♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
11. okt 2010

@liba78 krpec vie že chcu znižiť matersku tak sa snaži ušetriť...najprv sa napapa on a potom da ockovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
11. okt 2010

@liba78 ano dnes sa mozem konecne pochvalit aj oprane, aj vyvesene, navarene, upratane, dokonca som zacala robit aj mm fotoknihu som spokojna

kvietok121
11. okt 2010

@akika722 normalne sme zavisle xixixi

akika722
11. okt 2010

@kvietok121 no tak ja určite moja...nie a nie sa odtial odlepiť 😒

kvietok121
11. okt 2010

@akika722 matejko spinkaaaaaaaaaaaaaaaaa anjelik moj a ja sa tu na neho stazujem, on ma proste viac zlych dni ale tie prejdu a potom pride ako tento dnes plakal asi len 5 minut a potom sa vygrcal, a potom plakal polhodinku v postielke kym zaspal uz spinkal raz hodinku a teraz su to prave dve hodinky to je super den normalne mam s nim dobru naladu

evanns
11. okt 2010

@kvietok121 hlavne ze sa mu v nej paci...ja tiez len jedno ovladam rychlo a dobre...ostatne sa pomaly ucim 😉

baby keby takto bolo vonku celu zimu...to by bolo super...my sme vonku od rana, len papat chodime domov 😎

kvietok121
11. okt 2010

@evanns tak to mate super my sme vnutri a chcela by som ist von ale moj milacik spinka a ja neviem ci este bude chciet vonku ach jo neviem ci mam yobudit uz to bude 3 hodina

evanns
11. okt 2010

@mirmaj a aky cajik jej davas popri nutrilonu?

evanns
11. okt 2010

@kvietok121 a v bdelom stave nechce byt v kociari? lebo nasej to nevadi, len musi kociar ist 😉

kvietok121
11. okt 2010

@evanns este sme tak neboli prave sa zobudil a vyskusame ak sa nam podari pekne odgrgnut 😎

evanns
11. okt 2010

@kvietok121 no ved nevadi...hlavne ze sa dobre vyspinkal 😉

memory97
11. okt 2010

@akika722 ste mali podarene rano 😀 😀 😀

@mirmaj mne este tiez nedosla☹ tusim tam bolo 5-10 dni, ak si dobre pamatam...

memory97
11. okt 2010

nam sa skutocne prerezavaju zubky 😀 😀 😀 budeme hadam o niekolko tyzdnov zubaty 😝

jankasramka
11. okt 2010

@memory97to s tymy zubami by bola pekna rarita, to je fakt dost skoro...to kym nam zacnu rast tak davidko uz bude chrumat mrkvu 😀
inak je nemozne aby rastli prve stolicky. prve rastu vzdy predne zubky- to je zakon prirody. ale ja asi viem o com hovoris.- lebo aj ja som si vsimla ze mateo ma niekde v tych miestach ako opisujes take svetlejsie, do biela miesto, akoby mu siel zub, ale pochybujem ze je to ono -aj ked to tak vazne vyzera...este je moc skoro 😉

memory97
11. okt 2010

@jankasramka skus mu dat prst do pusinky, Davidko tam ma uplne tvrde, citit, ze sa tlaci zubok a dnes aj navrete dasienka. Viem, ze je to skoro, ale ma to po tatovi, tomu tiez isli velmi skoro zubky 😀 A tiez sa mozno budu este dlho prerezavat, ze niekedy aj 4 mesiace a viac🙂

jankasramka
11. okt 2010

@memory97 bola si uz u dr?
my ideme asi o tyzden....skusim to pozret aj sa spytat...lebo fakt aj mateo to ma uplne rovnake, len sa mi to nezdalo ze tak skoro...ale dam na teba 😉

liba78
11. okt 2010

@memory97
@jankasramka baby nestrašte, žiadne zuby pred Vianocami. 😉

liba78
11. okt 2010

@akika722 jeeej teraz hovorili, že ostane tých 265 pre tie, čo už poberajú a aj pre tie čo do konca roka začnú poberať. To by znamenalo, že sme v suchu. Ja mám začať rodičovský niekedy v decembri. Zavolám ešte našej ekonómke aby som si bola istá. 😉

liba78
11. okt 2010

@akika722 no neviem, či som dobre napísala. Sa mi to nejak nezdá. Tuším až január, to by ma tesne minulo. Chups. Uvidím, zajtra zavolám..... 😒

liba78
11. okt 2010

@kvietok121 šikovná mamina si dnes. Musím ťa pochváliť. Aj tvoj mm bude rád. Môj až tak rád nebude 😅 😅 😅

bonix
11. okt 2010

Ahojte baby...ako sa máte? Musím sa začať zapájať a spoznať Vás lebo som často sama s malou a je to na zbláznenie 😢

vladka84
11. okt 2010

@liba78 to nemyslis vazne, ja mam zacat poberat az od 5.2..... takze nebudem mat? 😠 😠 😠 😠 😠

liba78
11. okt 2010

@vladka84 no vyzerá to tak. Ja som myslela, že sa tam zmestím, ale tiež nie. Zajtra si zavolám tej ekonómke, nech mi potvrdí verdikt. 😖

liba78
11. okt 2010

@bonix Ahoj, len sa zapájaj. My sme už na sebe závislé. Nieje nič lepšie, keď si sama doma. 🙂

bonix
11. okt 2010

No a práve mi môj chlap oznámil, ze musí ostať na jednej zákazke na noc...prvá noc bez neho odkedy sme traja ☹ ☹ ☹

katulkaaaaaa
11. okt 2010

baby podla ukaziek myslim ze bude luckina tatianka najojke 17:35 🙂 @lucia20 ideme sledova tvoju krasnu princeznicku 😵

katulkaaaaaa
11. okt 2010

@katulkaaaaaa na markize v reflexe,ja truba 😀

liba78
11. okt 2010

@katulkaaaaaa už som sa zlakla, že čo píšeš.........
@lucia20 mediálna hviezda, už nemáš čas na kámošky z koníka ? Tak si ťa aspoň v telke pozrieme. Možno povieš koľko Tánička pribrala...

jankasramka
11. okt 2010

@bonix no ved aj v noci si piseme 😀
kludne pis tvoje radosti aj strasti a uvidis ze sme na tom podobne- raz kaka-raz nekaka, raz papka a potom nepapka 😀 😀 😀

vladka84
11. okt 2010

@liba78 a to uz je defnitivne? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre