♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
29. mar 2010

Az jednu sa mi podarilo najst a to sa tvarim strasne 🙄 no ale dolezite je brusko nie ksicht 😀

marija
29. mar 2010

No moj manzel umyva obe kupelne a zachody, naplna a vyplna mycku, vysava, umyva podlahy 😀 neznasa utierat prach, ale to zvladnem, nevie zehlit, ale to zas ja robim celkom rada a prat vediet nemusi, hlavne, ze vie ako zapnut pracku 😀 takze ani ja sa nemozem stazovat pomaha ako sa da. No a nevari, ale zas nevarene jedlo nachystat vie 😎 a este kazdy vecer kupe malu uz od kedy bola miminko.

rubinka
29. mar 2010

Marija, šak si krásna mamina a bruško už začína rásť 🙂

rosienka
autor
29. mar 2010

dobre rano...ale sa mi zle vstavalo o hodinu skôr 😒

moj mm mi tiez velmi pomaha, sam si zehli, s pradlom sa teraz natahuje len on, lebo pracka je v pivnici a my na 3.poschodi, aj povysava, aj navari, nakupi...i ked samozrejme casto treba pripominat 😉 ...ale je zlaty 😵

didulka85
29. mar 2010

Marija mas perfektneho manzela... Moj si v piatok kupil knizku, takze sa so mnou ani len nerozprava. Kym ju nedocita, tak ma bude ignorovat.

rosienka
autor
29. mar 2010

mari- ved brusko akurat...a co mas proti ksichtu? 😲

nikitka231
29. mar 2010

dobre ranko kocky,vcera som len nakukla ale nebola som schopna ani vetu napisat.Doletela som do Nemecka,vcera sme boli na big nakupoch pre mimi ale baby vam poviem ze jedno dieta uz mam, ale bola som medzi tymi vecami total zufala 😒 som nevedela co kupit ake velkosti ,kolko,co ...no katastrofa ale nakoniec som to zvladla a vsetko sme nakupili 😎 😀 kompletka aj odsavacku ..ak ju nebudem potrebovat tak sa preda dalej

moj manzel robi vsetko okrem zehlenia 😀 kedze je u armady a je nauceny...v tom mam vyhodu 😝

marija
29. mar 2010

Rubinka si zlata dakujem 😵 a ano uz koneccne trocha rastie, aj ked teraz na solave si kamarati, hlavne kamaratky robili srandu, z ekedy planujem tretie, ze pri mojom tehulkovanie, o ktorom do 6 mesiaca ani neviem, to nemoze byt ziaden problem 😀 no hahaha 😉

evitkamalicka
29. mar 2010

marija vidim, ze ste uz vybrali meno

bihan
29. mar 2010

Hi, tak ja som minimálne 3 roky žehličku v ruke nedržala 😀 Naposledy keď ma chytila hniezdiaca mánia pred narodením malej a oprala a ožehlila som všetky vecičky... uteráky a posteľné prádlo "žehlí" sušička a košele si MM žehlí sám.

Marija, kočka s pidi bruškom 😵

rosienka
autor
29. mar 2010

bihan- presne ako u nas 😀 ani ja nic nezehlim a mm si svoje kosele ozehli sam 😝 ...teda obsac sa zlutujem, ked mam naaahodou aj ja nieco

evitkamalicka
29. mar 2010

ani ja nezehlim, len velmi zriedka

marija
29. mar 2010

Rosienka co ja viem? sama sebe sa nejako nepozdavam 😀

Didu 😀 a kolko stran ma ta kniha?

Niki super 😉 aj co sa tyka manzela aj co sa tyka nakupov.

My planujeme vymalovat izbicku a nakupit nabytok, ale este pockam na 3D nech je to urcite dievcatko, lebo ta izba bude ruzova s bielym nabytkom 😀 do toho teraz hlavne ideme investovat. Potom potriedim malej veci a podla toho nieco nakupim. Ale take ako kocik, postielka, monitor dychu atd. to vsetko mam. Jedine co nemam je vanicka 😀

marija
29. mar 2010

Ja zehlim este aj uteraky 😀 ale mna to bavi, je to pre mna relax.

Bihan dakujem 😵

Evitka ano, zatial takto sme sa rozhodli, ale este to nikto z rodiny nevie, tak som zvedava co na to povedia 😝 a mala uz tiez hovori, ze v brusku je "Steluska" 😵

rosienka
autor
29. mar 2010

mari- aj ja som rozmyslala nad Stellou, pekne meno 😉

evitkamalicka
29. mar 2010

my sme vanicku na kupanie vyuzili tak maximalne mesiac-dva,potom sme uz kupali vo velkej vani

januliatko1985
29. mar 2010

dobre ranko aj ja prajem 🙂

marija no uz ti zacina pekne vykukovat 🙂

my sme vcera mali svokrovcov na obede a potom sme sli trosku ku kamoske na chatu povegetit. a dnes idem k zubarke o jednej a hned zrana som sa tak nazlostila, ze nam nejde zimna voda, len horuca. tak super som si chcela vlasy umyt, v horucej by som sa oparila, tak cakm ci pustia alebo co, lebo minule tak vypli teplu ale to bolo aspon oznamenie v bloku a teraz nic.
nase male tiez mi robi poriadny cirkus v bruchu a konecne zajtra poradna, nech sa nam ukaze drobcek co je zac 😀

a zehlim tak sporadicky ale najcastejsie mm kosele, lebo on kazdy den musi do prace koselu, co uz 😒

marija
29. mar 2010

Rosienka vy ste tiez krasne vybrali 😉 ja som najprv rozmyslala nad menom na M a pacilo sa mi Melissa, ale kedze mala je Melania je to Meli-Meli aj ked som navrhovala ze obdoba Melissy Lisa, ale nejako sa to manzelovi nepozdavalo... tak ostala len Stella, ine ma nenapada. A nejako sa vzdy prichytim, ze melj hovorim Stella, asi to tak ma byt a to meno sa paci aj jej 😅

rubinka
29. mar 2010

No môj mm si tiež donedávna žehlil košele sám lebo ja som to nevedela 😔 ale už som sa s tým dajako popasovala. 😀

marija
29. mar 2010

evitka my nemame vanu len sprchovy kut tak malu sme kupali vo vanicke dooooost dlho 😀

bihan
29. mar 2010

Marija, mne sa Melisa hrozne páči, navyše je to v preklade medovka, ale jednu Melissu už v rodine máme.. a naša malá Melissa sa chcela volať Sara 😀

marija
29. mar 2010

moj vie pozehlit utierku a uterak inak nic 😀 ale nastastie kosele nosi len pri slavnostnych prilezitostiach takze dobre aj pre mna 🙂

evitkamalicka
29. mar 2010

marija my mame teraz vane aj dve 😅 ....sme totiz robili novu kupelnu na inom mieste a tu staru sme akosi este nezrusili, ale aj to bude coskoro

marija
29. mar 2010

Melissa znamena aj usilovna ako vcielka 😀 hej hej, nasa Melissa sa tiez nakoniec volala Melania a teraz opat to asi Melissa nebude ale bude Stella. No co uz 😀 mozno do tretice to vyjde a bude to Melissa, alebo este rovno v porodnici zmenim nazor.

abbey1
29. mar 2010

Meiissa je krásne meno,mne sa páči aj Melanie,ale bojím sa,že by jej všetci hovorili Melánia!Ako malá žaba som milovala meno Stella podľa 1 hrdinky.Dnes mám hrozný deň-v práci až do 19.1ť a ešte aj ťažký klienti.Už len vydržať do materskej.Tak si chcem strašne vychutnať leto.

januliatko1985
29. mar 2010

som pridala aj ja fotku bruska do albumiku, lebo tu na plochu ho neviem pridat 😠

didulka85
29. mar 2010

Marija kniha je veeelmi hruba, ale snad do konca tyzdna to zvladne. 😖
U nas sa nic nezehli. Rodicia mi kupili zehlicku, ale stale je zabalena v krabici. 😀 Ale chystam sa kupit zehliacu dosku, lebo malej budem zehlit vecicky.

marija
29. mar 2010

abbay moja je Melania, bez dlzna, pomylili sa na matrike ci kde 😀 ale nikto jej nehovori Melania zatial, len Melinka, Melanka, Meluska a Meli. A paci sa mi ze s menom Stella sa daju robit rovnake zdrobneliny na ake sme zvyknute pri Melinke 😀

pipi1211
29. mar 2010

dobre ranko baby 🙂 akurat sme sa vratili z poradne malinke akurat hajalo a bolo uplne zakuklene tam sme sa nemohli kuknut ani medzi nozky, no co uz 😒 ale inak vsetko ok krasne nozicky, rucicky, hlavinka aj srdiecko 😵 😵 😵 😵

inak pytala som sa dr na ten pohreb a vravela, ze kludne mozem ist ze aj ked si trosku poplacem malemu sa urcite nic nestane tak som rada....

pytala som sa aj kedy mi urobia morfo uzv a ze to staci urobit do 24tt
dalsiu poradne mame 26.4. 😀 😀 😀 uz aby to bolo a potom nas caka aj ten prekliaty cukor a dr mi poradila, ze vraj mamicky si do toho humusu kvapkaju citron a ze potom sa to da ako tak vypit tak to asi tiez zrealizujem 🙂

marija
29. mar 2010

Jani pekne brusko 😉 a fotku na plochu pridas tak,z e ked pises novy prispevok tak predtym ako ho das odoslat mas dolu taku spinku, ze Pridaj fotku k prispevku... skus pozriet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre