♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 chi kupiť umele aj ja sa občas smejem ze si amputujem kozu 😀
@liba78 ano hrozna bolesť na začiatku,to sa ku mne ani mm nesmie ozvať bo by som ho ....no čo kvapky????????????????

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 ani nevrav aj teraz ho drzim vopchala som cumel a drzim si ho otelo aby ho nevyplul ... a sem tam zaprotestuje ... a nie a nie zaspat

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 a ked uz mam nadej a idem ho polozit tak taky vreskot spusti ach jo

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 nechcem ho rozmaznavat ale nemam na vyber ak nechcem aby vrieskal a padali mu normalne slzy

kvietok121
13. sep 2010

ten cumel cumle akokeby nejedol xixi idem ho skusit polozit 😲

elinka27
13. sep 2010

@akika722 bohuzial maleho mi zobrali do uplne navzdialenejsej skolky, a to mam hned za cinziakom dve a tam mi ho nezobrali,a ze ak sa mi nepaci tak na jeho miesto caka 30 dalsich, takze som ho nakoniec nedala do skolky,nakolko tam kam mi ho zobrali nam pesi cesta bude trvat asi 40min, je to uplne na druhej strane mesta mesta na zaciatku dalsej mestskej casti.A to je pre mna nezvladnutelne ho tam vodit a este aj v zime no otras.Takze nakoniec ostal doma.AJ ma to stve ale bohuzial,nic s tym neurobim, a na buduci rok podsuniem obalku inak nemam sancu

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 mne zabera toto...hlavne večer...nakojim ho a ked je nekludny tak si lahnem k nemu priložim si ho a on mi zaspi na koze a necham ju ešte 10min.vonku on normalne zaspi a ani v puse ju nema...skusala som ju odložiť 😀 zobudil sa 😀 😀 😀

evanns
13. sep 2010

@sivema ahoj...my davame cez den bez perinky, ale po kupani najradsej spi v perinke...v noci ju zas rozbalujem a prikryjem dekou...spi vacsinou na chrbte, ale davam ju raz za den aj na brusko, tak hodku alebo hodku a pol po krmeni a necham ju kym sa velmi nemrvi...najma vtedy na brusko aby si poprdkala 😉 aj my sme boli dnes na prechadzke...dokonca 2x...tak bolo krasne 😎

akika722
13. sep 2010

@elinka27 uf...no tu sa o deti biju 😒 tak to nezavidim 😒

jankasramka
13. sep 2010

@akika722 ma len hepatitidu zatial.
ale tu neni nic povinne. ani zdravotne poistenie. tu existuju tri typy nemocnic: sukromne, statne pre poistencov a statne pre nepoistencov.
takze ak sa ti narodii dieta a nikdy ho nezoberies k lekarke tak urcite ta na sud nikto neda-prave preto sa tu robia ockovacie kampane - napr. deti v vo veku x doneste na miesto x a sa zaockuje proti ...bla bla bla
ale napr ked chces dat dieta do skolky na niektorych miestach vyzaduju ockovaci preukaz...

ozaj- pikoska-ked sme boli na urade zaregistrovat matea, boli tam registrovat taki ranceri svoje trojrocne decko 😀 😀 😀 proste 3 roky bez rodneho listu 😀

inak ta tvoja polievka je vazne mliekotvorna, a navyse som si zaspominala na internatne casy, tam som take robievala 🙂

kvietok121
13. sep 2010

@evanns aj my sme dnes boli 1 x na prechadzke ... bolo krasne, my sme skoro stale v perinke,len ked bdieme tak lezkame na perinke a kopeme nohami rukami

kvietok121
13. sep 2010

@jankasramka aka polievka na tvorbu mlieka aj ja chcem recept

jankasramka
13. sep 2010

@sivema ja som davala uz v prvom mesiaci na brusko cez den a kedsom si vsimla ze v spanku otaca sam hlavicku na druhu stranu a ked sa zobudi tak ju zdvihne tak sme ho zacali nechavat aj cez noc. lebo on sa strasne zahlieni ak je na chrbte a caso sa budi, na brusku nie. a na boku spat nechce vobec...
@katulkaaaaaa nadherne su tie fotky!mne sa najviac paci ta s vikinkou🙂

akika722
13. sep 2010

@jankasramka zaujimave byvať v Mexiku 😀
jéj aj mi ju zase mame fakt mam viac mlieka z nej 😀 patko ju zbožnuje

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 Lucka ju vola tusim frankfurtska/jéééžiš dufam že som to dobre napisala/ a moja svokruša o vola GULAAAAš 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 tak mi ju posli, kvietok121@azet.sk prosiiiiiiiiiiiim

kvietok121
13. sep 2010

nas chrustik je uz hore pestuje ho zatial tato ach jo ...

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 maš to v ip posielala som ju už Gorke tak som ti to skopirovala 😉

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 nechaj tata nech si uživa 😀

jankasramka
13. sep 2010

@kvietok121 akoze to co tu pises s tym cumlom ako keby si mojho matea opisala! normalne neverim- prave takto bojujem lebo krici jak pavian- chce prso- potom sa preje tak zas place ze grgnut, grcnut a potom 5 min klud a znova len prso. a cumel pouzivam rovnako ako ty 😀 😀 😀 nevie a nechce to cumlat 😀
ale uz sa mi stalo ze ked som bola trpezliva tak ho nejak ozuzlal 5-10min...
nie vzdy to funguje ale hlavne mu ho nedavaj nasilu lebo toi ani neskusi- bude to brat ako nieco negativne- hrajkaj sa mu na perach (aj ked place) a pomaly mu davaj do ust. 100krat vypluje a na 101 ho skusi mozno zuzlat ako mateo.naviem no, tiez som zufala. a len co sa ukludni a dam do kocika, tak zas spusti a dokola 😀

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 lenze ja ked vyberiem prsko tak sa hned zobudi aj ked na prse spiiiiiiiiiiiiiiii, tatino uspal aj bez prsa 😀

jankasramka
13. sep 2010

@akika722 ja som tam nakydala vela majoranky, nebude to tym?
@kvietok121 tak recept ti uz poslali, das vediet ci fungovalo 😉

kvietok121
13. sep 2010

@jankasramka tak to som rada ze nie som sama uz som si myslela ze nieco robim zle ze je asi hladny a ze mlieko nejd ale vzdy ked stlacim tak ide nestrieka ale ide vzdy ....

jankasramka
13. sep 2010

@kvietok121 problem je ze oni z nas citia mlieko- tak pytaju.tiez sa mi uz stalo ze som ho dala mm a zrazu uz nebol hladny 🙂
simulanti jedni 😀

jankasramka
13. sep 2010

@kvietok121 to mne sa tiez stava ze uz si myslim ze daco robim zle ze nechce spat, ze place a tak...a potom idem na konika a nietko sem napise ze ma to iste doma tak sa hned ukludnim.
myslim ze predvcerom ci kedy sa mi to tiez stalo ze akika sem napisala presne akoby mala mojho matea. hned som bola kludnejsia🙂

kvietok121
13. sep 2010

@jankasramka @akika722 dakujem ku koncu tyzdna uvarim, pretoze teraz ma riadny hrniec kuracej

@jankasramka vidis to ma nenapadlo ...

kvietok121
13. sep 2010

uz sme zase hore skusime prebalit a zase uspat

akika722
13. sep 2010

@jankasramka ja som nedavala majoranku ale rascu 😕

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 no spal dlho 😀 tatino slabo uspava 😀

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 teraz zatial lezi a dude cumel co som v soku ale je zatial ticho tak som zvedava dokedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre