♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

matka24
25. aug 2010

@memory97 mne to pride ako keby ta bolest pretrvavala dlhsie troska polavi a potom zasa tak prudsie zacne vcera vecer to bolo zhruba tak asi tri styri krat a kazdu hodinu dnes to je o nieco castejsie

memory97
25. aug 2010

@akika722 mozno aj tolko mu stacilo, ked sa napil mliecka od teba☹ Neskusala si ho prebrat po chvilke a dat mu znova?
@jankasramka nebud zo mna zmatena🙂 troska rychlejsie pisem ako citam🙂 mozno sa niekde chybicka vludila🙂

liba78
25. aug 2010

@memory97 Sab simplex sa dá kúpiť voľne a povedala že 2-3x denne 10 kvapiek

vladka84
25. aug 2010

@elinka27 blahozelaaaam, to snad nie je pravda ako to na vas baby ide 😀

ja som bola u tej diabetologicky, cukor som v moci opat mala ale vsetky ostatne vysetrenia au v poriadku, tak ze mi mozno uz nepracuju dobre nadoblicky, ze sa to stava a potom cukor prepusta v moci, ale cukrovka to nie je...som si vydychla 😀
napisala mi v spravu, v ktorej uviedla odporucanie porodit do terminu, neprenasat - tak som sa jej spytala ako to chce zariadit, ked mam termin v nedelu 😉 v piatok mam poradnu, tak som zvedava co na to doktor, ci ma posle do nemocky v pondelok, alebo necha este v kope... bola by som rada, keby si vzali jej odporucanie v srdcu - doktor aj mala v brusku 🙂

memory97
25. aug 2010

@akika722 malo si vypil asi sa hra s cicikom, my tiez teraz s tym bojujeme, lebo si malo vypije a skoro kazdu hodinu je potom hore cez den. No nechcem ho zas naucit na flasu, ked mu dam flasu, tak v pohode stiahne aj 80tku.

@alure myslela som, ze uz si mamina, ked si sa dlho neozyvala, drzim prsty, aby to coskoro prislo🙂

memory97
25. aug 2010

@matka24 mozem ta potesit, ak to neprestane a tie bolesti sa budu skracovat, tak si coskoro mamina🙂 Rataj si intervaly medzi bolestami. Plodova voda ti neodtiekla?

21
25. aug 2010

@memory97 mozno je este hladna. Aj vo vyssej polohe byvame stale. Dnes zatial tak neplace, ma lepsi den, aj kakanie tak neboli...Vobec neviem, od coho to zalezi... Vcera hroza!!! 7.9.ideme do poradne, tak spomeniem, ze sa nejako zmenila...

kikuska25
25. aug 2010

@lulu4 no to dufam ze ma to pocka kym prideme domkou som si zafarbila hlavu este aby som isla pekna do porodnice 😀 😀 ale ja mam brusko uz uuuplne dole naozaj a ten drobec nic a nic..a vcera ja neviem co to bolo stvrdlo mi cele brusko az sa mi tazko dychalo neviem ci to bolo tym ze sa drobec nejako obratil alebo je to to povestne tvrdnutie bruska?trvalo to asi tak 5min.a potom sa to uvolnilo..hm?juuuj uz sme tu len tri cakajuce dufam ze coskoro uz budeme patrit medzi nase maminy..a jasne ze dohoda plati 😉

21
25. aug 2010

@lulu4 , memory radi dobre, mm na matrike aj povedali, kde ktory rod.list zaniest... Do poistovne len tam, kde vybavujes II.pilier.

matka24
25. aug 2010

@memory97 nie neodtiekla praveze a rozmyslam ze ci ist k doktorovi alebo este pockat lebo v piatok mam poradnu

jankasramka
25. aug 2010

@memory97 🙂 haha no to som si ja myslela o sebe ze rychlejsie pisem ako citam 😉
ked som ta precitala tak som sa zarazila ze som asi zle pochopila akiku a uz jej pisem rady 😀
no nic, v pohode, zalezitosti objasnene 😝

kikuska25
25. aug 2010

@vladka84 nooo tosu rychlovky ze?to len my tu este trcime 😠

memory97
25. aug 2010

@21 mozno ze to bude aj hladom. Ja tiez teraz neviem kolko ten nas maly vypije, keby tie ciciky boli aspon priesvitne 😀 😀 😀 nech vieme, ci je to od hladu🙂 Ked mal flasu, stale som vedela, ci je hladny, alebo nie, teraz iba tipujem.

anetaadam
25. aug 2010

@vladka84 No ja mám zas problém s obličkami,mala tlačí na obličky a zadržiava sa mi voda v ľavej obličke,mam rozšírenú panvičku .Tak uvidíme v pondelok čo povie primar,ale ja som už otvorená na 4 prsty,ale termín ešte daleko

memory97
25. aug 2010

@matka24 ak mas pocit, ze su prisilne, tak by som sla do nemocnice... keby voda odtiekla, tak sa to rozbieha...

@jankasramka troska dnes preskakujem medzi riadkami, dufam, ze mi to akkika prepaci, lebo maly je dnes nejaky divny, spi a zrazu z nicoho nic, spusti priserny vresk, otvori ocka a o 5 sekund uz zas spi... hlavne, ze sa vsetko dalo do spravnych kolaji🙂

vladka84
25. aug 2010

@kikuska25 no veru, asi by sme na to mali prestat cakat...a potom to prekvapivo pride... aj ked u mna by museli najskor beton rozbit 😀 😀 😀

lulu4
25. aug 2010

@21 super kočky dakujem za radu ohladne toho rod. listu....

@kikuska25 takze si sa este pred porodom skraslovala coooo? no ja som bola asi pred 2 tyzdnami u kadernicky radsej v predstihu som sa bala keby to na mna doslo skor a nic... hihi uz budem mat zase pomaly aj zmytu tu farbu... lebo ja mam od 18tky ako mi ide cesticka vo vlasoch dost sedive vlasy, no super geny co ti poviem tak musim podstivo kazdy mesiac farbit 😝
@vladka84 no ten dr. je dobry ze neprenasat porodit do terminu ako keby to bolo take jasne ze povies babu ze teraz a ide sa ale tak hadam s tym nieco spravia... ja som taka zvedava ako ja dnes dopadnem na poradni a ci sa este vratim domov alebo uz nie... teda uz s malickym jedine

kikuska25
25. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 no len nekric hop..aby si mna s lulu este neprebehla 😝 ja by som aj chcela prestat nato mysliet no to sa neda stale mam v hlave a co ked teraz a co ked teraz 😉 😉 a stale nic ☹

vladka84
25. aug 2010

@anetaadam ale buduci tyzden uz budes v 38tt, to uz mozes kludne rodit, babo je uz dost velke 😉
jaaaj, kebyze som ja otvorena aspon na dva...ale takto, mi budu musiet dat oxytocin na litre 😀

kikuska25
25. aug 2010

@lulu4 noo trosku som sa chcela znormalizovat a konecne som nasla super farbu ktora mi pekne chytila som rada..jeeej Matko aky zlaty uz ziarli ze som stale na nete ze ci si tu niekoho nehladam 😉 😉 juj zboznujem ho 😵 ja som len zvedava ake info podas po poradni sa neviem dockat neviem kedy prideme z mesta ale hned ako prideme budem kontrolovat ci si pisala 😉

anetaadam
25. aug 2010

@kikuska25 Aku farbu si hodila,aj mne treba tiež blond ale neviem aku si dať...porad 😉

vladka84
25. aug 2010

@lulu4 viem, ze cukrovkarom robia normalne aj sekciu, aby neprenasali, ale pri mne je to len odporucanie, nie prikazanie, tak dufam, ze sa cisaraku vyhnem... uplne mi staci, ked ma posle v pondelok do nemocky, tam by mi dali vyvolavacku a narodila by sa Timke sestricka 😀
cez vikend mame este oslavu, svokra ma v piatok narodeniny a vytesuje sa ake by to bolo skvele, keby sa narodila prave vtedy... a ja tak tajne dufam, ze hadam nieeee...uplne mi stacilo, ked sa na nu podobala Timka po narodeni 😕

lulu4
25. aug 2010

@vladka84 tak to ti verim ze nechces aby sa mala prave vtedy narodila... ale tak hadam to bude teda ten pondelok ako pises... moja svokra by si zase zelala sobotu 28.8. kedy bol narodeny jej nebohy ocko, velmi dobry clovek... ale tak nerozkazem, mozno jej maly spravi radost 🙂 no ved ja by som tiez sekciu nechcela a ani moc ten vyvolavany porod kedze moze trvat dlhsie a byt ovela bolestivejsi ale človek si nevyberie...

kikuska25
25. aug 2010

@anetaadam nooo ja ti poviem tak v anglicku som si kupovala od loreal paris bola to prefence a nazov metalic silver da sa kupit aj tu len to ze tu stoji 8eur a tam stala 3eura v prepocte takze taku drahu farbu si nebudem urcite kupovat ale bola supeeeer a teraz som si kupila esential color davaju ju aj v reklame je to bez amoniaku takze je vhodna aj pre tehulky a z tej som skusila extra ligth blond a chytila celkom fajn ja mam rada ked mi to chyta az tak do biela a nato bol naj ta loreal asi tak 😉

kikuska25
25. aug 2010

dobre babulky idem sa chystat do mesta ale budem este zapnuta..a dufam ze ked sa vratim aspon jedna z cakajucich bude mamča lulu alebo vladka ok baby? 🙂 🙂

akika722
25. aug 2010

@memory97 nie nebudila som ho po včerajšku som bola rada že spí aspon tuto noc a terz...ťaha už...2,5hodky...

liba78
25. aug 2010

@vladka84 tak to si ma pobavila, no musíš sa držať buď porodíš do štvrtka, alebo až v sobotu 😀

liba78
25. aug 2010

@kikuska25 to si nejaká rýchla. Alebo budeš v meste do zajtra ?

liba78
25. aug 2010

A nemala by už @kvietok121 prísť z nemocnice ? Nejak je tam dlllllho.

akika722
25. aug 2010

@jankasramka pohode píš moja píš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre