♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. aug 2010

@vladka84 ja som sa tak bala že som cely čas uvažovala o maželovej kastrácii 😀 😀 😀

akika722
19. aug 2010

@kvietok121 a potom moja budeš ty dalšiu čo to bude mať pred sebou 😉

vladka84
19. aug 2010

@akika722 😀 😀 😀
no baby, myslim, ze potom budete obe podporovat mna... lebo ja tu urcite budem este strasit s bruchom, ked sa vrati @kvietok121 uz s Matejkom 😖

kvietok121
19. aug 2010

@akika722 no to je jasne ze budem
@vladka84 tak to som zvedava, len aby si neprisla so mnou rovnako, pripadne o den neskor 😀 😀 😀

elinka27
19. aug 2010

tak som bola dnes na poradni a som stale na 2cm ziadna zmena,brucho mi tvrdne stale,v moci mam stopy bielkovin ale vraj je to v ramci normy.Doktor ktory ma pred 2 tyzdnami nahovaral na prirodzeny porod ma zasa dnes poslal na predoperacne vysetrenie na sekciu,nakolko som uz jednu mala a on si neni isty ci babo cez porodne cesty prejde a ze vraj zasa ma nemozu nechat dlho v kontrakciach aby sa neroztrhla rana,takze ak to nepojde prirodzenym sposobom a budem prenasat vyvolavacku mi dat nemozu.No a ak by to aj same prislo a nebudem sa otvarat tak mi sekciu urobia aj tak aby zasa ta rana pri dlhom trapeni nepraskla,taka som nasr... ze asi od jedu aj rodit pojdem

akika722
19. aug 2010

@vladka84
@kvietok121 nooooo by sre neridili v jeden deň....detičky mi spia.OBE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
19. aug 2010

@elinka27 moja tak to ta moc neporesil ach jo

mirmaj
19. aug 2010

@jankasramka skúšame aj to 😖
@majka35 takže ju teraz kojiš? a už sa pekne prisala?
@vladka84 ja odsavam a krmim z fľaše preto lebo mam ploche bradavky a nevie sa prisať, tak ja preto
@21 my už to mame dlhšie, nielen dnes takže u nas by tom muselo byť v ovzduší asi týždeň 😒 ale od včera poctivo cvičíme nožičkami, dala som jej aj troška čajíka, espumisan, natierame bruško flatulinovou mastičkou a mam pocit, že už jej je lepšie, tak uvidíme
@memory97 a ako ste sa naučili kojiť? pomohla ti ta laktačna poradkyňa?

kvietok121
19. aug 2010

@akika722 to by bolo skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeee, a skvele aj detickyyyyyyyyyyyyyyyy

akika722
19. aug 2010

@elinka27 moja ale lepšie ako by sa mala s kontrakciami trapiť hodiny a nakoniec by to bol aj tak cisarak,nie?

vladka84
19. aug 2010

@kvietok121 tomu neverim, jedine, zeby sa stal zazrak... ale uz od zajtra ma mm dovolenku, tak ho budem otravovat, nech mi trosku pomoze (a tym nemyslim, ze pojde s Timkou von) 😝

elinka27
19. aug 2010

@kvietok121 no nepotesili,ale najhorsie je ze teraz neviem co je lepsie,ci ked to pride samo a uvidim podla situacie co so mnou budu robit,alebo radsej prenasat a ist na sekciu planovane

majka35
19. aug 2010

@mirmaj kojím, ale stále ju musím preberať, lebo je unavená z prebdenej noci a dňa chuderka ... ale ukážkové kojenie to teda nie je

aj mne obidve deťuchy spia 😵

kvietok121
19. aug 2010

@vladka84 moja zlata zazraky su, ved uz nas pokladik je zazrak takze ak ta to v noci chyti napis aspon ako akika strucnu info aby som rano vedela

vladka84
19. aug 2010

@akika722 no vidis, si sikovna maminka 😉 a @majka35 takisto ...

kvietok121
19. aug 2010

@elinka27 ach moja v tom ti neporadim 😖

kvietok121
19. aug 2010

@majka35 np dnes je asi zazracna noc

elinka27
19. aug 2010

@akika722 no obavam sa ze k tomu nakoniec aj tak pride,presne tak som to mala aj pri malom,najprv priprava na klasicky,bolesti ako pes a potom cisarsky

vladka84
19. aug 2010

@kvietok121 dnes este nie, radsej az v pondelok, cez vikend si chcem urobit segedinsky 😀
keby to bolo take lahke, vsak? ze si naplanujeme kedy chceme a kedy nechceme rodit... ale uprimne - ozelela by som aj ten segedinsky 😉

akika722
19. aug 2010

@elinka27 uf..no nezavidim

mirmaj
19. aug 2010

@majka35 tak držím palčeky nech to pekne rozbeháte, ja už aj prikrmujem, lebo strácam postupne mliečko kedže to nieje prirodzene vyprazdňovanie ani sa toľko netvorí 😢

elinka27
19. aug 2010

@akika722 no teraz prave by bolo pre mna asi naozaj ist na sekciu planovane a dufat,ze to teda same nepride a budem radsej prenasat

majka35
19. aug 2010

@mirmaj ďakujem ... ja mám tiež stašne málo mlieka ... teraz som vypila čaj pre kojace matky ... stále pijem vodu, no uvidíme ... netráp sa ... ja som pri Barborke bola tiež nútená prikrmovať a nakoniec prejsť celkom na umelé ... a 1. mi ochorela, ked nastúpila do škôlky

akika722
19. aug 2010

@elinka27 tak držim palce

lji
19. aug 2010

@lulu4 ja chodim do nitrianskej nemocnice takže to asi nie 🙂

kvietok121
19. aug 2010

@vladka84 tan by som so tiez dala hned

kvietok121
19. aug 2010

@elinka27 budem drzat palce, aby ste prenasali ako my

mirmaj
19. aug 2010

@majka35 ja tiež pijem pravidelne ten čaj, tekutiny tiež sledujem, snažila som sa aj pravidelne jesť, podporovala som to aj homeopatikami Ricinus communis 5CH, pravidlene odychovala a mám ho stále menej a menej....nie sme proste asi všetky take dobre dojky 😢

akika722
19. aug 2010

@mirmaj a myslim že to nie je od toho...sice piť pijem,ale na jedlo velmi chuť nemam,stresu kopa,oddych len večer-ako teraz a mlieka ako krava 😅

elinka27
19. aug 2010

@mirmaj nic si z toho nerob,ja som tiez maleho nekojila a dlho ma to trapilo,jednoducho som nemala mlieko a maly plakal od hladu, prisat sa nechcel a na odsavanie som popri tom vsetkom uz nemala energiu,aj tak som neodsala viac ako 50ml za den 😒

@kvietok121najblizsiu poradnu mam 26.8 ak ma to dovtedy nechyti tak sa normalne dohodnem na sekcii a prenasat nenecham,dalsie dni z nervami uz by som nevydrzala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre