♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carmenn323
4. máj 2010

babulky ja mam plus 10kg ☹ ako vam zavidim 😝

marija
4. máj 2010

Ja jem rovnako ako ked som tehu nebola, ani menej ani viac, proste fakt tak ako predtym. Len o nieco viac pijem a obcas mam chut na nieco na co som bezne chut nemavala 😀 napr. cokolada a strasnu chut mam na jablka 😎

bihan
4. máj 2010

Carmen, ešte nemusíš hádzať flintu do žita, možno do pôrodu budeš mať len +11 🙂 Žiadna genetika v tomto nerozhoduje, ja som toho živým dôkazom 🙂

carmenn323
4. máj 2010

bihan ved ja sa najem na obed a mam o kg viac tak mam depku postavit sa na vahu hroza 😖 inak mam brutalne strie na stehnach hore ale brusko nic a trocha prsia,vy ako ste na tom?

bihan
4. máj 2010

Jéj, kamarátke sa práve narodila druhá dcérka.. Lucinka 😀 takú mám radosť, lebo je strašne krásna 😵

Carmen, neblázni a váž sa vždy ráno pred jedlom a raz za týždeň 😀 Strie z tohto tehu ešte nemám, v prvom tehu sa mi urobili ešte v 4.m na prednej strane stehien a potom ako mi kleslov 36tt brucho tak nechutné hrubé červené na bruchu.. fuj.. v tomto tehu to zatiaľ vyzerá nádejne.

tocikova
4. máj 2010

Carmen vobec nebud smutna , ja mam plus 13,5 a ratam , ze do porodu to bude aj dvadsat , a to sa vobec neprejedam proste to tak ide , teraz skusam jest vsetko na pare pripravene , tak uvidim kolko priberiem . ja len , aby si vedela , ze stale existuju zeny , ktore priberaju viac ako je dnes idealne ... a pritom sa citia skvele ! 😀

marija
4. máj 2010

carmen vaz sa len raz tyzdenne, napr. ked zacinas novy tyzden a vzdy rano. Aj ja sa tak vazim, vzdy v stredu rano. Jedine ak mam poradnu napr. v stredu tak sa odvazim v stredu aby som vedela, ze kolko vazim po tyzdni. Nikdy nejdem na vahu najedena ci vecer, naco aj 😀

Nastastie strie som nemala pri prvom tehu a zatial ani pri druhom... ale zato ked som mala 18 a bola v USA, tak sa mi spravili strie na stehnam, z vnutornej strany, z vonkajsej strany aj na prsiach a bokoch 🙄 dufam, ze som si to vtedy odkrutila a uz budem mat pokoj.

marija
4. máj 2010

Bihan jeeej 😀 a tu na Slovensku ci vo Francuzsku? a ake ma miery?

marija
4. máj 2010

myslela som vzdy vo stvrtok rano 😝 sa nesustredim na to co pisem.

michaela80
4. máj 2010

niki pri Robinovi mi odtieklo vody tak ako 1 mozno 2 polievkove lyzice...ale potom nastupili v nemocnici aj kontrakcie...

carmenn323
4. máj 2010

babulky dakujem za povzbudenie 😉 marija tak to je super ze ziadne nemas a to ja sa tak poctivo natieram no co uz 😝

marija
4. máj 2010

ja som zacala natierat az teraz ked to brusko trosku vykuklo a v USA som natierala jak diva, ale mala som radsej prestat napchavat sa 😀 to by zabralo viac 🙂 ale niekto proste ma tu pokozku taku... ako napr. ja mam krcove zily... sakra...

bihan
4. máj 2010

Marija, v Čechách 😀

didulka85
4. máj 2010

Carmen ja som pribrala viac ako 10kg. ☹ Uz som aj sladke prestala jest, aj ked ma to stoji vela namahy. Vyprazane jedla nejem vobec, ani sladke vody nepijem.

marija
4. máj 2010

didu a pomaha to?

didulka85
4. máj 2010

Marija nepomaha... Za tyzden som pribrala 2 kila.

carmenn323
4. máj 2010

didulka s teba mam velku radost,ze niesom v tom sama 😀 ja sladke uplne minimum ale vyprazane dost a pijem dzusiky 100% aj ked tomu pitiu vela nedam mozno preto kisnem 😅

didulka85
4. máj 2010

Carmen ja jem vyprazane len raz do roka... Na Vianoce kapra.
A pijem take 3 litre vody denne. Nemozem dzus, lebo mam z neho palenie zahy. Mineralky mi zakazali kvoli opuchom a caj nemozem kvoli zelezu.
Takze ja priberam zo vzduchu.

carmenn323
4. máj 2010

didulka ja mam take mega brusko ako ty ale ty mas len to brusko ja mam mega stehna a zadok este pri vyske 165cm som jak gula 😝

ma.jus.ka
4. máj 2010

baby ja som tiež už pribrala 9kg...nechápem, som zvedavá čo mi povie doktor, lebo od poslednej poradne pred mesiacom som pribrala 4 kg... bruško mám dosť veľké, obvod asi pred týždňom som mala 90cm... ale nevidím, že by som pribrala do iných partií...hádam už tak rýchlo a veľa nebudeme priberať...a ja jem normálne ako pred tehu, sladké moc nejem ani vyprážané, aj sa snažím viac piť, tak neviem z čoho to je...

carmenn323
4. máj 2010

tak to si dobra ja sa nutim vipit aspon 1l lebo pred tehu som dene pila tak 3dcl

didulka85
4. máj 2010

Ja mam obvod 114cm.
Zajtra mam poradnu. Doktor ma urcite zdrbka. Co uz...
Som zvedava na vysledky glukozoveho testu. Moja mama mala cukrovku, ked ma cakala. Povedala, ze mozno ju mam aj ja, preto je mala taka velka a ja som ako slonia matka.

didulka85
4. máj 2010

Carmen ja som sa dva roky trapila so zapalom mocoveho mechura. To ma naucilo vela pit.

abbey1
4. máj 2010

Baby,prečo rozoberáte brušká?Mne za posledné 2tt vybehlo hrozne a na váhu nechcem ani stúpať.Nechápem,vôbec nejem viac,až by som povedala menej.Pri prvých som pribrala 6kg,teraz budem rada,ak sa podarí udržať to do 10kg.Nechápem.Pohybu mám viac ako dosť.Ale všetko mám len v brušku,našťastie,ani strie.

zuzannas
4. máj 2010

ja tiez urcite nejem viac ako pred tehu, dokonca mam dennodenne pohybu az az pri malom (skoro si nesadnem za cely den) a este k tomu aj cvicim kazdy den, min.hodku a uz mam plus 7,5kg, ale taktiez to mam iba v brusku a v prsiach..proste beriem to tak, ze maly pekne rastie a moje telo a malinky si vyzaduje tento prirastok.. 😉

zuzana76
4. máj 2010

ahojte

ja mam zatial + 4-5 kg, podla toho kedy sa vazim, rano len +4 , snazim sa mat maximalne tych 10 kg, som zvedava ako sa mi to podari, pri malom som mala az 14 kg, co zase na moju aho nebolo az tak vela, z 50 som pribrala na 64 kg, teraz som zacinala na 52,5 kg a mam takych 57 kg rano

zuzana76
4. máj 2010

tiez nejem vela, urcite nie viac ako pred tehu, aj pohybu mam pri malom dost.

kvietok121
4. máj 2010

Ahojte tehulky

aka prijemne tema, moja vaha taktiez stupa a stupa a kazdy raz ked sa posstavim ma prekvapi novym cislom ale co uz patri to k tomu, takze kym je vsetko ok tak nech priberam, zatial je to 6, 5 kg

kvietok121
4. máj 2010

nie je tu tehulka z okolia ZA????

zuzana76
4. máj 2010

a ja zacinam byt kazdym dnom coraz navnadenejsia na miminko, viem,ze este ma takmer 3 mesiace casu, ale uz by som ho tak rada pestovala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre