♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kikuska25
16. aug 2010

@kvietok121 neboj nebud nervozna..urcite sa drobec uz vypyta coskoro..juuuj to ale musi byt pocit ze uz je ten den a stale cakas kedy to zacne ze vies ze uz to nebude 2tyzdne uz nie 1tyzden ale mozno uz iba par hodin..drzim ti palec..

kvietok121
16. aug 2010

@kikuska25 dakujem bezim na poradnu apa

michaela80
16. aug 2010

@kvietok121 no do polnoci je este daleko.. 😀 😀 😀 😀 no dala mi v sobotu zabrat...prve som sa snazila ja ju rozdychat a ked som videla ze nic sa nedeje tak som vbehla k susede, tam sa ako tak podarilo a leteli sme do nemocnice rovno na ARO, lebo bolo najblizsie od vchodu...

eis4
16. aug 2010

čaute.tak svokra nemala pravdu 🙂 opuchy noh vraj v pohode ak je to bez bolestí a vysokého krvného tlaku.lekár mi povedal, že už do týždňa určite porodím lebo už mám mäkký krčok a som otvorená na 2,5 cm.tak dúfam že má pravdu .nechcem prenášať ☹ ☹

tatulienka
16. aug 2010

baby, dajte mi nejake rady aby som porodila... prechadzky nezaberaju, tepla voda tiez nie, co este okrem sexu mam vyskusat?

denisocka
16. aug 2010

@tatulienka trpezlivost 😀 .. ale mne nakoniec pomohli domáce prostaglandíny 😀

liba78
16. aug 2010

@michaela80 no teda, a toho sa bojím najviac. Som rada, že je malá ok. Už aby bola v poriadku celkom a doma je len doma
@vladka84 stou zltackou sme boli tak akosi na hrane. Ale prejavil sa august a v noci zo soboty na nedelu sa narodilo v TN 6 bábätiek. A teda všetko čo len mohli pustili domov. Ale detská doktorka povedala, že nás púšťa lebo máme A+ a to je najmenšie riziko pri žltačke. Ale treba sa sledovať a zajtra príde k nám už naša detská doktorka. Tak malého skontroluje. 😉
Ozaj baby pamätáte na metódy môjho syna ? V pondelok sme piekli tortu, vraj to malého vyláka von na vôňu. A v utorok večer pri písaní Katulkeee mi praskla voda. Ozaj tej vody som mala akosi strááášne moc. Ja som si lahla na vzdychárni na postel a moje brucho malo ledva 1/2 pôvodného. Ale cestička bola za mnou všade 😲 😲 😲 😲

mirmaj
16. aug 2010

@kvietok121 tak si to ešte užívaj pokiaľ je v brušku, lebo ti potom neda vydýchnuť 🙂))))

michaela80
16. aug 2010

@tatulienka stiplave jedlo a mozno fit lopta...a hlavne vela sexu na plno... 😀 😀 😀 😀

tiffanka
16. aug 2010

Ahojte baby 🙂 Tak, my ideme zajtra možno na posledný utz.... uf... pomaly sa začínam lúčiť s bruškom 🙂

@liba78 tak to si tu fakt urobila šou: "baby, mne rupla voda" a už ťa nebolo 😀 😀 😀 😀 ale super keď to všetko dobre dopadlo 😉 A malý je krásny, tak máš byť na čo hrdá 🙂

liba78
16. aug 2010

@tiffanka diky, ono to tak presne bolo. Sama som to necakala. Ozaj, prisli fotecky ?

lulu4
16. aug 2010

Ahojte, tak som po dnesnom sone, vsetko dobre dopadlo, bola tam ta ista dr. co bola v stredu na poradni, sa pytala ako som vo stvrtok dopadla na tom ctg... som jej povedala ze mi to vyhodnotil ten a ten dr, ze je to dobre... tak povedala ze to som rada lebo ze ked sa jej nieco nezda radsej posle... ja ze ved jasne, istota je istota a teraz inak pustila zase cez sono to srdiecko a zase to bolo 158 ale nic nepovedala tento krat tak nechapem preco sa to toci stale okolo tej hranice 160 ten tep... divne... ale ze prietoky oki, ze uz mam menej plodovej vody co je na tento tyzden normalne zevraj.. a ze vahu ma idealnu primeranu k danemu tt zevraj okolo 3500g... tak uvidime kolko to bude potom v reali... no som zvedava co nove bude zas v stredu na poradni

lulu4
16. aug 2010

@liba78 blahozelam ku krasnemu syncekovi, nech prinasa vela radosti a nech je zdravucky...

lulu4
16. aug 2010

@kvietok121 daj vediet ako si dopadla na poradni co ti povedali ci ta nechaju prenasat alebo ako sa rozhodnu? som uz napata spolu s tebou, uz cakam kedy sa ten tvoj drobec vypyta a som zvedava ci aj ten moj bude takto do posledku strajkovat 🙂

elinka27
16. aug 2010

@eis4 to povedal aj mne doktor pred tyzdnom,ze som na 2cm a ze do tyzdna porodim a nic 😀

eis4
16. aug 2010

@tatulienka .dnes mi lekár povedal že si mám masírovať bradavky froté uterákom.aj viac krát denne.vyskušaj 🙂

elinka27
16. aug 2010

@tatulienka ja uz som aj okna umyla a nic 😀

elinka27
16. aug 2010

@eis4 no ale ja som v knizke citala ze sa to ma robit len na odporucanie lekara, kazdnu bradavku vraj aspon 15min a niekolkokrat denne,ale moze to vraj vyvolat silnejsie kontrakcie ako bezne,tak sa aj bojim

lucia20
16. aug 2010

boze baby, ja vam tisko zavidim. ja tretorodicka som zabetonovana a vy prvo ste uz otvorene.. 😖

lucia20
16. aug 2010

@elinka27 mozem ti povedat ze ja som si skoro odmasirovala aj brucho aj bradavky a nic....ono je to asi individualne..

elinka27
16. aug 2010

@lucia20 no asi je to pravda,ale aj tak to radsej necham na prirodu,ale teda uz by som isla aj teraz hned vobec by mi to nevadilo

akika722
16. aug 2010

@jankasramka no tak nie som sama 😀 😀 😀 no môj cez deň pekne pospí ale v noci ma taku hodinku dve ked nevie čo zo sebou...ale to asi bruško.dr.hovorila že to može byť kolika a hovorila že mam vybrať prašok z lekarne-probioticky tak berieme od dnes...uvidime či zaberie...horšie je ked mam doma oboch synov maly nevie zaspať kvoly večšiemu... 😖

akika722
16. aug 2010

@lucia20 jéééj jakeeee bruuuško 😀 😀 😀

elinka27
16. aug 2010

@akika722 tebe na 3D vyslo dievcatko a narodil sa ti chlapec? 😀 tak ja som bola na 3D tiez a aj moj lekar mi povedal,ze to bude dievcatko a dokonca aj teraz na poslednej poradni,tak ma asi v porodnici klepne ked to bude chlapec 😝

akika722
16. aug 2010

a som hotova...popisali ste tu toho veeeela no trvalo by mi kym by som to prečitala...tak čo nove baby????? 😀

akika722
16. aug 2010

@elinka27 ano moja 2x 3D a raz mojim lekarom bolo potvrdene dievčatko 😀

akika722
16. aug 2010

@liba78 jéééj moja ani neviem či som ti gratulovala k maličkemu...tak nech rastie a nech ste zdravučky... 😉

elinka27
16. aug 2010

@akika722 no ja mam nachystane veci pre dievcatko, a este aj krasne vselijake saticky... no snad sa to nestava casto ze sa seknu 🙂

akika722
16. aug 2010

@elinka27 aj ja som mala...sice ešte ich mam doma a neviem čo s tym 😖

lucia20
16. aug 2010

@elinka27 atak to ti verim. ja som len tyzden za tebou, ale tiez toho uz mam dost... akoze brusko mi bude chybat, ale tie tie stresy... nie...

@akika722 dakujem. ale tomuto ty este vravis brusko?? :D:D:D mojko, s tym uspavanim dvoch deti, to pozname... uz tearz uvazujeme, ze budeme musiet oddelit vsetky tri pri zaspavani, alebo minalne na dve a jednu...

@elinka27 my sme pri katke videli "kavove zrno" a pri tatianke, to mame dokonca na dvoch foto- :D tak hadam sa ti nesekli. zrno je lepsie vidiet ako pipik. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre