♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
2. okt 2010

@kvietok121 a skusala si si odsat kolko spapa?? 😒 ale priberat pribera aspon 😒 počkaj odbije polnoc a nastane zmena 😅

kvietok121
2. okt 2010

@lji nie neskusala pretoze ma to boli a nejde mi to odsat ... tak radsej ani neodsavam

lji
2. okt 2010

@kvietok121 jaj ty mas tak bolave bradavky 😒 a teraz je kludny ? ale obdivujem tvoje presvecenie kojit. mne stale ubuda nech robim co robim tak sa drz svojich zasad ako bez dudla tak 😒 držím ti päste

akika722
2. okt 2010

baby nuda...píšte...

liba78
2. okt 2010

@akika722 neboj, neprasknú.....
@kvietok121 ja tiež neodsávam. Skúšala som, ale bolí to viac ako kojenie. A asi pôjdem kúpiť aj tú multi mam, lebo bolia zas ☹ Teraz sa malý prisal a normálne ma až v bruchu pichá od bolesti.

akika722
2. okt 2010

@liba78 aj ja to občas mam no hlavne ked su tak preplnene že až zdeformovane 😅 ale potom to prejde

liba78
2. okt 2010

@akika722 som hladala niekde na nete foto nášho ihriska. Našla som v galérii. kuk
http://teplice.sk/gallery.php?g=012%2000%20Podu...
dúfam, že bude odkaz fungovať 😉

akika722
2. okt 2010

@liba78 otvorilo to ale nevidim

liba78
2. okt 2010

@akika722 nefunguje, 😠 😠
ak chceš takto http://teplice.sk/gallery.php?glrb=012 00 Poduj...
a dolu je nové ihrisko v parku október

liba78
2. okt 2010

@akika722 porazí ma, nejde ani tak. daj si fotogaleriu na ľavo a potom podujatia 2007. Tam medzi nimi je
nové ihrisko v parku október

akika722
2. okt 2010

@liba78 jéj to je krasne,,,velmi take niečo zavidim...no...zajtra pripadne pondelok sa prejdem sfotim to naše aby si videla...akože ihrisko

akika722
2. okt 2010

@liba78 mne to šlo...no našla som to

liba78
2. okt 2010

@akika722 toto je fakt pekné, ešte sú dve dolu na sídlisku. Sú novšie, ale už aj viac zničené. Toto je daleko od sídliska, takže sa nechce chodiť puberťákom ho ničiť. Je to kus peši pre nich. Výhoda pre nás, čo bývame na Baračke 🙂

akika722
2. okt 2010

@liba78 aj ja chceeeeeeem 😔

liba78
2. okt 2010

@akika722 príď k nám... 🙂

akika722
2. okt 2010

@liba78 ani nevieš moja ako tu niečo take chyba.je tu vela deti a oni stale len že mesto nema prachy...ma ale nie na deti

liba78
2. okt 2010

@akika722 u nás je to celkom ok, aj detské centrum tu funguje. Ovečka sa volá, ale ja tam nechodím, nejak nemám čas. Ale ten park je oooobrovský a tam je dobre s kočíkom. Ale aj pre ženy je tu veľa vecí. Cvičí sa zumba, aerobic, aj pilates. A tým, že sú to kúpele, je tu aj veľa akcií. Takže ja som spokojná. A keď nechcem do mesta idem k tatinovi do Omšenia. 😉

akika722
2. okt 2010

@liba78 my -ihrisko žiadne centrum materske tu bolo v zime/ale na inej urovni ako vo vašich mestach/tu si išla rano s deckom/chodili sme 4 kamošky len,zaplatila si si urobila si si kavu ktoru si si priniesla decko sa pohralo dve hodky upratala si a šla si domov...mame tu len park

liba78
2. okt 2010

@akika722 treba tlačiť na vedenie mesta. Nieje nejaká mamina v zastupiteľstve ? Keby ste sa spojili.... A aký je primátor starý ? Keď sme mali starého aj tu boli prachy na všeličo len na deti nie. Teraz máme mladého a jeho syn je prvák. Takže vedel, čo poteší decká... 😉
@majka35 tenerife je na kanárskych ostrovoch nie ? A tam mali šváby ? Veď to prezentujú aj ako dovolenkový raj 😲

kvietok121
2. okt 2010

@lji ano chcem kojit, a neobdivujem lebo dnesne kojenie podotykam hodinove, skoncilo ze som maleho placuceho zviazala do perinky a dala tatovi a ja som sa sla placuca sprchovat, malinky teraz sa snazi zaspat uz neplace

takze neobdivuj, asi mam znova zastavene mliekovody zase ten zapal

kvietok121
2. okt 2010

@liba78 ano boli ale menej ako to ze place po kojeni ty to mas super ze ta pekne vysaje

akika722
2. okt 2010

@liba78 mame trebišovsku stranku napisala som tam ohladom ihriska tak ani neuverejnili blbci

akika722
2. okt 2010

@kvietok121 moja skus s tym k lekarke myslim ak je to zapal..ostatne by to vzdali...tak ja asi hej tak tiež obdiv

liba78
2. okt 2010

@kvietok121 moja aj my sme dnes poobede vrieskali. Píšem vrieskali, lebo plač vyzerá inak. Boli sme u svokrovcov a nejak sa mu nepáčilo a stále, stále chcel jesť a nechcem si pripustiť že mal málo. Proste vrieskal tam, potom zaspal v kočíku po ceste domov. Tu sa prebral a vrieskal hodinu, potom aj pri kúpaní... ☹ ☹ ☹ normálne bol úplne zachrýpnutý. Tak som kojila z oboch prsníkov a konečne potom zaspal. 😒 Minulú noc papal skoro nonstop, takže som zvedavá aká bude táto noc. Ešte že máme dom a nie byt, lebo ten vresk by susedia asi neustáli 😒

liba78
2. okt 2010

@akika722 no vidíš a to ihrisko nieje až taká veľká položka. Možno by stačil jeden plat primátora .. 😠 Ale, že neuverejnili príspevok je blbé. Kde je potom sloboda prejavu ?

liba78
2. okt 2010

Babulky idem do hajan. Dobrú noc, prajem.
@kvietok121 aj Matejkovi prajem dobrú noc. Nezabudni mu to povedať, možno to zaberie a bude spinkať až do rána 😉

akika722
2. okt 2010

@liba78 oni daju to čo uznaju za vhodne... 😒

jankasramka
3. okt 2010

@kvietok121 aku si mala noc?
tu je ten link :
https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/spanok-1-5-mesacneho-babatka/
ma 5 stran ale ked precitas prve dve myslim ze budes celkom v obraze...
inak som citala co si sem dala odkaz na to o alergii. ja uz fakt neviem- sto doktorov-sto nazorov. podla mna tiez alergia na materske mlieko neexistuje ale gastroenterolog mi povedal ze jeho syn to mal a ze hroza- vkuse vracal, brucho nafuknute a vrieskal cele dni. dali UM a pohodicka zo dna na den. tak ja neviem....
pediatricka mi iba spominala ze moze byt alergia ked ty pijes kravske mlieko, ale ostatne mliecne vyrobky vraj neskodia- a ked uz ich vysadis tak jedz aspon jogurt- to su ako probiotika na travenie pre teba a neskodi to vraj vobec (nazor pediatricky).
ja viem ze je to zlozita situacia, ja by som na tvojom mieste urcite zacala davat nutrilon - aspon na noc (nie koli tomu ze mas malo mlieka ale aby si si oddychla- velmi by ti to pomohlo). lenze problem je ze matejko je lenivy papkat... no ktovie...mozno raz by sa nic nestalo ale tak rozhodnutie je na vas.
precitaj si co tam pisu v tej teme mozno ta nieco inspiruje.

mne prestal zuzlat prso ked sme presli na 3 hodinovy rezim pitia a teraz si uz skor ani nepyta a je spokojny. teda nespi vobec ale je urcite spokojnejsi ako pretym a ja tiez lebo mi prestal zuzlat prso len tak 🙂
(teda mozno je to aj vekom ved mame takmer mesiac viac ale urcite je dobra vec ten 3hodinovy rezim - hlavne pre maleho.

akika722
3. okt 2010

@kvietok121 dobre ranko...moja odporučam ti kupiť nove čislo mama a ja,píše sa tam o kokeni o zapaloch o upchatych mliekovodoch-že aky je medzi tym rozdiel no same dobre veci...

jankasramka
3. okt 2010

@akika722 mamina mi stale hovori ze mi zbiera vsetky cisla lebo je to super casopis🙂
no myslim ze budem mat plny kufor a literaturu na cely rok 😀
@liba78 mne sa na tom vasom ihrisku najviac paci hupaci konik.....sadla by som si🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre