😉
Aj som bola zo zaciatku trosku soknuta, lebo som si viac priala dievcatko, ale teraz sa velmi tesim 🙂

Rosienka, co si pipi s tymi bruskami? prave som si pozrela to tvoje a to ja si pri tebe pripadam ako slon- hlavne teraz vecer 😀

kika36
15. mar 2010

A inak bol maly strasne zlaty- sedel mi v brusku v tureckom sede, tak sme hned skonstatovali ze to ma po mne- ja vzdy sedavam v tureckom sede 🙂

rosienka
autor
15. mar 2010

kika- ved ja som nemyslela na brusko, ale ze ste inak stihle, ja ten môj zadok a stehna bohvieako nezakasirujem 🙂 aj moja krasavica si lebedila s prekrizenymi nozickami a hladkala sa po tvaricke 😅

kika36
15. mar 2010

🙂 to je zlate
inak ja som tiez v 21tt a konik mi vyhodil 22 😒 Ako to mam zmenit?
Mame ten isty termin porodu 🙂

denisocka
16. mar 2010

ahojte,som sa kus pobavila na našej tabulke a pipi že pohlavie CHlapec ameno sophie-loren 😀

denisocka
16. mar 2010

ja som mala hrozny sen,bol september a ja som nastupila na gympel. revala som jak najata,ja do školy nejdem,načo,šak už mam rodinu a na jaky fras fyzika a 2 cudzie jazyky ...... des sen ....... a to som bola tehotna s Tobiasom .......... a zrazu som bola kdesi v stredovaku a zabili ma nejakým drevom 😝 a ako som umierala povedali mi,že moji rodičia niesu ti,čo som si myslela,ale nejaky pastier a neviem kto a ja umrela 😀

leteku
16. mar 2010

deni - tabuľku robí môj mužík a mení len to čo mu napíšem na papier. A ak mi do IP nenapísala meno pre chlapca tak som tam nedala žiadnu pripomienku a mužík zmenil len pohlavie. Tak asi tak sa vyskytla táto chybička 🙂 .

evitkamalicka
16. mar 2010

dobre ranko

takze dalsi chlapcek do partie, gratulujem

maculienka123
16. mar 2010

no sami chlapci pozeram,je menej dievcatok tusim 🙂

nikitka231
16. mar 2010

dobre ranko kocky🙂
neviem sa vas docitat...dufam ze vyrovnam skore s dievcatkom ...riadim sa podla pocitu ale nabuduci tt idem na sono ...to su nervy 😀

biba12
16. mar 2010

Ja vam tak zavidim, ze uz viete pohlavie, ja sa nemozem dockat. Budem to vediet naisto z tej amnio 1.4.. Moj syn, ale trva na bracekovi, "ze on ma rad braceka a nema rad sestricku, Dady chce Simiho" . Tak ked to bude dievca tak neviem, ako mu to vysvetlim. Esteze je do konca dost casu mu to po kvapkach podavat.
A gratulujem k uspesnym AFP testom a morfolog. UZV. Ja idem az 15.4. do GPN, tam si to hradim a mo´ja gynekologicka mi ho bude robit prvy aprilovy tyzden. Myslela som ze 29.3., lebo tak hovorila. Ale vcera ma sestricka zrusila, ze pockame na amnio a uvidime. Akokeby cakala na zly vysledok. Normalne ma striaslo... MOj muz hovori, ze sa mam ukludnit, ze to bude ako s Andrejkom. Tak nech uz je 1.4.

evitkamalicka
16. mar 2010

ja tiez dufam, ze rozsirime rady kociek

marija
16. mar 2010

Ahojte kocky.

Super, ze vsetky sona zatial vychadzaju tak super. Uz to chcem aj ja mat za sebou...

Inak ked som rodila v januarovkach 2008 tak tam same baby sa rodili 😀 aj ja som mala babu. Tu sami chlapci tusim, alebo teda viac chlapcov, tak snad aj ja budem mat 😝

zuzannas
16. mar 2010

Caute kocky,

mne sa praveze uz viac krat potvrdilo, ze prave, ked ste nasmerovane na jedno pohlavie, ze ho tuzite mat viac (chalana alebo babu), tak potom je to presne v skutocnosti naopak... 😉

Lenadka: potom daj vediet, co ti povedal doki 🙂

zuzannas
16. mar 2010

Ked som rodila pred 2,5 rokom tiez bolo viacej chlapcov... 😀

didulka85
16. mar 2010

Ja som velmi chcela dievcatko, aj moja rodina si ho priala.... A nakoniec je to naozaj dalsia bosorka do rodiny.

evitkamalicka
16. mar 2010

my sme chceli prveho chlapceka a aj ho mame

marija
16. mar 2010

Zuzana ani mi nehovor 😀 no som zvedava.

pipi1211
16. mar 2010

ahojte baby 🙂 deni dik, ze si ma upozornila, fakt to nedavalo zmysel 😀 😀 😀 😀

inak je to fakt pravda s tymi chlapcami aj dr mi to potrvdila, ze od januara potvrdila len jedno dievcatko, ze to este nezazila 😅

michaela80
16. mar 2010

zuzi a mne to zase vyslo...strasne som chcela dievcatko a aj to vyslo... 😀

denisocka
16. mar 2010

my sme mali v dec2007 tuež viac chalanov

abbey
16. mar 2010

Ahojte.O chvíľu idem na poradňu,len neviem,či mi bude zasa robiť sono,keď som mala v stredu morfologický.Ale to je jedno.Veď malá kope o dušu,tak je OK.Už začínam riešiť kde a ako rodiť.Ale v lete hrozia dovolenky,tak sa bude ťažko zajednávať lekár.Veď uvidíme.Ale rada by som niekoho spoľahlivého.1.pôrod som mala zaplatený a doktor ho spackal.2.bol pohoda super lekár.Tak uvidíme,ako teraz.

denisocka
16. mar 2010

aby,a čo ta kniha:::??? velka knioha o matke a dietati? je v nej dosť info že ju vezmem?????

pipi1211
16. mar 2010

ja som tiez velmi chcela dievcatko, no nevyslo na to 😒 ale tak aj chalan bude dobry 😀 😀

pri malej som mala dr zaplatenu a urcite si ju zaplatim aj teraz lebo ja nechcem mat chlapa pri vysetreniach a pri porode 😠 uz som sa aj pytala mojej dr a ze v auguste dovolenku urcite neplanuje 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
16. mar 2010

ja zas by som nechcela zenu gynekologicku

abbey
16. mar 2010

Ja som mala lekárov a je mi to jedno,len aby bol človek na svojom mieste.

denisocka
16. mar 2010

ja som sa pýtala,že sa u nas plati 100€ za zazmluvnenie,že bude lepšie sa dohodnuť s dokynu,nech si vezme nejaký víkend službu a porod vyvolať 😖 a bude to zadara

michaela80
16. mar 2010

ja tiez uprednostnujem chlapa gynekologa ako zenu...zda sa mi take prirodzenejsie ze tam ruky pcha chlap ako zena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja budem mat problem si zarezervovat doktora - je riaditel nemocnice a este poslanec vo VUC....takze riadne busy...sak uvidime ..dam si este zalohu mojho spoluziaka z gymla, lebo pri porode je vraj uplne super....dufam ze aspon jeden z nich bude free ked ho bude treba.. 😀 😀 😀

abbey
16. mar 2010

U nás je to tiež oficialne 100eur.Tak dnes poriešim s doktorkou,len tú mám v inom meste.Tak neviem,či bežať inam do pôrodnice,aj keď je to 30min,doma mám pôrodnicu 5min.

evitkamalicka
16. mar 2010

ja si dr. nezazmluvnujem, ani pri malom som nemala a bola som nadmieru spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre