♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

pipi1211
27. apr 2010

miciatko to som aj ja raz urobila muzov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hladala som kvapky do nosa a akurat som bola na jeho strane a zohnuta pri jeho hlave a on otvoril oci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rubinka
27. apr 2010

Dobré ránko 🙂

Držím palce na tých sladkých gebuzinách 😀

Lycy hod do albumu že čo si nakúpila 😉

marija
27. apr 2010

Dobre ranko kocky ako sa mate?

Idem vas asi docitat nech mam prehlad 😀

Pipi ako mala? uz ste nieco poriesili s tou alergiou? Boli ste este niekde sa popytat?

michaela80
27. apr 2010

nie nepila som to doma ,dali mi to vypit v ambulanci a uz mam druhe pichnutie za sebou.a nechty nemam od kedy som tehu a lucy ja nosim akryk , dlhe stiletto a 6 tyzdnov mi v poho vydrzia.

lucy1990
27. apr 2010

Rubi, moc sa mi nechce, je toho dost 😅 ale asi sa odhodlam 😀 misi, tak to potom dlho vydrzali ked este aj take dlhe boli 🙂

evitkamalicka
27. apr 2010

ja nechtiky robim, takze som ich mala nonstop, ale bolo mi povedane, ze na porod sa nesmu, kvoli tomu aby bolo vidiet prekrvenie pod nechtami, ale po porode si dam znova

rubinka
27. apr 2010

Lucy nevymyšľaj a hod ich sem 😀

marija
27. apr 2010

Miska ty si v ambulancii a Lucy ty to pijes doma? 😀 ci nechapem.

pipi1211
27. apr 2010

no ja mam nechty stale lebo mi aj dobre drzia a asi v juny ich dam dole 🙂

mari este som nebola u dr lebo aj ja som bola chora a nechcela som to este viac dokaslat 😒 tento tyzden sa chystame tak uvidime, ale alergia ustupila 😀

michaela80
27. apr 2010

lucy ale tak mi drzia vzdy ked si ich urobim sama alebo nechtarka v maminom salone,ktora je tiez skolitelka ako ja.nikomu inemu by som svoje nechty nezverila.

zica1
27. apr 2010

Dobre ranko kocky 😉 Ja som objednana na glukoz.test 25.5, sestricka mi kazala kupit klukozu 250 a zmiesat s 2dcl vody, vypit a do 2 hodin prist na krv...

didulka85
27. apr 2010

Mna udivuje, ze sa ten glukozovy test robi vsade inak. Ja mam prist rano na pol osmu na krv. Potom mi zmiesaju glukozu s vodou a vytlacenym citronom. Dve hodiny tam musim sediet a nikam nesmiem ist... Kvoli tomu, ze mozem dostat sok. Znova mi zoberu krv a mozem ist domov.

evitkamalicka
27. apr 2010

didul ja som tiez bola tak, ze som musela prist nalacno, zobrali mi krv, potom som vypila tu vodu a brali mi krv po hodine a po 2 hodinach a az potom som sla domov

abbey1
27. apr 2010

Tak ja som dnes bola v súkromnom laboratoriu pýtať sa na glukozový test.Vraj treba prísť nalačno,vezmú krv,vypijem tekutinu,po hodine vezmú krv a po ďalšej zasa.Čiže celkovo 3 odbery.Tak je vraj krivka úplne pravdivá a gynekologovia si to vraj zľahčujú odberom po 2hod,a výsledky sú vraj skreslené.Nesmiem medzi tým nič jesť,piť a fajčiť,ale odísť si môžem kam chcem.A v lekárni mi dajú emulziu až ráno čerstvú,lebo tam vraj nedávajú konzervanty.Ozaj je to všade inak.

evitkamalicka
27. apr 2010

abbey ano presne tak to robili aj mne

evitkamalicka
27. apr 2010

lebo dolezity je ten cukor aj po hodine nielen po 2 hodinach

rubinka
27. apr 2010

No ja by som mala mať tiež až 3 odbery aspoň tak mi sestrička spomínala. Inak dúfam že aspoň na wc sa smie ísť ked už ani vodu piť nemôžem 😕

abbey1
27. apr 2010

Nechape,keď niekomu urobia odber až po vypití.S čím porovnajú tú hodnotu,keď nemajú údaje o predchádzajúcom stave.Potom sa čudujú,že im na diabetologiu posielajú kočky so zlými výsledkami a následné testy cukrovku nepotvrdia.Majú v tom chaos.

marija
27. apr 2010

Rubi mozes ist na WC :D mne to robili presne ako pisete az na to ze tie odbery robili len dva,plus som na zaciatku ana konci ocikavala papierik este. A mohla som pocas tych dvoch hodin pit cistu vodu kolko sa do mna zmestilo 😀 ale tie dve hodiny tam mi celkom rychlo ubehli.

evitkamalicka
27. apr 2010

ja som mala nalacno 5,2....po hodine 6,2 a po dvoch hodinach 4,9

abbey1
27. apr 2010

Ja si odbehnem aj do robotky,vraj tam nemusím sedieť.Tak dúfam,že mi nebude blbo.Tak na WC určite behať budem.Kde vydržať 2hodky.Teraz som zistila,že už mám len 97 dní do pôrodu.Už sme pod 100.To aby som začala strihať meter,ako sa to robilo kedysi na vojne.

marija
27. apr 2010

Evitka a to ti povedali rovno tam ci tieto hodnoty mas az z vysledkov ktore prisli lekarovi?

A kolko trva kym im pridu vysledky? Nie dlho vsak?

evitkamalicka
27. apr 2010

marija mne hned, lebo mi to merali glukomerom

marija
27. apr 2010

Evitka aha. Ok 😉 lebo mne brali v piatok, ale plus mi este bral krv na krvny obraz, protilatky a na tie ostatne vysetrenia co sa robia v druhom trimestri a povedal, ze zavola len ak bude nieco zle. Tak neviem ako dlho sa mam bat, ze by mohol volat, ze nieco bude zle 😀

januliatko1985
27. apr 2010

no mne najprv zobrali vzorku krvi a moc, potom som vypila glukozu, o hodinku zase krv a moc a o dalsiu to iste. vsade je to inac.nesmela som nic pit, jest a nikam neist aby som ten cukor nespalila.

januliatko1985
27. apr 2010

marija, aj ja by som sa mala dnes dozvediet, ze aky krvny obraz mam, aj som na to celkom zabudla, ze mi naposledy brala krv 😅

marija
27. apr 2010

Janulka a kedy ti brali tu krv? Ako podla mna krvny obraz nemoze trvat dlhsie ako den dva spravit, takze ked bude nieco zle bude volat dnes 🙂 dufam, ze volat nebude...

evitkamalicka
27. apr 2010

mne este krv v druhom trimestri na krvny obraz nebrali

januliatko1985
27. apr 2010

marija, pred dvoma tyzdnami.a sestricka mi nevolala, tak asi je vsetko ok 😉

marija
27. apr 2010

Jani jaaaaaj, tak to je urcite vsetko ok, to by uz hadam volali aj stokrat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre