♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
22. sep 2010

@kvietok121 tak to su super spravy, teraz uz budete mat len pekne dni 😉
@akika722 a nepovedala ti dr., ze sa to nema vytlacat? nie som si ista, ale nieco sa mi mari, ze pri Timke, ked ju ockovali do ramienka, tak mi dr. hovorila... ale to uz bolo daaavno 😕

vladka84
22. sep 2010

my tiez nemame nic na brusko, ale mala velmi nevresti, obcas sa puci, ale pekne si poprdkava a kaka, tak neviem, ci davat aj preventivne? mam si pytat dr.? v piatok ideme do poradne...

mirmaj
22. sep 2010

@jankasramka no tak tu maš zloženie GASTROTUSS BABY: magnezium alginát, simetikón, fluktóza, xantanová guma, D-panthenol, sóda bikarbóna, hydroxid sodný, metyl p-hydroxynbenzoát, propyl p-hydroxybenzoát, ....neviem čo je z toho hlavná zložka, tak som vypísala všetko 😎 skús pohľadať niečo podobne u vas

akika722
22. sep 2010

@vladka84 😲 a to mu niečo može byť???????????? 😲 😲 😲

mirmaj
22. sep 2010

@akika722 prečo myslíš že by mu malo niečo byť?

jankasramka
22. sep 2010

@mirmaj
@akika722 to by asi nemalo hnisat, nie? ziadne ockovanie by nemalo mat takuto reakciu...ked vam povie doktorka ze je to normalne tak je tak najskor podplatena nejakou farmaceutickou spolocnostou...no ale tak co uz.

jankasramka
22. sep 2010

@mirmaj DAKUJEEEEEEM🙂
ty to ako dlho davas?pomaha vam to?
@akika722 nutrilon nie je ale kopec inych mliek ano-velky vyber je- lenze to nechcem lebo ved ja chcem kojit...

akika722
22. sep 2010

@mirmaj tak že som to vytlačila trošku 😲
@jankasramka 😲 😲 😲 nestrašte

akika722
22. sep 2010

@jankasramka nie nutrilon.NUTRITON to je len nejaky prašok

mirmaj
22. sep 2010

a ešte správa z dnešnej poradne 🙂 máme 4630g a 57 cm, pekne rastieme, že? 😝 aj ja som bola na kontrole a že maternica stiahnutá, ako keby som skoro ani nerodila 🙂
Bola som zaniesť aj papiere na príspevok a ja blbá som s tým išla na sociálnu poisťovnu a nie na socialne, dívali sa tam na mňa ako na debila, u nas su tak "milé" osôbky na tomto úrade, že mi je vždy na grc, ked tam mám isť 😖 a až dnes mi tam povedali, že som do 30dní mala podať oznámenie kvôli plateniu dôchodkového poistenia do II.piliera a dnes už bolo samozrejme neskoro, tak to zostane všetko na sociálnej positovni a nepôjde to na osobný účet, ŽEBY TO BOL ZAMER????? 😕

mirmaj
22. sep 2010

@jankasramka ja to nedávam, ja to mam len kúpene :- ) my negrckáme 😎

@akika722 @jankasramka no mne povedala, že je to normálna reakcia na to očkovanie....nikomu inemu to nehnisá len nam dvom? 😠 ale na začiatku to nehnisalo až časom asi po 4-5týždňoch začalo, my sme medzi prvými očkované, preto to ostatne ešte nepostrehli uvidíš 😝

akika722
22. sep 2010

http://rizikaockovania.sk/dok/argumenty_uvz_and... prečitala som si prvu vetu a mam dosť.namam odvaahu čitať dalej,,a to z očkovanai ☹

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 :D
ha. citat neviem 😝
to z toho materskeho pretazenia

mirmaj
22. sep 2010

@akika722 mne sa to neda otovriť, takže mam byť radšej rada, ked to nevidím?

akika722
22. sep 2010

@mirmaj no krasna vaha...
mojmu to do teraz nehnisalo len to bolo červene,aj Pati to mal ale raz pri kupani to puklo vytieklo a bol klud...dufam že z toho nič nebude

akika722
22. sep 2010

@mirmaj 27. apríl 2010

Časť prvá - žiadosť
Videl som reláciu Reflex (TV Markíza 16.2.2010 #5) s príspevkom o deťoch pani Andrei. Tri zo štyroch mali reakciu časovo súvisiacu s očkovaním, často veľmi zlú a s trvalými následkami, takže sú ťažko zdravotne postihnuté. Kvôli liečbe a starostlivosti rodina nevládala splácať hypotéku a prišla o dom.

akika722
22. sep 2010

@mirmaj tak na uvod

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 no moja ja som vam pisala ze neockujte!
sa tym uz dlhsie zaoberam a ockovat sa isto nechystam...som vam tu davala linky o slovenskych mamickach a nasledkoch ockovania.... a to je len z tej neobornejsej stranky- keby chcel niekto medicinsky argument-tak aj take mam v zasobe...lenze nejak sa o to nikto nezaujima kym ho to nepostihne...zial:(

akika722
22. sep 2010

@jankasramka moja a nie su tu všetke povinne?

akika722
22. sep 2010

@jankasramka no ja som videla tie 2 mamičky čo deti mali z toho cukrovku ☹ ako fakt je to strašne,prečo to tak je ak lekari o tom vedia 😒

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 su v tom tri veci- peniaze, politika a peniaze.
su o tom dokazy a da sa to zdovodnit. mam este jedno video kde vysvetluju ako sa "umelo tvoria" epidemie aby sa dali vsetci ockovat- ako aj s tou poslednou "mexickou". ono totizto nic take neexistovalo- len sa umelo vytvorilo- a mexiko ma od obamu uver-presne z dne ked sa "objavili" prve pripady...zaujimave, nie?
len to video kde to vyslvetluju je dost dlhe-par hodin a dost odborne tak ani som to sem nedavala lebo na to asi nikto nema cas pozerat to. ale keby si chcela, kukni aj na youtube, myslim ze tak celkovo na nete je strasne vela informacii o tom. aj tu na konikovi je tema a vazne super poradia...aj o tom ako sa da odmietnut ockovanie aj na slovensku- takych rodicov je stale viac...
to slovicko "povinne" je oblbovak- inak by asi nikto neockoval a ti "najdolezitesi" by ostali bez penazi

akika722
22. sep 2010

@jankasramka moja čitam patram baha po mne mraz a nemam odvahu dalej čitať.ves ja dnes ani nezaspim...ja viem že ono je to tak.davaš sa zaočkovať proti chripke a aj tak ju možes dostať,pretože ti vstreknu latku no ako by som to...hm...no niečo z toho vyrusu...bože ja nato budem teraz neustale myslieť.a tak čo robiť?bojim sa nedať zaočkovať ale teraz sa aj bojim dať zaočkovať

akika722
22. sep 2010

niečo na odlahčenie 😀

akika722
22. sep 2010

dielo mojho syna v školke🙂

akika722
22. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 uzasne fotky- a na tej okatej vyzera ako chrobacik z nejakej kreslenej rozpravky 😀
ta ti teda fakt vysla 😀
no ako ako tak pozeram mas maleho umelca doma...alebo hladosa? nemyslel on pri kresleni na lentilky? 🙂

akika722
22. sep 2010

@jankasramka no z tej fotky som sa rehotala cely deň...tie jeho ksichtiky 😀 😀 😀

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 si vyuzila patrika na zakrytie post-tehotenskej figury? no pekne od teba... 😀
ale kym to ide tak snad nie si na tom az tak zle 😝
ved ty sa stazujes ze ako si pribrata ale vobec sa to nezda,vyzeras skvele- mlada mamina s dvoma nadhernymi syncekmi- urcite sa za tebou chlapi obzeraju-ty sa len nechces priznat 😀

jankasramka
22. sep 2010

@akika722 inak kde ste fotili tie lesne? pekne to vyzera...ja som les videla uz ani nepametam kedy:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre