♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
24. aug 2010

@katulkaaaaaa moja maly je užasny no krasny chlapček...nemaš ten krk zo spinalky???

memory97
24. aug 2010

@akika722 ano, presne caro od nestle, zalievam do polovice vodou a od polovice mliekom a ked mam chut na sladke, tak lyzicku cukru🙂 To by som mohla aj kazdych 5 minut 😀 😀 😀

akika722
24. aug 2010

@memory97 aj tie guličky z lekarne pomohli...kozy su tvrde 😀 😀 😀
kupila som PRE ISTOTU nutrilon neviem aky bude v noci...no hned rano si caro urobim

liba78
24. aug 2010

@danulienka35 gratulujeeeem, nech sa darí.

@groka krásny drobček
@katulkaaaaaa no na to že nemôžeš otočiť krk, vyzeráš dobre. Ale sorry tvoj syn vyzerá úúúúúžasne. Anjelik maličký 😀
@lji no teda, veď to bolo mučenie ☹ toľko hodín bez pitia. Ale hlavne, že máme ďalšie augustovčiatko na svete. Gratulujem...

memory97
24. aug 2010

@tiffanka nemaj obavu, nas tiez bol nauceny iba na flasu a teraz taha jedna radost, len keby sa mu pri tom vecer spinkat nechcelo🙂

@akika722 to caro mas ako meltu. Ta je tiez dobra na mliecko, alebo skus aj acidko, ak mas rada kysle mlieko.

@21 skus ju dat do vyssej polohy po napapani, ja davam maleho na maly vankusik, aby bol vyssie a mliecko nevyvratil... Nie je nahodou hladna, ked nechce spinkat?

@akika722 vobec sa nemusis bat dat nutrilon. My sme zo zaciatku dali, lebo sa mi podarilo zaspat a maly nemal odsate mliecko.-) spal ako babika🙂 SAB Siplex je podobny ako espumisan L. Myslim, ze mirmaj pisala, ze dava aj tie probiotika, aj espumisan. Nedavala by som to do jednej flasky, ale zvlast v kazdom krmeni.

akika722
24. aug 2010

@memory97 ano dava probiotika a myslim sab sim.... na obed dostava probiotika a teraz po kupkani dostal sab simplex...to fakt sa acidko môže?to ho nepreženie?ved to je kysle...ale rada to mam

memory97
24. aug 2010

@akika722 cez den maleho iba kojim a vecer mu davam este po kojeni aj odsate mliecko a spinka do rana🙂 ak by si mala aj materske, tak mu to mozes zmiesat s nutrilonom.

vladka84
24. aug 2010

@lji blahozelam, tak uz to mas stastne za sebou 😀 moja typicka otazka - aky bol porod? okrem toho, ze si bola smadna... 😀
idem dat spinkat Timku, dufam, ze nezaspim s nou - dnes sme absolvovali aqua, sice len na 3 hodky a ja som ani nebola vo vode, ale som tusim viac unavena ako ona... tatko ani nehovorim, ten uz teraz zalomil 😀 😀 😀

kikuska25
24. aug 2010

maminy mozem sa spytat neviete co to znamena a preco ma tak strasne picha v konecniku ale strasne.. 😒

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@akika722 moja ten krk mam z prievanu,v nemocnici boli pootvarane dvere,okna,a ja som na to citliva...uz je lepsie,davam si teple obklady...baby vy ste take lichotnicky....ja som tak hrda a stastna,ja to ani neviem opisat 😵 ved to kazda poznate co uz mate pokladiky doma 🙂 a vam co este cakate ten pocit zo srdca prajem...ja som spinal nemala,ci mala?sak som blba ...teda mala som infuziu na sale-ale to neni ono ze?nic mi do chrbta nepichali
@lji sak hovorim stredovek 37 hodin nepit to co je??????????????gratulujem k dcerenke 🙂
@groka dakujem aj tvoj drobcek je kuzelny 🙂
@sivema neboj dockas sa,verim ti ze to cele na konci je na palicu..maly ma dnes tyzden dobre si to pametam

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@kikuska25 fu to ti neviem povedat toto je snad jedine co som ja nemala

liba78
24. aug 2010

@kikuska25 nemáš hemoroidy ? Teda zlatú žilu ? Viem o jednej tehulke (už mamičke) ona s tým mala problémy a prejavovali sa bolesťou a myslím spomínala aj pichanie. Hlavne po toalete..

liba78
24. aug 2010

@katulkaaaaaa no vidíš Kati, nemôžeš mať všetko 😉

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@memory97 prosim ta ako sa robi melta?myslim taka co v porodnici robili,dnes som si kupila caro ale nechuti mi to tak....

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@liba78 😅 moja ako sa mame?malinky poslucha?a co starsie deti,neziarlia?pomahaju?

kikuska25
24. aug 2010

@liba78 nie nie nemam to som mavala ale davno vnutornu zlatu zilu..ale toto je take zvlastne ked sedim az ma nadvihu ako by som na ihle sedela..ach ja uz som chora zo vsetkeho asi..ta moja psychika to nejak uz nezvlada..

liba78
24. aug 2010

@katulkaaaaaa no máme stále doma ukážkové bábo. Dnes sme mali návštevu celé popoludnie a potom dostal papať a spí. Čakám s kúpaním a on si spí. ☹ Chlapci sú v pohode, nežiarlia, oni sú už dosť veľkí. Snažia sa pomáhať, musím ich krotiť. Chcú ho stále pestovať a nosiť. Ejha idem kúpať zobudil sa 😀 😀 😀 po 4 hodinách....

kikuska25
24. aug 2010

@katulkaaaaaa tak popis co si mala mozno budem mudrejsia 😀

lulu4
24. aug 2010

@akika722 acidko mozes ale bud biele alebo vanilkove to jahodove a ribezlove nie lebo to moze zaposobit na maleho ako alergen velmi sa odporucaju vanilkove a aj jogurty vanilkove mozes

aneta4
24. aug 2010

@kikuska25 ahoj patrim sice k septemb.ale vyzerá to že to bude august.zajtra sa dozviem bližšie.ja len k tomu pichaniu konečnika.začalo mi to v 30tt-tak teda viem o čom hoivorím.jednoducho babo ti tam tlači.predtym ta bolest bola skor taka tupa a stala.ale teraz je to pichanie ako aj ty píšeš.máš pravidelnu stolicu?ja hej-ale doki bol aj tak nazoru že stolica nie je v poriadku-a to je prave príčinou bolesti.a hlavne nestresuj-ved to je finiš.tlačenie na konečnik môže znamenat-že čoskoro budeš mamičkou.držimn palce .opa 🙂

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@kikuska25 no vsetko tvrdnutie brucha,bolestive poslicky tri tyzdne,tak ze som tri krat chcela ist do poronice a nakoniec mi to museli tyzden po termine vyvolat 😝 a hnacku dva tyzdne pred porodom....zatka odisla tyzden predporodom...nizsky tlak...ja ani neviem cisty hypochonder

akika722
24. aug 2010

@lulu4 nevedala som že sa može acidko 😲 ale skusim niekedy 😎

kikuska25
24. aug 2010

@katulkaaaaaa hehe takze niesom jedina?ja zasa nemam nic z toho co pises ty 😖 ale predsa ma stale cosi nove prekvapuje.. 😉

katulkaaaaaa
24. aug 2010

@akika722 ozaj co si spravila s ruzovou vybavickou?ja som prave zbuchala jogurt a lupacku 😵

kikuska25
24. aug 2010

@aneta4 ahoj dakujem za odpoved so stolicou nemam problem dokazem ist aj trikrat denne 😕 len to pichanie ma prekvapilo..juj bodaj by si mala pravdu s tym ze to bude coskoro..inak tiez mam oficialny termin 8sept.ale potom mi bolo povedane 28.aug.a kedze si zelam augustove babo som tu v augustovkach 😀

akika722
24. aug 2010

@katulkaaaaaa tych najkajšich kuskov sa neviem vzdať ☹

kikuska25
24. aug 2010

@akika722 no vitaj mamina a ty kdeze si bola?
😎

akika722
24. aug 2010

@kikuska25 vonku s krpcami a potom kupel jeden druhy,...ale tuuu soom 😀

kikuska25
24. aug 2010

@akika722 no sikula a uz buvkaju anjelici malinky?

aneta4
24. aug 2010

@kikuska25 no mne termin posunul doktor v nejakom 21.tt na 3d.o dva tt skor.čiže vychadza to na august.ale už som to potom nejak neriešila-len teraz máme troška problemy s anjelikom-stale kontroly-silne bušenie srdiečka-tak jednoducho bude musiet ist von.ale ja sa citim tiež pod psa-všetko ma boli už druhy tt-tak aj ja už budem fakt rada. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre