♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lubina82
10. mar 2011

@alure aha...takže nijaká finta neexistuje na to...no nevadí tak budeme klikať hore dolu....🙂

alure
10. mar 2011

@lubina82 aj ja som ti poslala na fb 🙂

alure
10. mar 2011

@lubina82 netuším aspoň ja o žiadnej neviem ..
idem trošku off,malý chce ísť na PC a ja si asi pôjdem trošku ľahnúť s Denisom...tak zatiaľ

lubina82
10. mar 2011

@alure potvrdila som 🙂 aj ty más krásnu rodinku....veru len si oddýchni ked môžeš...tak zatiaľ pá

majka35
10. mar 2011

no a som tu zas ... u nás na Východe teda žiadnu jar nevidím ... zamračené jak v pivnici a fúka vetrisko 🙄

@lubina82 ja som na fcb marianna majka s 😀

danulka3
10. mar 2011

@lubina82 aj mne to funguje tiež tak,musím späť,alebo na fórum a tak:ak niekto prišiel na niečo lepšie,dajte vedieť!!!!! 😉

akdarka
10. mar 2011

baby, vidim, ze hladate vylepsenie aktualizacie stranky...neviem ci niekto spomenul stlacit F5 a refreshnut stranku...

liba78
10. mar 2011

@danulka3
@alure ja používam v mozille tlačidlo skoro guľatej šípky - načítať najnovšiu verziu stránky 😉
je to ako F5 čo písala
@akdarka

mirmaj
10. mar 2011

@akdarka jeeej dakujeme, už nebudeme musieť preklikávať hore dole stránky 😀 a ešte ten zlepšovák ako odpísať viacerým ked je otázka na predchádzajúcej stránke nato niečo existuje?
@majka35 ani u nas nie je ani náznak po jari, je tu dokonca nasnežené a ešte aj poletuje ako je inak vonku neviem ešte som tam nebola 😝

ni.kolet
10. mar 2011

http://rozpravky.topgal.sk/rozpravky/edkov-novy...
Ak sa Vám rozprávka páči, stlačte srdiečko. Ďakujeme.

vladka84
10. mar 2011

jeeej, tak uz ani ja nemusim preklikavat stranky hore - dolu, dakujeme @akdarka 😉

u nas poletuje sneh, je 0 st., zamracene ani Tatry nevidno, takze jar v nedohlade, ale zasa ja si na nu asi pockam najdlhsie, lebo kym je hore sneh, tak u nas teplo nebude 😕 ale chcela by som teplooooo...

seagull2404
10. mar 2011

vam poviem, ze tma jak v rohu a sneh tu ten vietor rozfukava jak na Sibiri a kazdu chvilu to prestane a potom sa to zas opakuje, no hruza, Tamarka sama zaspala v postielke, nic jej netrebalo, nechapem, tak som sem skocila kuknut, ze co nove
my dnes mame 7 mesiacikov 🙂 a takto sme dnes pochopili, naco vlastne mame postielku 😀

lubina82
10. mar 2011

@majka35 našla som ťa a pridala som si ťa...

@vladka84 veru aj tu je otrasné počasie pred chvíľou snežilo ako v decembri ☹

lubina82
10. mar 2011

@seagull2404 jeeej všetko naj k 7 mesiačikom....my sme mali včera 😉

seagull2404
10. mar 2011

@lubina82 dakujeme; tak dodatocne aj vam 🙂

lubina82
10. mar 2011

@seagull2404 aj my ďakujeme...ja som akurát teraz dala malého do postieľky ale či zadriemka to netuším...ale zatiaľ je ticho 😵

lubina82
10. mar 2011

@akdarka dakujeme za radu

danulka3
10. mar 2011

@liba78 dík za tip 🙂

danulka3
10. mar 2011

@seagull2404 gratulujeme a mamina prečo jej nedávaš papať,musí postieľku ohrýzať 😉 😀

akdarka
10. mar 2011

baby, nemate za co. som rada, ze som pomohla 🙂

akika722
10. mar 2011

@majka35 už aj tu fuka,ale do obedu nam tu slniečko svietilo ☹

akika722
10. mar 2011

jéééj že aky zlepšovááák 😀
@seagull2404 chuti chuti? 😀

kvietok121
10. mar 2011

ahojte baby vas precitat, ani nemozem dojest pizzu co som si robila, ja ze najprv precitam a potom zjem a citanie nie je konca kraja 🙂
@majka35 ani ja nebudem davat do pauka hadam to nejak zvladneme 🙂 a inac pouzivam CTRL C, napisem, potom CTRL c, prekliknem na dalsiu stranu, dam CTL c a pokracujem
@seagull2404 no pocasie ej ako keby bol april, ale foto obhryzania postielky je skvele, asi uz aj ja musim posunut, postielku nizsie agratulujeme
@monuska342 juj ze 7 zubkov, teda riadne vela
@lubina82 je ahoooooooooooooooooj, ako sa mate ??? pridam si ta aj na fb
@eis4 ano zistila som to, neviem co teraz no musim hodit rec s muzikom, kedze ja by som moc do bazenu s tymi ekzemami nesla, neoporuca sa to
@vladka84 tak to mas poriadne mlieka, mne sa samovolne spusti, len ked on papa, tak z druheho tecie, inac nie
@alure ano aj ja som rada, my si stale davame predsavzatia ze budeme kojit, teraz mame ze do 7 🙂 zatial to ide, i ked mame riadneho lumpika, keym zacne tahat, musim vymenit prsia aj 5x, a potom sa chyti a uz tecie, tvari sa akokeby mal flasu (co nemal) a myslel si ze z prsa ide v tu sekundu ked h on chyti ☹
@vladka84 som 121 🙂 co si chcela zlaticko?
@alure presne tak hlavne ze ich lubime tak ako hovori alure
@danulka3 u nas niekedy nekaka, neviem ak nezabudnem mozem sa spytat na to babetkovo

seagull2404
10. mar 2011

@kvietok121 dakujeme, ked ju tak zufalo drazdia tie zubky, tak aj postielka je fajn 🙂
@akika722 ako z pernikovej chalupky zachvilku bude
@danulka3 diky, diky 🙂 tak veru, mama za macochu

alure
10. mar 2011

Ahojte dorbé ránko 🙂 ja som si s Denisom dobré 2,5 hodinky pospala 😉 ale padlo mi to sakramentsky vhod .
@seagull2404 všetko naj naj k 7 mesiačikom moja 🙂 A to obhrýzanie postieľky 😀 😀 😀 Oliver nám takto obhryzal komplet celú postielku...neviem či im niečo nechýba a snažia sa to deti dostať do tela svojským spôsobom,dokonca som počula že sú deti čo oblizujú stenu a pod.
@akdarka Vďaka za tip 🙂
@majka35 , @akika722 som zvedavá na to víkendové oteplenie či nám prinesie dlho spomínanú a očakávanú jar 😖
@lubina82 Ďakujem oddych padol fakt vhod...
@kvietok121 tak to hej 🙂 ja mám tiež predsavzatie do tých dvoch rokov tak uvidím 😉

kvietok121
10. mar 2011

@seagull2404 no zlata je na to ets matej neprisiel
@alure aj ja by som chcela

liba78
10. mar 2011

@seagull2404 gratulujem k 7. mesiačikom

@lubina82 aj k včerajším 7. m všetko naj

nás to čaká zajtra 😀

kvietok121
10. mar 2011

@liba78 to je skvele ze 7. nemohla som sa dockat narodenia a aj my budeme mat za 11 dni sedem 🙂

akika722
10. mar 2011

http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/6011 prosiiim hlas,dufam že to naskoči konečne 😅

kvietok121
10. mar 2011

@akika722 uz mas jeden od nas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre