♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
14. okt 2010

@majka35 bola si pri tom ked jej to robili?

lenadka
14. okt 2010

@21 a co vlastne lekari vravia, co mu je? budem na neho mysliet a posielam vela sil, drz sa 😉 😔

jankasramka
14. okt 2010

@memory97 @memory97 wow tak to ste riadne pribrali 🙂 ozaj a co povedala na tie zubky???
a kedy idete na neurologiu? neni to tiez nieco s tou fontanelou ked si pisala ze predtym ju mal uzsiu?

jankasramka
14. okt 2010

@majka35 ihlou prepichovali?a ako to brala terezka, moc plakala?
@21 modlim sa za vas, a informuj nas priebezne

evanns
14. okt 2010

@memory97 dakujem velmi...idem to skusit 😉
praveze ma na rucke cervenu bavlenenu snurocku, aby ju mala stale so seboua doteraz jej nebolo zle z oci, tak neviem ci teraz niekto jej pobosoroval...dala som jej este jednu na nozku lebo v nedelu krstiny 😀 😀 😀 😀 😀

jankasramka
14. okt 2010

@evanns nam ked sa to stalo tak sme sa len nad nim pomodlili a pri poslednom "amen" prestal plakat a zaspal 🙂

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka hm...a je po....zajtra možem odznova...rano som ranajkovala a potom....až teraz...jogurt..nestihačky 😅
@21 držim palce nech je čim skor dobre ☹

akika722
14. okt 2010

@jankasramka ja som pisala včera že mal zuženu fontanelku,či aj Memoryn mal????? 😲

akika722
14. okt 2010

ja asi dnes potiahnem nočnu...ako som rano pisala maly zaspal včera o 20tej zobudil sa rano o 5tej potom zase zaspal budila som ho o 9.30 šli sme do madarska celu cestu spal,napapal sa a zase spal a spi do teraz.....cely deň spi..rano som myslela že to z očkovania celu noc prespal aj Paťko po očkovani vkuse spal...ale on len spi a spi...čo to bude večer 😖 😖 😖

akika722
14. okt 2010

@alure ved ty na fotke si chuda ako srnka ☹

jankasramka
14. okt 2010

@akika722 ak som dobre citala tak vraj mal, ale davnejsie a tiez ma ist na neurologiu...

akika722
14. okt 2010

@jankasramka to som nepostrehla...no som zvedava toho 26teho čo nam povedia...tu je to tak...ked sa raz dostaneš na ušne alebo neurologiu stale tam niečo najdu a najbližši rok tam budeš chodiť stale 😒

akika722
14. okt 2010

zobudila som ho,papa a zas zaspava...no porazi ma ked sa preberie okolo polnoci

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 ja sa zatial drzim, zajtra uz piaty den

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka ok dufam že ti napišem o mesiac že ja uapnem rifleeeee 😀 😀 😀 😀 😀 a držim ti palce..priebežne informuj 😉

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 dakujem, aj ja ti drzim palce, vsak vzajomne sa budeme podporovat.....ja som si akurat dnes kupila nove rifle, tak som zvedava ako dlho mi vydrzia kym budem musiet kupit nove

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka chi aj ja som kupila a duuuuufam že onedlho mi budu velke... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
14. okt 2010

@akika722 tak si drzme palce 😀

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka jasne jasne moja 😉

akika722
14. okt 2010

baby tip na nejake detske stranky...napr...mini bazar,baby bazar a tak dik

evitkamalicka
14. okt 2010

aj mimibazar existuje

kvietok121
14. okt 2010

ako sa mate babulky my celkom fajn matejko spinka ale myslim ze ochvilku bude hore, to je ok dam papat a potom uz bude hadam spinkat dnes sme mali tiez horsi den ... nekakali sme 😠 neviem ci je to tym ale vzdy ked nekaka rano tak mame horsi den

akika722
14. okt 2010

@evitkamalicka 😉 idem kuk

akika722
14. okt 2010

@kvietok121 moja moj krpec kaka od narodenia raz za 3-4dni

lji
14. okt 2010

@evanns my sme práve teraz skončili "bosoráctva" ale s vodou. 😀 mama dala do taniera 3lyžice vody, s tou ešte "čarovala" pri malej a vylievala 4lyžice takže saška bola "skapatá z očí" 😠

mirmaj
14. okt 2010

@akika722
@evitkamalicka pripájam sa ku vam, od zajtra idem jesť každe 3hodinky a menej, som zvedava na výsledok, dúfam, že sa zmestím do niečoho časom čo mam doma 😀
@kvietok121 teraz sa mame aj my fajn, lebo už spinkame 😉 som zvedava aka bude noc, včera bola katastrofaaaaaaaalna, taku sme už pekne davno nemali, papali sme 3x a o 3 ked papala tak sme zaspali až po hodinke a aj to na rukách, lebo už som to mravčanie nemohla počúvať, tak som ju zobrala na ruky a hned zaspala ale za 45 min. zasa hore, takže o 4:45 sme papali znova 😢

mirmaj
14. okt 2010

maminky myslíte že sa dá nejako odnaučiť od uspavania na rukách? teraz mi to ešte ani tak nevadí, ale ak priberieme ešte nejaké to kilečko, tak si to fakt neviem predstaviť 😢

evitkamalicka
14. okt 2010

@mirmaj vitaj v klube 😀

mirmaj
14. okt 2010

@evitkamalicka dík, dufam, že budem aj ja pridávať pozitívne info ako ty, lebo fakt to potrebujem 😉

akika722
14. okt 2010

@mirmaj tešim sa...do jakej papame?do 18tej???chi...že augustove mamičky chudnu...idem robiť zajtra kuraciu polievku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre