♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
21. sep 2010

@akika722 a to ste kupili v lekarni???

kvietok121
21. sep 2010

@katulkaaaaaa ked ja uz ani neviem ci bolia bradavky, ci cely dvorec ci cele prso ach jo

akika722
21. sep 2010

@kvietok121 mysliš klobučiky?ja v sanitase

katulkaaaaaa
21. sep 2010

@kvietok121 naozaj kup si klobuciky,kremik...zacni kojit v kombinacii s tymito vecami a bude,netreba sa trapit,vyskusaj vsetko co sa da

vladka84
21. sep 2010

dobre rano baby, tak vecer sme zaspinkali rekordne, uz o 21h. boli obidve uspate, ale asi som citila, ze to nebude na dlho, tak som si radsej lahla aj ja, no od jednej do piatej sa mala pucila, jedla, mrncala, driemala, bola som uz zufala, pritom brusko ju nema z coho boliet, lebo kakala aj prdkala si normalne... ńo a po takejto noci som samozrejme nezvladla ani rano... a to som chcela Timke urobit pekne ranko, ked uz ma tie narodeniny, namiesto toho som zurila, lebo este o 8mej pobehovala v pyzame a to uz mala byt v skolke, tak som zase hystericila 😖 😖 😖

liba78
21. sep 2010

@katulkaaaaaa ak to teraz vybavíš, určite to stíhaš ešte v októbri. Ja som to zaniesla teraz v septembri a 20.9. teda včera som ich mala na účte. 😉 A dokonca som v TN mala takú super milú pani, ešte mi aj povysvetľovala čo mám vybaviť potom pri prechode na rodičovskú, som bola milo prekvapená. 😉

liba78
21. sep 2010

@vladka84 neboj, stáva sa. My dnes síce nemáme žiadneho oslávenca, ale strpčené ráno za sebou tiež. A Jakuba doma a ešte s ním treba ísť doktorke. Ešte že mám super švagrinú a tá má ísť z malou, tak jej ho pribalím a nemusím ísť ja 😝 Urobíš Timke pekné popoludnie, zoberieš ju zo škôlky a šup do cukrárne, alebo do pizzerky. 😉

katulkaaaaaa
21. sep 2010

@liba78 jéééj si ma potešila,tie peniaze potrebujeme ako sol 😉 ako ti je uz lepsie?moj maly ma take sople ze aj tri krat za noc odsavame aby mohol spat 😒 neskutocne co z babetka vylezie...brrr

liba78
21. sep 2010

@katulkaaaaaa Aj ten môj ich má hrozné, ale nejak ani s tým vysavačom to nedokážem dostať z neho. Vždy vysajem len trochu a za 5 minút už zas chrchle. Dúfam, že tie moje anibiotiká preliečia aj jeho. Veď prechádzajú do mlieka, tak snáď 😅 Mne je už trochu lepšie, ale tiež smrkám ako slon. Dúfam, že to prejde. Lieky mám až do piatku. 😖

kvietok121
21. sep 2010

@akika722 @katulkaaaaaa dik baby ach jo sanitas ten je tak daleko skusim pozriet cez net

mirmaj
21. sep 2010

@katulkaaaaaa ja idem tiež presne zajtra potvrdiť ku gynekologičke 😀 lebo zajtra mam aj kontrolu po 600nedelí, takže neviem, ale myslím, že určite príde až v novembri, radi si tam dajú na čas 😎

@akika722 ja ten sirup mám, ale nepoužívam, takže skúsenosti nemám, či je dobry 😢

mirmaj
21. sep 2010

@liba78
@katulkaaaaaa až teraz som prečítala čo písala liba 😀 😀 😀 tak možno stihneme aj oktober 😎

kvietok121
21. sep 2010

@vladka84 moja urobite si pekne popoludnie

kvietok121
21. sep 2010

@liba78 aj ja mam tento krem zatial nezabral

kvietok121
21. sep 2010

@lji tak to je super, je to zvlastne ze kazdy tvrdi nieco ine a ja mam niekedy chaos 😖

akika722
21. sep 2010

@mirmaj však je pre detičky moja?kamoške tvrdili že je pre dospelych...kolko ťa stal?maly desiatuje 😀 a chystam sa do lekarne

kvietok121
21. sep 2010

@mirmaj to neva ze draha, ja pri mojej alergii a pri mastickach ake musim kupovat som na take ceny zvyknuta, hlavne ze pomoze mam tu z aventu ale pojdem sa opytat aj na tu vasu

evanns
21. sep 2010

@kvietok121 ta mast od multi mam je najlepsia...davam po kazdom kojeni alebo odsavani a nemusi sa ani zmyvat...neskutocna ulava...ale je pravda ze je drahsia, okolo 20 eur som platila...ale stoji za to!

kvietok121
21. sep 2010

@evanns tak baby a presvedcili ste ma ak sa DOSTANEME DO TRETEJ DNES VON TAK POJDEME DO LEKARNE NA NAKUP

bonix
21. sep 2010

Ahojte, som tu nová, tak sa najptv predstavím, moje meno je Eva a moja dcérka Emmka sa narodila 29.8.2010, preto som sa rozhodla napísať k Vám kedže podľa názvu asi všetky máte augustové detičky a myslím, že pokecať si s niekým, kto má rovnako staré bábo je super...dúfam, že Vám nebude vadiť, že som sa sem votrela 😅

vladka84
21. sep 2010

vdaka za povzdbudenie, ale keby ste ma rano videli, tak si myslite, ze patrim na psychiatriu 😒
je mi luto, ze som este aj dnes na nu kricala, ked som videla ten jej pohlad potom, no mala som dost 😖
bola som v tescu, kupila som jej balony a tie party hluposti, tak ked mi mala dovoli (co zatial tak nevyzera, nejaka je rozhadzana - teraz neviem, ci ta moja super nalada nepresla do mliecka 😕 ), stihnem jej este vyzdobit izbicku a poobedie bude patrit jej...
ja mam masticku bepantenol, tiez mi pomaha, aj ked trhlinku mi este nezahojila, tak mozno tiez skusim kupit tu multi mam...

kvietok121
21. sep 2010

@bonix nie samozrejme ze nie vitaj

vladka84
21. sep 2010

@bonix vitaj 😉

kvietok121
21. sep 2010

@vladka84 tak nech to vsetko dopadne super, urcite izbicka bude nadherna 😀 a timka sa bude tesit

memory97
21. sep 2010

@kvietok121 ja som teraz vyskusala autosedacku, malemu zavesim hracky na nu a maly je v pohode🙂 sa mu to paci,lebo rucickami sem-tam trafi hracku🙂 😀

@mirmaj to musi vyzerat srandovne, len ked mala inac neda... len si to neviem predstavit ako budete kocikovat v zime 😉 musis nieco dovtedy vymsliet🙂 a nemozes jej zdvihnut podlozku na kociku, aby videla vonku?

@katulkaaaaaa hned najblizsi mesiac ti pride prispevok, my ho uz mame na ucte 😀

@akika722 nemam s nim skusenosti, ale tiez som o nom citala, ak nam ho predpise dr.,ked sa dnes od nej vratime dam vediet... ale vela bab na weboch si ho pochvalovali a este nejakeho kuliska...

evanns
21. sep 2010

@bonix vitaj

memory97
21. sep 2010

@bonix vitaj🙂

@evanns a ktoru multi mam balm alebo lanolin?

katulkaaaaaa
21. sep 2010

@memory97 no super tak zajtra to vybavim a budem dufat ze je to v oktobri u nas 😉 kulisek je roztok na dehydrataciu ja som s malou toto uzivala pravidelne pri hnackovani a vracani

mirmaj
21. sep 2010

@akika722 jasne je to pre detičky, ale je to gastrotus BABY a je to sirupček 🙂

@memory97 no to teda vyzeráme, ale čo už 😀 ta zima napadla aj mňa. že potom 😠

@evanns mňa ta mastička stála 16EUR a bol pri nej zadarmo multi mam babywash, takže sa v ňom kupkavame 🙂

@bonix vitaj medzi nami a ešte nam musíš povedať ako sa vam s Emkou darí zatiaľ 🙂

bonix
21. sep 2010

Ste všetky zlaté, ďakujem za privítanie ... 🙂 nám sa zatiaľ darí výborne...malinká je kľudná,akurát mi odišlo mlieko tak sme už na umelej výžive ale iné väčšie problémy chvalabohu zatiaľ nemáme...chcela by som sa spýtať, máte niektorá skúsenosť s kočíkom Bebetto Magnum ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre