♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
3. sep 2010

ahojte baby.... konečne sa ozývam 🙂 kým vás ešte ale dočíítam... fu 😅

kikuska25
3. sep 2010

@katulkaaaaaa aky je krasny okaty..tak sa opatrujte..prave dnes mi poklad spinka od 13.30hod.a stale buvka malinky tiez sa nemozem stazovat..som velmi stastna.. 😀 😀

maculienka123
3. sep 2010

@vladka84 to je strasne kolko to trva kym zaberie ta vyvolavacka,mna tusim porazi tolko cakat

mamisqva
3. sep 2010

Ahojte mamičky tak som doma deti pisali dakujem za gratulacie ja tiež gratulujem maminam čo porodili.Ja som štastna že to je za mnou Nelinka je krasna a všetci sa z nej tešime deti ju len mojkaju až sa bojim že bude rozmaznana to nachcem.

akika722
3. sep 2010

@liba78 a tie kvapky?nezaberaju?vraj by malo dieťa po nich vydržať 3-4hodky

akika722
3. sep 2010

@kikuska25 jéééj GRATULUJEEEM tak predsa augustovka 😀 😀 😀 krasny je chlapisko maly 😀

akika722
3. sep 2010

@katulkaaaaaa aky su zlatučky na tej fotke 😀 😀 😀

liba78
3. sep 2010

@akika722 no dnes to bolo o hubu. 😖 niečo mu je, lebo stále kaká. Je nervózny, tak neviem posúdiť. Ale v noci bol len 2x kŕmený. Rozmýšlala som či to nemoze mat z tých kvapiek čo si dávam.
@kikuska25 gratulujem, riadny chlapisko. Už len aby bolo dost mliecka. 😉
@mamisqva vitaj doma. Nech sa darí.

akika722
3. sep 2010

@liba78 myslíš?čo píše medzi vedlajšimi učinkami?

liba78
3. sep 2010

@akika722 že žiadne nemá 😒

dajna11
3. sep 2010

@lucia20 teraz dávali na jojke maličkú..bola to tvoja Tatianka? čo mla nádor na zadočku?

vladka84
3. sep 2010

@kikuska25 no vidis, ani si sa nenazdala a drobca mas pri sebe, gratulujeeem 😉
@liba78 @katulkaaaaaa dakujem baby za podporu, ja uz som ani nedufala a bola som rozhodnuta, ze dnes si vydupem vyvolavacku, ale ked som videla CTG, tak som si to rozmyslela a radsej este pockam, ked uz to vyzera tak nadejne, radsej nech sa to rozbehne prirodzene... a ak by sa to nahodou nerozbehlo, tak v pondelok rano do nemocky...
@katulkaaaaaa ake su krasne tie tvoje deticky a okate 😉 tebe davali vyvolavacku, aby si sa otvorila, ale kontrakcie si mala?
@anetaadam mne pri Timke davali najskor nejaky cipok, ci co a potom infuzku... az po nej som mala kontrakcie a zacala som sa otvarat

vladka84
3. sep 2010

@liba78 a na tie nohy sa tesim najviac... ak si ovsem na nich uvidim cez kozy 😀 😀 😀

akika722
3. sep 2010

@liba78 uvidiš zajtra aky bude 😕

akika722
3. sep 2010

@dajna11 a ja som nevidela... 😢 kde v čom?uputavka?bude to niekde?????

dajna11
3. sep 2010

@akika722 boli to správy na jojke. krásne jej zreparovali ten zadoček

akika722
3. sep 2010

@dajna11 bola to Luckina???

dajna11
3. sep 2010

@akika722 ja neviem,nesledova som aký mala jej maličká problém.....ale lucka lísala že ju chceli do jojky dať....tak asi to bola ona

katulkaaaaaa
3. sep 2010

@vladka84 dakujeme 😉 moja mne dali tabletku,ja som kontrakcie mala ale mierne a bola som otvorena na jeden prst...

akika722
3. sep 2010

@dajna11 myslim že ten isty tiež to asi tam niekde mala

magimary
3. sep 2010

mal by to byť asi 11-ty príspevok (v 10,00min.):
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=...
je to malá Bojovníčka Tanička (naša "postieľková" susedka z nemocnice)

anetaadam
3. sep 2010

Tak to bola určite Tatianka 🙂 ,som netušila že to už dneska dajú.No proste hviezda 🙂

alure
3. sep 2010

@kikuska25
gratulujem k malému veľkému Samuelovi 🙂 Môj prvorodený mal takmer také isté miery. Super mamina,zvládla si to úžasne,prajem veľa veľa mliečka..papa

anetaadam
3. sep 2010

@vladka84 Tak som vygooglila,že sa dáva PROSTIN do pošvy nejaka tbl,no a ešte ten Oxitocyn do infuzky....tak uvidíme v pondelok

akika722
3. sep 2010

chudinka mala to bol fakt obrovsky nador.určite to bola ona podla fotiek čo Lucka dalA sa mi zda.to fakt zazrak toto neuveritelne,Luci môžeš byť HRDA nanu

dajna11
3. sep 2010

@akika722 no aj mne sa zdalo podla fotiek.....krásne jej to urobili...nejaké jazvičky ale bue to super.

vladka84
3. sep 2010

aj ja som si to pozrela, pekna reportaz... a Tatianka bude s ritkou urcite spokojna 😉
Lucka, ste statocne, obidve, drzim Vam palce, nech je uz len dobre 🙂

lucia20
3. sep 2010

@dajna11 ano, na jojke bola tatianka. ja si to budem musiet pozriet az rano v reprize, lebo mne nikto nepovedal, ze uz ju aj natacaju a hlavne som si myslela, ze najskor musia mat moj pisomny suhlas... 😖 ale je to aj v archive na joj-ke akurat ze mne to nejde na tomto blbom notebooku prehrat. uz aby sme kupili novy. 😠

lucia20
3. sep 2010

mna ide uplne porazit. vsetky ste to videli a ja nie. 😠 do rana asi nezaspim...

dajna11
3. sep 2010

@lucia20 ale maličká je hrdinka....má to krásne urobené,zašité,chutný zadoček....a ved je aj baculka ako tam ležala na boku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre