♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
14. máj 2010

deni 😀 dik ze si ma smernila nech som v obraze 😀 fakt som si myslela ze to pre teba ked sa v nom mas akoze ty hojdat 😀

ja dnes cely den triedim lucke skrinu a robim miesto pre veci pre babo a je to fuska :-P

kvietok121
14. máj 2010

lenadka si sikovna, ja zatial len rozmyslam ci kupime komodu, alebo nasu vyprazdnime a tam dame pre babenko veci a mysi ich dame zatial do detskej do stavanych skrini ,,, hadam babo - veci do jednej komody vojde

lenadka
14. máj 2010

vecicky aj ano, ale zavinovacky do autosedacky-ziimna, letna, fusak to uz su objemnejsie veci..tie prave riesim kam ich supnut 😅

kvietok121
14. máj 2010

no budem to musiet nejako vymysliet ale najskor tak jun, jul teraz to akosi nestiham, vy si budete oddychovat a ja budem len vtedy robit nakupy a tak podobne

ikulka
14. máj 2010

dobrý večer
no ako sa máte? ja dnes totálne na ho....bolí ma uplne celé telo a zavadziam sama sebe no des.....ak to takto pojde dalej tak neviem neviem....
kvietok ja tiež ešte nerobím žiadne hromadné nákupy, ale je pravda, že vačšinu vecí mám po malej ...tiež si to nechávam na poslednu chvílu..... 😒

denisocka
14. máj 2010

ja sa mam dobre,akurat teraz som zbadala na malom,že mu už pindo nejde vobec pretiahnuť,ani dierku nevidim,to bolo kriku -takže okrem zubara idem riešiť aj urologa

ikulka
14. máj 2010

fuha tak to nezávidím...držím palce a ja som si myslela, že len s dievčatami su problémy 😅

peta131
14. máj 2010

deni šimonko aky je krasny 😵 nadherna fotka 😵

my sme dnes boli v Blave musela som ist do skoly si vybavit nejake veci a sme isli potom do Ikei kupit malemu komodu 😵 tak som taka rada ze uz ju mame 🙂 a samozrejme som pokupila aj ine vecicky ako spaci vak, osusku na kupkanie, nad postielku sme kupili taku tu sietku proti hmyzu lebo u nas byva v lete hrozne vela komarov...
a teraz sa idem osprchovat a lahnut pred telku lebo ma hrozne boli chrbat a nohy 🙄

groka
14. máj 2010

no caute

baby vy tu niektora zu perete vecicky ci nie?

mozte kuk uz album

no a toto je moje dnesne brusko

kila
14. máj 2010

Denisočka aj má bolesti keď ciká? To sa teším aké problémy ma čakajú s malým, s dcérkou také starosti nehrozili... 😅 A bolí Šimonka zúbok? Réka si tiež nechce umývať zúbky ale ja jej ich nasilu umyjem, dohováranie vôbec nepomáha.
Groka ja ešte neperem, to ktorá je taká šikovná? My zatiaľ riešime detskú izbu, o týždeň príde maliar. 😅

kila
14. máj 2010

Denisočka, Šimonko je fešák! 🙂
Groka, pekné bruško!

groka
14. máj 2010

kila to ja som taka sikovna? 😀 😀 😀 ale nie,hadam nie som sama,co perie a zehli a dava do skrin uz 😀

kila
14. máj 2010

Groka možno keby sme mali doma aj my už konečne poriadok, tak by som prala aj ja... 😅 Ale teraz sme menili okná, čakáme maliara, vysťahujeme svokru... 😀 😀 😀

kila
14. máj 2010

Uvidíme sa zajtra, dobrú noc! 😉

halintoa
14. máj 2010

groka: výbavička pre malú čaká opratá a ožehlená v skrini, neboj, je nás tu viac nažhavených 😀

halintoa
15. máj 2010

Dobré ránko 🙂, slnko svieti, voda láka...asi idem prať 😀. Upratané mám, navarené tiež, piecť nemám pre koho, takže sa konečne trochu povenujem aj záhradke, už by sa mi patrilo vytrhať burinu...Čo máte dnes pekné na pláne?

ikulka
15. máj 2010

ahojky no veru konečne svieti slniečko i ked fuka silný vietor ale malu som už doma neudržala už aj lieta s mm na bicykli....ja nemám v pláne nič asi sa zas len premoceme celý víkend...uvidíme ako bude s počasím

lenadka
15. máj 2010

caute,
kila ak mozem poradit s umyvanim zubkov, ja som to robila takto:...pasta nachystana na kefke, chytila som bradicku do lavej ruky a urobila jooj a vyvalila oci, akoze som sa strasne zacudovala, mala hned spozornela 😀 potom som jej nahovorila juj, videla som cervicka alebo bacila "Cecila" na zubku....ukaz? A nahanala som ho kefkou obcas som zjojkla akoze mi do tej kefky zahryzol, alebo som si vymyslala, ze ten ma cervenu vrtacku a modre monterky a ten zas zltu a zelene monterky a mala drzala otvorene usta a kolko krat sa smiala a dozadovala sa dalsej farby monteriek a jojkania 😀

ja idem robit halusky a polievocku hovadziu varim lebo som teraz kupila maso, tak nech sa to nepari v sacku v chladnicke a je cerstve, ved zajtra zohrejeme a na dnes uz mam aj tak len jednu porciu porovej a hladala som recept na dobru babovku..robila som zatial len babanovu a co ja viem bola dobra, ale taka tazka mi pripadala....

kila
15. máj 2010

Tu nie je dobré počasie, fúka studený vietor, brrrr... Môj manžel pracuje celý víkend, my s malou trávime víkend u mojich rodičov, teraz je vonku s mojou mamou. Takže ja budem teraz len oddychovať. 🙂

kila
15. máj 2010

Lenadka vyskúšame! 🙂
Ja som už tiež všeličo vymyslela aby mi Réka otvorila ústa, strašiť ju zubárkou vôbec nezaberá, hovoriť jej že tam má kaku tiež je zbytočné, na 2 dni zabralo keď som jej povedala že ju zoberie sanitka keď bude mať bibi v ústočkách, potom som zmenila taktiku a prekvapila som ju tým že som jej hovorila že bude mať preeeeeeeeeeeeeeekrásne biele zúbky - zabralo to na 1 deň, potom raz otvorila ústa ocinovi ... takže vymýšlame, vymýšlame, ale väčšinou skončíme tak že jej musím nasilu umyť zuby. 😝

didulka85
15. máj 2010

Lenadka.... 😀
Sa smejeme na tvojej taktike s mm.

peta131
15. máj 2010

Dobre ranko 🙂

tak ja uz varim obed budu zapekane zemiaciky s karfiolom, konecne po dlhej dobe trochu dietny obed 😅 lebo ja by som len smazene veci teraz vkuse jedla 😝
ja tiez budem taky papuckovy vikend, vcera som povysavala a poupratovala, dnes rano wecko vydrhla a poobede chcem uz len pozehlit a este trosku doupratovat....a uz dlho sa chystam precitat knizku ktoru som dostala na narodeniny (tie som mala vo februari 😅 ) tak dnes sa asi do nej pustim....

pekny vikendik vam prajem babulky 🙂

ozaj leni fakt dobra taktika nesmiem zabudnut 😀

peta131
15. máj 2010

ozaj baby tie co uz mate deticky a pouzivate tie spacie vaky tak neni detom zima na rucicky? 😕 lebo vsak tie su neni zakryte iba telicko, ja si stale obzeram ten nas spaci vak co sme kupili vcera a stale mam pocit aby mu nebola zima na rucicky ked v nom bude spinkat 😖

peta131
15. máj 2010

pisem jak madar 😝

peta131
15. máj 2010

no dobre idem ja uz lebo tu asi zacnem trpiet samomluvou 😀 😝

denisocka
15. máj 2010

čaute

kila - nie,neboli ho ked cika,ale nema tam skor ani dierku, občas sa mu to jemne zapali ale prejde na druhy den . ale tak ked mu to chcem skusiť kuknuť, nič mu nerobiť len kuknuť či je to zalepene tak riči jak o život. Zubok ho neboli,ale ma tak tolko kamena , bo si nechce umývať zuby a už aj nejake kazy som zbadala - dnes som zas drhla nasilu,včera večer otvoril usta sam .... no hadam ho školka zmení

denisocka
15. máj 2010

leni,my tiež malemu hovorime, že ma v puse čierneho bacila 😀 to na zuby aj na afty ,ked si dava palce do ust .... ale on sa furt pýta kde je 😅

denisocka
15. máj 2010

ja som si rano o 8.00 už navarila,teraz sme došli z nakupu a treba nam na žive raty povysávať,len mm niekam odbehol s malým -asi ho nahana bo maly zdrhol na odražacom bicykli 😀 s gumakami

ináč kila,ja už dakedy tak čistím,že ho prilahnem na zemi v kupelke a musim nasilu 😅

denisocka
15. máj 2010

jaa a posledny monolog , dnes som u nas našla v drogerke vaničku ako chcem,tvrdy plast,ako kedysi take rovne ,žiadne tvary piškoty ale ružovu za 10e 😀 a oni nevedia ,či dakedy dostanu inu ,,,,, a naraz aj v inej drogerke taku istu bielu ale za 14e - tak sa nato vyseriem a bud ešte kuknem inde,alebo veznem tu ružovu

abbey1
15. máj 2010

Ahojte.dieťa som odovzdala ku spolužiačke,vyberajú spolu tábor na leto.som zvedavá.Po ceste domov som kúpila ďalšiu dečku do kočíka,krásnu pletenú a len za 7,30eur a pančušky za 5,30.Sila.Mini veľkosť a taká cena.To moje veľké toľko stoja.nezávidím trápenia so zúbkami.našťastie už sme vo veku,keď nemusíme potrebu umývať vysvetlovať.ale pamätám tú dobu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre