♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
20. apr 2010

abbey ja som to mala naopak, pri dievčatku som bola pekná a pri chlapcovi obluda 😀

nikitka231
20. apr 2010

kamajka jasne ze moze ist s tebou aj otecko 😉
inak u nas 3D/4D stoji 60euro sa chystame v 30tt ze zainvestujeme 😉 no co uz

kamajka
20. apr 2010

evitka a samé sa to umúdrilo či si niečo používala ?

rubinka
20. apr 2010

Kamajka podľa mňa ked to robia hormóny tak ti na pleť nepomôže nič.

evitkamalicka
20. apr 2010

nic som nepouzivala, odislo to same

nikitka231
20. apr 2010

no u mna plet nema momentalne ziadnu chybu ty kokso...som az sama prekvapenaaa...ani jedna vyraska...plet je vyhladena a fakt pekna..aj ked musim viac kremovat ..bo je suchsia teraz 😀

carmenn323
20. apr 2010

Ahojte kocky,ja idem na 3D zajtra a nemozem sa dockat,stale nevieme pohlavie tak preto 3D.Ja od zaciatku citim,ze to bude dievcatko ale vsetci mi hovoria,ze chlapec lebo vraj som opeknela ale mne sa nezda a mam gulate brusko no tak uvidime. 😎

kamajka
20. apr 2010

ja by som chcela ísť teraz, už som si našla na nete tel.číslo..............že sa objednám, ale sa bojím že to bude UFO ešte v 22 týždni, ale zase chceme vedieť pohlavie, a to sa môže stať, že nebude správne otočené a že aj ta nebudeme pohlavie vedieť?

evitkamalicka
20. apr 2010

kamajka moze sa stat, ale co ja viem, tak u nas potom dr, posiela na chodbu sa prejst aby troska babatko poskakalo

kamajka
20. apr 2010

aha no tak som zvedavá..... o jednej volám 😀
naozaj už teraz o dvanástej volať nebudem, idem dietkam obedík chystať 🙂

marija
20. apr 2010

kamajka to 3D trva trocha dlhsie ako bezne UZV, u mna bolo vidno, pohral sa s bruskom popripade ta posle "poskakat si" 😀 no jedine, ze by sa drobcovi fakt nechcelo, to ani lekar zazrak nespravi podla mna 😉

carmenn aj ja idem zajtra a uz teraz chcem aby bolo zajtra po obede 😝

Ja som nikdy nemala problemy s pletou, ale teraz sa mi sem tam vyhodi nejaka vyrazka, ale len na brade... tu mam asi najproblematickejsiu aj ked preoblemy bezne nemam....

abbey1
20. apr 2010

No ja na morfologickom ,na oboch som dokonca musela robiť drepy a podobne,doktor mi so sonom mordoval a príšerne tlačil bruško,a malá za ten svet nechcela ukázať tvár.a doktor potreboval skontrolovať určité črty.No neskutočne tvrdohlavá.Zato pohlavie nám ukazovala až až.Captainka,už som to tu raz písala,že Sabi je dlho jedináčik,a kvôli Filipkovi aj strašne mojkaná,taký náš poklad.Tak Sestričku berie ako ČO UŽ!Ale už je to lepšie,ona deti miluje,len jej Zara narúša jej skvelý život.

nikitka231
20. apr 2010

carmen 😉 nespoliehaj sa na to co hovoria ludia alebo co citis...alebo ake mas brusko,ja som vracala denno denne a vsetci to bude baba ako vysita aj brusko mas na to a aj ja som sa tak citila ze to bude kocka .....moja mama dokonca aj ruzovu supravicku kupila no a na sone ked nam povedal ze na 100 perc.to bude chlap mama tazko rozdychavala...tak som sa objednala den na to na ´3D tam to potvrdili 😀 😀 😀 😕

abbey1
20. apr 2010

Inak,už je na svete aj prvé Júnové bábätko.To sa nám to blíži.Dúfam,.že my všetky začneme až v termíne.Nič iné sa nepovoľuje.

carmenn323
20. apr 2010

marija ved to aj ja uz sa nemozem dockat no idem az na 17hod do Hlohovca ale pojdeme skor a urobime si s manzelom taky vyletik. 🙂

kamajka
20. apr 2010

a nebude to ufónik v 22 tt ? 😀 😀 😀
nech máme zážitok z toho, nie nočnú moru 🙂

kamajka
20. apr 2010

ejha no ja to chcem donosiť veru tu sa nepovoľuje rodiť skôr 🙂

nikitka231
20. apr 2010

kamajka nebude to ufonik ja som bola 19+nieco a bol zlaty drobec 😀 😝

nikitka231
20. apr 2010

kamajka ved mrk v mojom fotoalbume 😉

carmenn323
20. apr 2010

nikitka ved to sa ja bojim,ze budem aj revat ked povedia,ze chlapec ale zas aspon manzel bude neskutocne stastny a ja sa uspokojim hlavne aby to mimi bolo zdrave to je to najdolezitejsie aj ked tuzim po dievcatku 😀

kamajka
20. apr 2010

nikitka dakujem za upokojenie 🙂 veľmi veľmi pekne 🙂 🙂 🙂

kamajka
20. apr 2010

mrkla som no kým som sa tomu dostala, heh, krásny je ta to aj to naše už asi nebude ufónik 🙂

carmenn prečo túžiš po dievčatku? mňa viac ľúbi synček ako dcérka, dcéra je opica drzá protivná ale milujem ju takisto samozrejme 🙂 , no synček by ma zjedol od lásky 😉 čo u nej nehrozí.......... 😎

abbey1
20. apr 2010

Neboj,babuľo bude krásne.Tak vám závidím,že ich uvidíte.Ja musím čakať až na 30tt.Ach jaj.

marija
20. apr 2010

carmenn my o 16 v BA, vylet predtym nehrozi, ale budem tu stepovat cely den 😀

Kamajka podla mna v 22tt to bude vidno, neviem ci az tak dobre ako napr. v 25tt ale urcite to nebude ufonik 😀

kamajka
20. apr 2010

abbey a prečo musíš čakať na 30tt? neviem či si už spomínala alebo som prehliadla....

kamajka
20. apr 2010

díky baby a bude UFO ta ani foto nepridám 😀 😀 😀

kamajka
20. apr 2010

ak bude....mi už aj k aj n vynecháva......vrrrrrr 😠

marija
20. apr 2010

Podla mna je individualne ci chlapec alebo dievcatko moja mala je mamin milacik, velmi je dobrucko, jemna, mila, nepojasena a plna lasky. Chlapec by bol mozny iny ale lubila by som ho rovnako velmi. Podla mna Stella bude uplny opak, ale aj to je dobre, treba mat doma vsehochut 😎

marija
20. apr 2010

kamajka nebude 😉 nic neboj!

abbey1
20. apr 2010

Ja mám zasa s dcérou úžasný vzťah.Je veľmi rozumná a asi je vychovaná k môjmu obrazu,alebo ako to povedať.Od malička som ju vodila na zámky,múzeá,po svete, na nákupy a teraz je to taká moja najlepšia kamarátka.Ale je pravda,že deti sú svojské povahy a charaktery od narodenia.A my sa potom už len snažíme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre