♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
2. jún 2011

@danulka3 teda je nadherna mam sa este vela ucit nadherna

kvietok121
2. jún 2011

@mirmaj vsetko naj anj

akika722
2. jún 2011

ahojte..tak najprv vsam napišem dovod mojej bolesti hlavy 😒
bola som dnes na:neurologii,snimok hlavy,chrbtice,krčne,snimok dutin,zubne a ešte ma čaka očne a zas krčne a zas neurologia..aaaaaaa mam cystu v hlave 😔 len nič neviem čo a ako či može byť aj zhubna či to praskne-z čoho mam strach,či sa vstrebe,len mi povedali že ak bude velmi tlačiť musi isť von.mysleli či nie zo zuba,ale nie zuby mam ok..nič neviem viac,t v našej nemocke sa asi ani nič viac nedozviem 😒

akika722
2. jún 2011

@vladka84 nejlepšie na nich je "plesni stop" nesmrdi a miznu..zo savom nezmiznu len ich vyťaha a budu zas+smrad za savom
@majka35 jaaaj moja..uvidiš aka bude Terezka ina ked bude staršia..nebude taky čertik ako naše staršie..uvidiš...a to vstavanie ☹ by som bola na psychiatrii 😅
@mirmaj gratulujeeeeeeeeeeem 😎
@danulka3 šikovnica 😲 krasne
@adal gratulujeeem 😵

katulkaaaaaa
2. jún 2011

@akika722 ☹ a budu robit dalsie vysetrenia???tak zajdi do nemocnice do kocis ak v tej vasej to stoji zanic

akika722
2. jún 2011

@katulkaaaaaa nooo..prave to že neviem..ak s tym bude treba niečo robiť určite pojdem do ke ☹
už nato nemam nervy...stale aby niečo bolo...ani neviem čo take cysty v hlave možu urobiť,či je to ok,či sa to vstrebe,či...s kym sa poradiť 😔

adal
2. jún 2011

@akika722 ďakujem 🙂 juj to čo, taká mladá krásna baba 😕 určite všetko dobre dopadne 🙂

memory97
2. jún 2011

@katulkaaaaaa to veru bude, ale nie je to posledne stretko, aspon dufam 😉

akika722
2. jún 2011

@adal tak v porovnani toho čo mam za sebou toto je už len "malina" ale tak teraz mam deti...a neviem čo ma čaka 😒
ďakujem,snad to bude ok

memory97
2. jún 2011

@akika722 nasli dovod bolesti... netusim moja ci sa to moze vstrebat v hlave, ale verim, ze budes v poriadku 😉 a mooooc velmi drzime prsty a myslime na teba
skus napisat tu, mozno ti bude vediet dr. odpovedat na tvoje otazky http://www.bolesthlavy.com/online-poradna.php

akika722
2. jún 2011

@memory97 akujem moja..napisala som ale nejde to odoslať,platnosť tej stranky vypršala 😖

seagull2404
2. jún 2011

@katulkaaaaaa 🙂 dakujem, akoze byva mi aj zle, ale to len ked zabudnem, ze som vlastne nejedla alebo nepila 😅 skor byvam strasne unavena prave vtedy, ked je Tamarka najcinnejsia 😀 na kontrolu mam ist az 13.juna, mali by mi robit test vitality a taketo veci, tak budem vediet aj tyzden 🙂

kahlan1
2. jún 2011

ahojte som tu na skok 🙂 ako sa mate?

@seagull2404 ta unava je najhorsia 🙂 ale bude to fajn 🙂 ja som bola vcera na utz tak je vsetko ok a opat potvrdili dievcatko 🙂

my sme stale chori, uz som chora aj ja :( a este sme aj schudli a papat nechceme a hotovo tak neviem co ako dalej a co jej davat papat

akika722
2. jún 2011

preč od temy ale tie čo mate obchod milk agro...novinka sabi jogutr -tiramisu..mňaaaaam..prave som ho zožrala ..trvalo mi to asi minutu 😅

evanns
2. jún 2011

dobry vecer baby...no ako?

uz ste pobalene??? @vladka84 treba nam tam nieco speci?? ja nas musim pobalit uz dnes lebo zajtra nestihacka 😝

danulka3
2. jún 2011

Pekný večer,už sme z oslavy doma,torta chutila,som rada. 🙂 Jakubko už spinká,idem prečítať,čo ste popísali.My sme sa z mliečka tak večer pogrckali,že malý bude musieť spať medzi nami ☹ ,neviem z čoho ,mm mi vraví,že mu dávam na večer veľa papať a to z toho(nestalo sa to 1.x).Ja dávam okolo 17-17,30 kašu asi z 150ml vody a medzi 19-19,30,keď ide spať má mliečko 210-240ml.Ako dávate vy ? A ešte sme mali teplotku,síce 37,5,ale aj tak dúfam,že to nie z tej žaby. ☹

katulkaaaaaa
2. jún 2011

baby prajem vam zajtra stastnu cestu!!!!budem na vas mysliet,uzite si to tam a vela vela fotiek chceme pre nas co sme nemohli byt s vami 🙂

katulkaaaaaa
2. jún 2011

@danulka3 moze byt ze davas vela jedla na vecer mne sa zda....ja mu dam cca o 16hod presnidavku,malokedy zje celu,a vecer kasu cca o 19tej,mlieko davam az v noci ked sa zobudi len ked ja kojim netusim kolko mi vypije 😉 podla mna za tie dve hodiny nemoze byt taky hladny skor len pije ked mu davas....skus dat kasu ale nedavaj uz mlieko

memory97
2. jún 2011

@kahlan1 waw, ze 30ty tyzden🙂 uz iba chvilku a mas dalsieho krasneho drobceka 🙂 pri sebe

@akika722 podarilo sa ti to odoslat pre tu doktorku nakoniec

kvietok121
2. jún 2011

@kahlan1 takze dalsia baba super, uz len 10 tyzdnov a mozno aj menej

akika722
2. jún 2011

@memory97 nepodarilo moja ☹
@danulka3 možno spapkal vela a mu nesadlo 😒

memory97
2. jún 2011

@evanns my este vobec, este treba zehlit a vobec sa mi nechceee

@danulka3 skor by som povedala, ze zubky, ked sa k tomu pridruzila aj teplotka🙂 vies co, my davame kasu 100ml o 18:00 - 18:15 a o 19:30 spapa este mliecko tak do 150ml, ale maly si to koriguje sam kolko spapa.

danulka3
2. jún 2011

@kvietok121 už teraz sa bojím toho očkovania,vždy sme mali teplotu ☹
@katulkaaaaaa teším sa na foto prasiatka,ja také 3d torty nemám odvahu,som rada,že som zvládla aspoň toto,aj tak sa mi to trošku pokašlalo,na boku sa mi to trošku zvlnilo a potrhalo,ale som to potom zamaskovala
@memory97
@katulkaaaaaa
@akika722
@kvietok121 ďakujem za pochvalu,fotka trošku prikrášlila 😉
@majka35 moja nezávidím ti,ja som rada,že je mm často doma,lebo by som bola tiež občas na prášky a to mám ešte dcéru,ktorá mi s malým pomáha.Máš môj obdiv a neboj to prejde,musíš len vydržať,nič netrvá večne 😉

memory97
2. jún 2011

@akika722 bola tam aj taka otazka asi ako poistka, aj na nu si odpovedla a aj napriek tomu to neodoslalo?

kvietok121
2. jún 2011

@danulka3 my mame o 16 - 17 nejake to ovocicko - vyzivku alebo cerstve, o 18 - 18.30 kasu, o 20.00 ked ide spat mliecko kojim neviem kolko niekedy taha dlhsie a niekedy chvilocku ... tak neviem

memory97
2. jún 2011

@danulka3 nebud skromna, si sikulka, fakt bola krasna 🙂

kvietok121
2. jún 2011

@danulka3 ziadne prikraslenie, uplna realita, ani nevrav ze 3. je najhorsie ... my sme zatial mali dva ze sme ani nevedeli, pri druhom mal trsoku 37,3 ale len vecer cez den nic

a kase papame 150

akika722
2. jún 2011

@memory97 ano ano skušala som a nič 😒

akika722
2. jún 2011

@danulka3 torta je nadherna..teda bola 😀 spapana???

danulka3
2. jún 2011

@akika722 moja,držím palce,aby všetko dobre dopadlo
@katulkaaaaaa
@akika722 aj môj mm si myslí,že spapá na večer veľa,zajtra skúsim dať len kašu,ale ja som rada,že vypije mliečko,sú to tekutiny,cez deň moc piť nechce. 😒 Ale potom mi vypadne jedno jedlo.Tak dávam otázku do fóra 😀 ,aké máte režimy papania????? My ráno okolo 7,00 -mlieko 240ml,okolo 10,30-ovocie(presnidávku+piškóty,alebo jogurt+banán),14,00-obed-plný tanier(zelenina,mäsko....), o 17.00 je tá kaša-150ml a o 19.00 mlieko 210-240ml,v noci nič-spíme 😅

A ešte,aby som nezabudla,zajtra všetkým mamičkám,ktoré idú na stretko prajem šťastnú cestu a pekne si to tam užite.Samozrejme očakávame fotečky a podrobný popis zážitkov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre