♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
31. aug 2010

@akika722 mna uz tiez suri nieco robit bo som pribrala 2kg...

jankasramka
31. aug 2010

@majka35 pytala si sa kedy stihame pisat...

majka35
31. aug 2010

@jankasramka ježiš, už som pochopila 😀 😀 😀

majka35
31. aug 2010

nemáte niektorá skúsenosti s babyvakom?

majka35
31. aug 2010

moja by len na rukách bola a ja si neviem nájsť spôsob, ako nosiť 😵

akika722
31. aug 2010

@jankasramka ja sa na vahu radšej ani nepozriem 😖
som ako hrošica...tie boky nohy zadok fuj fuj fuj

akika722
31. aug 2010

@majka35 ja mam klokanku taku vraj od narodenia len ešte aspon mesiac počkam ale vraj tie šatky su dobre ale ja by som sa bala či sa to nerozviaže 😅

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@majka35 majka ja rozmysam ze si ho pozicam aspon na tri mesiace,sak toto je des,ja som stale v strehu...stale ho mam pri sebe,sa bojim vac ako pri viki,cim sme starsi tym vidime vsetky rizika...

jankasramka
31. aug 2010

@akika722 ja vzdy priberam len na bruchu takze vsetci sa ma pytaju ze preco nevytiahli mateovu dvojicku 😀

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@majka35 ja mam mala mi v tom vobec nechcela byt dala som vtedy zan 1700sk,a bola som rada ze som ho za polku predala ☹

majka35
31. aug 2010

ja som rozmýšľala aj o klokanke ... a tie od narodenia by som tiež asi od narodenia nepoužívala, hlavne kvôli slabučkej hlávke

majka35
31. aug 2010

@katulkaaaaaa ja som mala klokanku Chicco, tiež som kúpila úplne novú a Barborke vrieskala ako o raty, ked som ju tam dávala, tak som ju predala, ale u terezky mám pocit, že by v tom bola rada ... no neviem, či klokanka alebo babyvak

majka35
31. aug 2010

@katulkaaaaaa ja som mala klokanku Chicco, tiež som kúpila úplne novú a Barborke vrieskala ako o raty, ked som ju tam dávala, tak som ju predala, ale u terezky mám pocit, že by v tom bola rada ... no neviem, či klokanka alebo babyvak

katulkaaaaaa
31. aug 2010

@majka35 aj ja som mala tu chicco,tiez v tom nechcela byt vobec...neviem ti v tomto poradit

akika722
31. aug 2010

@majka35 ja mam tiež chicco

vladka84
31. aug 2010

@jankasramka ja som hyperaktivna od narodenia 😀 cely cas co som tehotna sa hybem, ale zrejme na mna ten pohyb nema taky vplyv, zeby mi porod rozhybal... 😖

majka35
31. aug 2010

@katulkaaaaaa ja som si požičiala z nemocnice na 6 mesiacov za 33 eur ... aj teraz ja sedím v obývačke a malá spinká v spálni

jankasramka
31. aug 2010

@majka35 ja mam nieco na tento styl

https://www.youtube.com/watch?v=kGg1iCCPYrY

lenze mateo z toho neni moc nadseny pravdupovediac.
oco mi kupil klokanku a v tej je super spokojny, aj tam zaspi ale vraj je to zle na nozicky, treba kupit nosic, nie klokanku...

denisocka
31. aug 2010

baby ,a co tak satka alebo poriadny ergonomicky nosič -ergo,manduca ??? urťite netrapte deti v klokankach paneboze a babyvak je tiez hovadina

akika722
31. aug 2010

@majka35 to je vyborna cena na pol roka

majka35
31. aug 2010

@jankasramka no to je presne ten babyvak, o ktorom rozmýšľam ... aký nosič myslíš? to nie je na tom systéme ako klokanka?

majka35
31. aug 2010

@akika722 preto sme ani na minútu neváhali ... požičala som si ho z nemocnice, kde som rodila

jankasramka
31. aug 2010

@katulkaaaaaa tak to si mala horsie, moj babyvak stal len 500sk lebo to robia tu v mx tak ma to tak nebolelo ze sa mu to nepacilo.
zienky nekupujte klokanky- to je strasne zle na celkovy vyvin. treba hladat nosice. to je tam uplne inak dieta ulozene.pockajte najdem vam stranku kde toi vysvetluju

majka35
31. aug 2010

@denisocka no ved preto sa pýtam

denisocka
31. aug 2010

my sa nosime 😉

majka35
31. aug 2010

@denisocka a to nevadí bábetku tá poloha?

akika722
31. aug 2010

@majka35 tak v našej nemocnici možno ani nevedia čo je to 😖

jankasramka
31. aug 2010

@majka35 @akika722
@katulkaaaaaa
http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-noseni/preco-n...
super clanky su tu- precitajte si to pred kupou

tie znacky su dobre co pise denisocka

denisocka
31. aug 2010

@majka35ved ja lôen chcem poradit , v klokankách vam vysia deti za genitalie, krivy to chrbat, tlači na vajička, trpia klbiky. ja som tiež pri šimonovi mala prvu klokanku a ked som vydela ako tam vysí ako nandrova babika,radsej som si usila satlu z postelnej plachty 😀 a tak u mna zacala mania satiek a nosičou , hned nato som kupila prvu šatku a potom dalšie a dalšie a nosiče a kadečo

akika722
31. aug 2010

@denisocka ako to preboha vieš zaviazať?či to sa naviaže?

majka35
31. aug 2010

@akika722 ja som videla dobré ceny monitorov aj na mmb ... aj keby si kúpila za 2000, za tisíc ho potom určite predáš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre