♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

abbey1
26. apr 2010

Ahojte.Tak sa zasa hlásime aj my.Včera som sa obzerala v zrkadle,keď sme sa chystali von a mala som pocit,že teda dosť bieda.Ale dnes ma potešili u Sabi v škole.Pani učiteľky poniektoré zistili dnes,že som tehula až keď sme sa o tom začali rozprávať.A pani v banke ma prehovárala na nejaký biznis produkt a keď som odolávala,že teraz už kvôli materskej nie.Tak sa ma pýtala aké veľké mám dieťa,keď som na Md.Nezbadala,že som tehu a to som bola len v svetríku.Ale je pravda,že nosím také fajn oblečko.ale Sabi na párty som mala obtiahnuté šaty,aby konečne bolo vidieť bruško.Tak sa maminy s ostychom pýtali,či som tehu,alebo len po zime trošku bacuľa.Máme +3,ťkg,ale jedla by som za desiatich.Vlasy a nechty som vždy mala desné!Tak čo už.Peťi,páči sa mi keď niekto necháva tak zlato vykukovať bruško z oblečka.

kvietok121
26. apr 2010

ahojte tak na mne uz poriadne vidiet ze som tehu, brusku poriadne rastie ... a ja sa tesim spolu snim ja uz ma +6 kg

captainka
26. apr 2010

peta - xixi tak ty si betarka ty takto na fotenie 😎

pipi1211
26. apr 2010

ahojte baby tak my sme dnes mali poradnu, vsetko ok, maly bol zlatucky 🙂 potvrdil sa nam chlapcek tak je to rozhodnute 😀 dnes ma aj objednali na tu glukozu a budem to mat akurat na meniny, no krasny darcek 😒

denisocka
26. apr 2010

tak,ja som prave úo druhy krat za toto tehu zvracala.nesadla mi večera , bolo mi tak hrozne ťažko,až ma bolelo pod lopatkami,tak som sa bola pozrieť do wecka a hned mi je lepšie. idem sa vyspať,teda najprv ma musi mm pichnuť / Clexane a tak zaspím

denisocka
26. apr 2010

Pichnuta,takmer bezbolestne,aspon to

denisocka
26. apr 2010

Inac,mne sa nezda sudocrem 400g vela ,takze tiez objednam.len do porodnice dajaku rybacu mast

zuzannas
26. apr 2010

Peti 😀 tak to mame podobne s tymi riflami, tiez mam este jedny normalne, ktore zapnem, ale mozem ich nosit len tak na prechadzky, inak tiez vsetko vykuka.. 😅

Uff a zacalo ma pekne pobolievat pod lavym rebrom, ani neviem ako mam sediet, asi uz budem len lezat kym to prejde... 😝

captainka
26. apr 2010

pipi takze chlapcek? gratulujem...tak to mas jasne...a budete mat parik paraaaaaaaadicka

pipi1211
26. apr 2010

jj chalanisko 🙂 videla som vajka aj pipika 😀 😀 😀 😀 doteraz som ani nic nenakupovala lebo sme si neboli 100% isty ale tak uz asi pomaly zacnem 🙂

captainka
26. apr 2010

takze bude maly jarko 🙂 no tesim sa...a co moni nato ze bude mat braska?

lenadka
26. apr 2010

tak zajtra nas ma viac testy na cukor...tak nech nam dobre dopadnu, aspon ze nemusim vstavat 😀 mam budik na 7.30 hihi, to neviem ci aj v posteli vydrzim tak dlho 😀

pipi1211
26. apr 2010

no podla mna to moc nechape, ale tak vysvetlujeme a aj ked vidime dake babo tak hovorime ze take budeme mat aj my a pod.... tak uvidime ako to bude ked sa narodi 😅 😀

captainka
26. apr 2010

ved uvidite...vacsinou deti ked vidia malicke babatka chcu dudinu a tak...podla svagrininych...sme sa vzdy nasmiali ze sa zacali spravat ako uplne miminka... ale to prejde

captainka
26. apr 2010

kocky tak drzte sa zajtra s tym cukrom, urcite to bude OK a vysledky tiez 🙂 🙂

pipi1211
26. apr 2010

moje brusenko 😵 😵 😵

abbey1
26. apr 2010

Pipi,blahoželám k páriku.Aj ja mám doma Jarka-ale manžela.Zlaté brušuno.Aj vás už začína tlačiť k rebrám,keď sedíte? Dobrú nôcku.

januliatko1985
27. apr 2010

Dobre raanko, co tu nikto neni? 😲

drzim vam palce na tu glukozu.

aaa, peekne brusenka mate 😉

denisocka
27. apr 2010

dobre ranko

michaela80
27. apr 2010

sladka zbrinda vypita a uz len cakat

michaela80
27. apr 2010

sladka zbrinda vypita a uz len cakat

januliatko1985
27. apr 2010

miska a to si pila doma teraz?

januliatko1985
27. apr 2010

a tie nechty su nadherne, ale nebojis sa, ze nimi poskraibes miminko?ja osm si kvoli tomu uz nkonecne nechala odrast gelovky.

lucy1990
27. apr 2010

Dobre ranko 🙂 drzim palce na glukoze 😉

lucy1990
27. apr 2010

Inak aj ja som si nechala odrast gelovky a uz mam svoje...ale aj kvoli tomu, lebo som nemala nervy na to, ze zacali odpadavat...a to chodim uz roky ku jednej babe, a skusila som to 2x, a ked kazdy den aspon jeden odpadol, tak som sa vykaslala na to...

pipi1211
27. apr 2010

dobre ranko! no ja mam tiez doma manzela jarka 😵 ja som monika a mala je tiez monika no a tato je jarko a aj maly bude jarko 😀 😀 😀 😀 😀

na tych glukozach vam drzim palce nech je hlavne vsetko ok 😉

michaela tie nechty su super, ja mam gelovky a uz si neviem predstavit zivot beznich 😅 😅 😀 😀 😀 ale na porod ich dam urcite dole aj na prve mesiace....

didulka85
27. apr 2010

Dobre ranko!
Mna glukoza caka zajtra. Len neviem ci to bude mat nejaky vyznam, kedze sme podla 3D 28tt.

miciatko
27. apr 2010

pekne ranko , tak ja som mala desnu noc, prechadzala som sa po dome az sa mm zobudil a ja som stala akurat pri posteli na jeho strane, tak som mu spôsobila sok ze uz nedokazal zaspat a stale ma kontroloval kde som 😀

Aj ja Vám tehulky drzim palecky na glukoze .

lucy1990
27. apr 2010

Miciatko, teda take soky sposobujes mm 😀

lucy1990
27. apr 2010

vlastne tm 😅 tvojmu muzovi 😉

evitkamalicka
27. apr 2010

ahoj kočky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre