♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
24. aug 2010

@evanns jééé s Jakubkom rovnaký dátum narodenia 🙂 Ešte napíš čas pôrodu a dopíšem ťa do novej tabulečky 😉

tiffanka
24. aug 2010

@akika722 to hej, a ešte ako! 😀 Čo robí Samko? 🙂

vladka84
24. aug 2010

@evanns krasna je, gratulujem.. aky bol porod? to mna najviac zaujima.... ha ha

akika722
24. aug 2010

@tiffanka konečne spinka...po prebdenej noci a rannom plači ☹

liba78
24. aug 2010

Ahojte....
@akika722 Gratulujem lucke, malinká je krásna. Už len aby boli obe v poriadku. 😉
To caro, ja zalievam vodou do 1/2 šálky a dolejem mliekom.

vladka84
24. aug 2010

@akika722 tak papaj poriadne, z coho chces mat mliecko? z tukovych zasob sa ti neurobi 😝

akika722
24. aug 2010

@liba78 a to pomaha???doma to mam pije to mm mne to moc nechuti ale ak pomôže...
odovzdam Lucke gratulácie 😀 oni su silné žienky zvládnu všetko 😉

vladka84
24. aug 2010

inak, na ten kutik pasta vobec nepomohla, ale rano ked som bola na krv, tak som si kupila mast - Zovirax - je aj na herpesy... stala sice 7 eur, ale vyuzije ju potom mm, jemu ked sa vyhodi herpes, tak mu zabera len to

liba78
24. aug 2010

@evanns gratulujem, krásne bábätko 🙂

akika722
24. aug 2010

@vladka84 ja mam normalne po pôrode odpor k jedlu.včera som urobila polievku a dala som do paťkovho tanierika po tretej lyžičke mi bolo na grc 😖

tiffanka
24. aug 2010

a kedy rodila dajna11 ?? chcem doplniť tabuľku a vôbec nemám prehľad, ani o kvietku ☹ ☹

liba78
24. aug 2010

@akika722 neviem, či to pomáha. Ja to zvyknem piť každé ráno na raňajky, miesto kávy. (teda od kedy som bola tehu)

tiffanka
24. aug 2010

@akika722 aj Jakubko zase hajá 🙂 Mám pocit, že iba on je taký hladoš... Stále chce iba papať a papať... hmmm 😀

akika722
24. aug 2010

@tiffanka j moj na mne stale visí 😖

liba78
24. aug 2010

@tiffanka no info o kvietku sme dostali od jej manžela. A nenapísal dátum. Tak asi počkáme na kvietok a vycucneme z nej podrobnosti. 😉

tiffanka
24. aug 2010

@liba78 asi tak 😉
@akika722 ja by som bola rada, keby môj visel... 😀 ale vidíš, nechce ma... a mlieka mám dosť... 😒

liba78
24. aug 2010

@tiffanka to je ale veľmi zvláštne. A jemu nechutí tvoje mlieko ? Alebo sa len nechce, poprípade nevie prisať ? Skúsila si odsať a dať mu svoje z flašky ?

tiffanka
24. aug 2010

@liba78 lenivý je asi ťahať... 😖 z fľašky mu ide oveľa ľahšie a v nemocnici sa na ňu už naučil... 😒

akika722
24. aug 2010

@tiffanka moja ale za hodinu 6-7x papať 😖

lulu4
24. aug 2010

@tiffanka ahoj,mas sikovnu dcerku ako nas tu pekne o vsetkom informovala a spravila krasnu tabulku.tak to ste mali celkom fajn noc,kazde 3hodky.nepripadas si ako po prvom porode teraz-myslim kym sa znova zabehnes do plienok,kojenia atd..

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@akika722 ja sa tak tesiiiiiiiimmmmmm verila som ze to Tatianka zvladne jupííííííííííí,este aby dobre dopadla operacia,milacik krasna je 🙂 🙂 🙂 🙂

akika722
24. aug 2010

@katulkaaaaaa hned ked Lucka napíše dam vedieť ale stale verim že to bude ok...ved mi treba nevestu pre Samka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@vladka84 vladi veru vaha uz je povodna zo mna tie kila doslova odpadavaju,tak mam hold monokel a krvave oci,esteze sa ma maly neboji 😀 😀 😀
@akikka722 skus na to mliecko caje hipp,jasom to pila pri malej a vzdy mi pristupilo...neas doma nahodou?a polievky,jedz poievky tu vajcovu,alebo mrkvovu,pi vela vela tekutin,a nestracaj nadej,mozno prisla kriza,verim ti je to narocne ked babo place a mas pocit ze je hladne ale vydrzzzzzzzzzzzzzzzzz

21
24. aug 2010

@tiffanka , to kakanie je uplne normalne, aj my po kazdom kojeni mame plnu plienku, no aj napriek tomu sa pucime a placeme...
@akika722 , aj to je normalne, ze nekaka kazdy den, mali to aj nasi chalani, no je pravda aj to, ze potom dost boli brusko...
Dievcata, gratulujem dalsim maminam!!!
Dnes sme spali pol hodky! V posl. dobe nemozme spavat, placeme casto a vcera sme vecer vsetko mlieko vyvratili.... Mavaju dievcatka casto zapaly mocovych ciest? Uz rozmyslam nad vsetkym... Teplotu nemame. teda 37,1°C.

akika722
24. aug 2010

@katulkaaaaaa mam skusiť ten nutrilon na noc mu dať??,a pri probiotikach mam mu dať aj SAB SIMPLEX?????

akika722
24. aug 2010

@21 vraj zapal môže byť aj z mokrej plienky tak dievčata ako aj chlapci ☹

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@akika722 no tak a co tu teraz robis ha???nemala by si odychovat a spat kedy sa da?ci mas aj druheho betara doma?a hlavne jedz!!!mna vcera dodzubala doktorka ked som jej povedala co som ten dn zjedla,ze nemame podcenovat vycerpanie z porodu ze to neni chripka 😀 hlavne sa setrit,odychovat,jest a pit...

elinka27
24. aug 2010

ma tu niekto termin 30teho?Vsetky rodia a ja teda na porod nevyzeram, mam pocit budem ze budem posledna 😀

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@akika722 daj sab simplex malej to pomahalo,mne sa osveclo pred kojenym...ja som dnesmalemu kupila espumizan tiez ho vie potrapit brusko ale zatial je to v norme,uvidime ked prejde zltacka

akika722
24. aug 2010

@katulkaaaaaa ja oddychujem tu...zaspim a maly vstane a pati teraz došiel 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre