♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

adal
4. máj 2011

dobrý večer 🙂 ďakujem Vám všetkým za povzbudivé slová a pridávam pár fotiek, chudiatko asi vedel že som sa "sťažovala" tak sa snažil posadiť, zlatko moje
nedajú sa tie dve otočiť, neviem prečo ich otočilo, takže sorry, trošku si pocvičte úklon doľava 🙂

danulka3
4. máj 2011

@eis4 zatiaľ so spokojná,klape nám to,máme sa radi a to je hlavné 🙂 a peniaze nie sú všetko,aj mi obraciame každú "korunu",ale povieme si,že nie sme na tom až tak zle,že sa majú aj horšie,hlavne,že sme zdraví,peniaze boli aj budú.mm prekonal ťažkú chorobu,tak si na to vždy spomenieme a ideme ďalej. 😉

eis4
4. máj 2011

@veve10 až ma zamrazilo ked som to začala čítať som si myslela že ducha ste mali. 😲

memory97
4. máj 2011

@majka35 jaj a ja ze nejaka carovna skrinka 😀 😀

@eis4 hadky kvoli peniazom a detom to bude vzdy 😉 aspon budes stastna, ked nebudes bohata 😉 Mne sa kedysi davno vyvestili, ze budem mat iba dve deti, prvy bude chlapcek a druhe dievcatko. Chlapcek vysiel, tak som zvedava, ci vyjde aj dievcatko 😉
co sa tyka tej svadby, tak my sme ju mali nakoniec na urade, sme sa nevedeli dohodnut (kvoli rozdielnemu vierovyznaniu) a prezili to vsetci 😀 prv frflali, ale co uz mali robit, ked sme sa tak rozhodli, museli to predychat 🙂 Ani maly este nie je pokrsteny, kedze sme sa doteraz nedohodli 😉 Asi to nechame na neho, ked vyrastie 😉

akika722
4. máj 2011

@veve10 dooosť..ved ani nezaspim 😲 😨 😨 😨 koksooooo
@majka35 dufam..už zas šaliem..dik veve :-
@katulkaaaaaa ja len telku a nb 😅

memory97
4. máj 2011

@adal to je hovoriaci psik, co maly stiska? Maly je krasny a uz si aj nozicky podsunie pod ritulku, neboj oni nas prekvapia stale. jednu hodinu to nevie a o par minut nato uz to skusa 😉

eis4
4. máj 2011

@veve10 moja minule celý deň zatvárala oči akoby stále žmurkala,už som aj rozmýšlala že zavolám dr ale potom s tým prestala 🙂
a pri kojení moja posledny mesiac možno 2 čo robí nie je ani normálne,ked si lahnem ona cucká z hora a stojí pri tom prestupuje nožkami sem a tam ,drepuje,pozrie hore ,zaškerí sa a cucká dalej potom na mna lahne krížom a cucká z druhého zas prejde na prvý a takto sa hrá. z mm sa stále smejeme ked papá.dnes to vyzeralo ako keby sa z niekym musela biť o ten prsník 😀 😀 ako v telenovelách ked sá vášnivo bozkávaju tak niečo také stvárala z mojou bradavkou 😀 😀 ale kým nerobila toto tak mi driapala tričko,alebo ma škriabala po tvári a tak.nikdy nie je v klude 😀 uško si tiež chytá ked je unavená

memory97
4. máj 2011

@veve10 my sme mali presne kvoli takymto navstevnikom psa🙂

vladka84
4. máj 2011

@memory97 my mame presne to iste, obaja mame ine vierovyznanie, aj ked ja hovorim, ze mm je bezboznik, lebo v kostole bol naposledy mozno ako skolak 😒 Timka ale velmi rada chodi do kostola, modli sa a teraz ked pojde do skoly, tak sa mame rozhodnut, ci ju dame na nabozenstvo alebo nie..ona samozrejme chce ist a uz sa tesi, ze bude mat 1.sv. prijimanie, no este ani krst nemala 😕 takze rozhodla sa viacmenej sama....

memory97
4. máj 2011

chytaju si deticky aj nostek? nas maly to dnes robil cely den, teraz neviem, ci ho boli, alebo co sa deje 😨

memory97
4. máj 2011

@vladka84 moj to iste a posledny argument bol ten, ze ta moja cirkev nie je spravna, ale ta jeho je 😀 a to si ani nevie spomenut, kedy bol v kostole naposledy 😀

vladka84
4. máj 2011

@alure uz sa nestresujem kvoli tomu 😉 stvalo ma len to, ze jej chce nasadit kvapky, ja som radsej ked sa to riesi inak ak je taka moznost...

eis4
4. máj 2011

@memory97 my máme rovnaké vierovyznanie ale tiež sme rozmýšlali že ju nepokrstíme nech sa rozhodne sama či chce alebo nechce. ale samozrejme svokra za nás vybavila kňaza,termín, všetko tak my sme už prišli na hotové akurát košielku som kupovala 😀 lebo určite preto je malá zlá lebo nie je pokrstená 😀 nemám pocit že by odvtedy lepšie spala alebo že by bola kludnejšia 😒

adal
4. máj 2011

@memory97 áno a vždy keď začne spievať alebo "rozprávať" tak sa Tobi smeje, no aj Lukáško ho mal strašne rád 🙂 mala som strašnú radosť dnes, ja nerobím z toho "vedu" len keď okolo seba počujem také že "už by mal sedieť", "ešte nesedí" tam potom človek začne rozmýšľať 🙂 ale ako píšeš, dnes nič a zajtra ...

vladka84
4. máj 2011

baby, co si mam dat na kasel? normalne ma dusi, ale neviem z coho... uz som asi trikrat zobudila Karinku, ked som bola v izbe, lebo som to neudrzala... mam taky drazdivy, suchy kasel.... 😒

eis4
4. máj 2011

@danulka3 to máš pravdu hlavné je zdravie.mm operovali pred 2 rokmi chrbticu,keby ho neoperovali tak by mohol ochrnuť 😒 chvalabohu to dobre dopadlo ale bolesti bude mať do konca života ☹

eis4
4. máj 2011

@vladka84 mne pomáha hedelix na kašel a hlavne ked kojíš 😉

kvietok121
4. máj 2011

@vladka84 mne pomaha sirup calcium a na cmulanie patilky, pripadne caj s medom

memory97
4. máj 2011

@eis4 nas tiez tlacila svokra, ale uz to predychala a aj moja babka. Mam kamaratku, ktora sa nechala pokrstit az ked mala 21 rokov, tiez ju rodicia nedali, kedze mali rozdielne vierovyznanie a chodila do kostola aj ked nebola pokrstena 😉

@adal vobec si z toho nic nerob. S malym som bola na neurologii a maly tam stal na spickach, dosli sme domov a ked som ho postavila na nozky, tak bol krasne na chodidilkach 😉 doteraz nevedel rovno sediet a dnes sa krasne vyrovnal v sede, ono ma vsetko cas a kazde babo je ine 😉

adal
4. máj 2011

@memory97 spomínam si keď Lukáško toho psíka dostal a mal ho v postieľke 🙂 v noci samozrejme ako sa prehadzoval asi narazil hlavičkou do psíka a ten že "PÁ PÁ", obaja sme boli s manželom na nohách 😀

eis4
4. máj 2011

@adal pokial ti dr nič nepovie tak ostatných nepočúvaj 😉 naučí sa ved aj na fotkách vidno že je šikovný 😉
idem hajať dobru nocku detičkám aj maminkám, dufam že nelinka bude spať aspoň do 7mej :-/

vladka84
4. máj 2011

@eis4 a nieco co mozem mat doma? nech nebudim v noci deti kaslom? do lekarne pojdem az raaano... 😕

memory97
4. máj 2011

@vladka84 stoptusin je tiez dobry na suchy kasel alebo mucosolvan. Neviem, ci sa tak pisu tie lieky, ale citaju sa tak🙂

kvietok121
4. máj 2011

@vladka84 horuci caj do termosky alebo medik, alebo nemas mentol cukrik

vladka84
4. máj 2011

@memory97 mucosolvan maaam..ale teraz pozeram, ze junior 😒 aaa dam si, vsak som este juniorka 😀

idem do postele, dobru a hlavne pokojnu noc vam prajem 😉

adal
4. máj 2011

@eis4 jasné, neriešim ale troška ma mätie (ak si všimneš na prvej fotke) má dosť často takto "založenú" rúčku 😒

memory97
4. máj 2011

@adal ti verim, ja by som asi chytila infarkt🙂 nam to robi hracka na lehatku, dvihnem lehatko alebo sa mi parkrat podarilo do neho zakopnut, ked som rozospata isla urobit malemu mlieko a hned som bola prebrata 😀 a keby sa to dalo vypnut, tak len rychlo sup pod vankus, nech dohra 😀 Maly je teraz na take hracky co hraju, tak uz mam darcek na prvy rocik🙂

eis4
4. máj 2011

@vladka84 tak to ti nepomožem ja sa nevyznám 😒
@kvietok121 ale ten calcium je hnusný 😖 ble,raz som ho mala ked som bola tehu 😖 😖 hedelix mi chutí aj Nelinke 😀

memory97
4. máj 2011

@eis4 dobru nocku🙂

vladka84
4. máj 2011

@kvietok121 dakujem, aj cukrik mam 🙂 caj si uz teraz nevarim, dam len ten cukrik a dufam, ze nezaspim hned ako lahnem a zadusim sa nim 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre