♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
7. apr 2010

komentare vymazane...idem sa vyvalit pred telku a dopozerat konecne tu druhu seriu Prison Break...

denisocka
7. apr 2010

rubi,ak ta BPD je ta čleust,tak už fak no comment

denisocka
7. apr 2010

rubinka a to je stale to sono,kde malo tvoje male v 10tt 49mm? 😀

denisocka
7. apr 2010

miška a kde su tie fotky čo si kupila? v nedelu maju zavrete ???? 😀 by si mohla dačo mojemu nakupiť 😀

rubinka
7. apr 2010

Deni neviem ako ti vysvetliť že na tých fotkách nič nemeral, žiadnu čeľusť, BPD meral až neskôr a áno meral všetko tak ako mal. BPD sme mali 45mm a nie 3,3 ako je na fotke, ked si nevidela video a nebola si tam tak neviem prečo komentuješ čo ako meral, blbý zase nie je. 😠

Fakt nechám chuť ďalej komentovať tvoje posmešky 😒

rubinka
7. apr 2010

Deni v 9tt+5 sme mali 31,5mm len tak pre informáciu. Neviem kde si nabrala takú hodnotu. 😕

denisocka
7. apr 2010

joj ta sorry 😀 , som si kukla tu fotku kde ste 9+5 ... hej je tam 31,5mm 😀 .... ale kvalita obrazu rovnaka ....

denisocka
7. apr 2010

aha,som ťa urazila .... tak nič teda, sorrač, ine baby mohli hovoriť ake ma kvalitne sono 🤐

michaela80
7. apr 2010

ale sak vraj tana sekac je aj v SNV a v KK

denisocka
7. apr 2010

ako sa vola v SNV - teda asi ako u vas ... ale ako?

michaela80
7. apr 2010

je to vraj niekde pri Lidl...majitelka je Polka...a myslim ze tiez v stredy tam chodi tovar...v KK chodi vo stvrtok....
dnes som kupila tu kombinezku za 2,4 ...sak to su smiesne peniaze...

nikitka231
7. apr 2010

didulka a co sa deje ked vylozene nohy??dufam ze sa neotvaras??ci rizikove?? 😕
dnes som bola v poradni zatial som stale zatvorena...takze supis,no kocky tak som merala moj pupik brusko...ze 95cm obvod 😀 😀 😀 😀

michaela80
7. apr 2010

vola sa to TANA

michaela80
7. apr 2010

EJ ale sa zaokruhlujeme.....

rubinka
7. apr 2010

Deni ja beriem že nemá super kvalitné sono aj som to sama napísala ale vymýšľať si také somariny že môj doktor ani nevie ako sa meria BPD, tak to je už moc. Jasne som ti vysvetlila že na tých fotkách nič nemeral ale mi šípkou niečo ukazoval a omylom mu to aj meralo, to je všetko, Snád to každý dokáže pochopiť. 😒

tretulka
7. apr 2010

baby ja stale vyberam kocik, ako sisi, uz mi z kocikov zaxina hrabat 😀

michaela80
7. apr 2010

tretulka to poznam, chvala ze to mam uz za sebou...teraz studujem monitor dychu.... 😀 😀 😀 😀

nikitka231
7. apr 2010

tretulka nezavidim ..ja uz to mam tiez za sebou...napr.bexi u nas v MT ma kazda jedna mamina len v inej farbe 😀 😀 😀 😀

bihan
7. apr 2010

Ono sa tá popularita kočíkov objavuje vo vlnách 😀 Keď som bola tehotná so Sárou, tak boli na každom rohu Quinny speedy a Janéčka (tie lacnejšie až na X-landery veľmi nerozpoznávam 😅)

denisocka
7. apr 2010

rubinka,tak sa neuražaj. ty kým si niečo odpísala,ja som napísala ine , beha mi tu maly a tak nestíham čítať každy prispevok . tak ešte raz ma to mrzi, človek volí nereagovať radšej na nič, ked to vyvola taku reakciu 😒

didulka85
7. apr 2010

Nikitka velmi puchnem... Mam take velke nohy, ze mi nevidiet clenky. 9 hodin denne pri pocitaci nie je bohvieco. Tak ma doktor nechal na tyzden doma.

rubinka
7. apr 2010

Didulka a berieš magnézium? TO by ti snád mohlo aspoň trochu pomôcť.

tretulka
7. apr 2010

nikitka, veru, najprv ma velmi oslovila BEXA, tu u nas som ju zatial nevidela, potom Jane, no vazne neviem...Ty si nakoniec aky kocik vybrala?

denisocka
7. apr 2010

miška,tak vraj je aj v SNV už so zistila kde,takže možno tam pozriem v piatok

abbey1
7. apr 2010

Ahojte.Konečne mám chvíľu sa ozvať,väčšinou len stíham čítať.Kedy sa ja dostanem k odfoteniu bruška a výbavy netuším.Aj mi je ľúto,že už všetko máme.Už nemám čo vymýšľať a obkúkať po obchodoch.Ale teším sa do Prahy,tam zas budú zľavy.Ešte,že manžel nechodí s nami.A Tretulka,s výberom kočíka nezávidím.Ja som z toho bola tiež na nervy.

didulka85
7. apr 2010

Neberiem magnezium, ani ziadne vitaminy...

michaela80
7. apr 2010

nikitka tento kocik co mas ty ma jedna kocka a dobre vyzera...vo vanicke mala maleho este ked mal 7 mesiacov aj s fusakom...cize parada...len nema tu polohovatelnu autosedacku co hja takvelmi chcem na leto...

michaela80
7. apr 2010

deni najlepsie je v ten den ked je tovar, ked chces kombinezky a take...ale bodicka a dupajdy ci rifle by mali byt aj v piatok...

nikitka231
7. apr 2010

tretulka mam ho v albume..taky u nas v MT nie je ..znacka je Palex malo znama...vyroba Polsko ako skoro kazdy druhy kocik...ale tiez sa predavaju okolo 350eur no ja som ho novy za 200eur kupila s 2 rocn.zarukou tak nebolo o com a hlavne 3kombina.
didulka no tak to nezavidim a co sa tyka vahy tak to ti nepodskocilo kvoli tej vode??ze puchnes??kolko mas navyse?

michaela80
7. apr 2010

niki za taku cenu by bolo hriech ho nevziat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre