♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
19. okt 2010

@katulkaaaaaa ja mam ked svieti slniecko a je sneh, nie tak ako dnes sychravo, tma ... hrozneeeeeeeeeee 😠

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@liba78 potesim ta ,nasla som horalku,a uz aj som ju zjedla 😀 jedna denne nas snad nezabije či? 😝

katulkaaaaaa
19. okt 2010

pridala som sem este par foto,neviem ktore ste videli uz mam z toho chaos 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

alure
19. okt 2010

@katulkaaaaaa
apropo pozerala som fotky a konečne som prišla na to koho mi neskutočne pripomínaš. Martinu Moravcovú 🙂

majka35
19. okt 2010

ahojte, malá mi konečne spinká ... som poupratovala byt, zajtra prídu kolegyne a terezka mi pritom asistovala ... kričala na všetko zľava doprava, ale aspoň neplakala 😲

čo sa týka toho chudnutia, ja beriem inšpirácie zo stránky chudnutie-ako.sk ... možno poznáte ... mne sa tá stránka veľmi páči

@katulkaaaaaa ja aj ked som chudla, sladkosť som musela mať každý den ... za toto musím podakovať svojmu otcovi, ktorý mi v detstve kupoval stále sladkosti, mysliac si, že takto vyzerá rodičovská láska 😀 teraz trpím závislosťou na sladké a neviem sa jej zbaviť a najhoršie je na tom, že aj mm zbožnuje sladkosti, takže sa pekne dopĺname po večeroch ... teda vypĺńame 😝 😀

majka35
19. okt 2010

@katulkaaaaaa ja už presviedčam mm dva dni, že chcem umelecké fotky celej našej rodiny ... teda nás a detí

akika722
19. okt 2010

@lucia20 vaha...neviem nemam odvahu sa na vahu postaviť ale cm asi dosť vidim to podla šiat...take 2 konfekčne velkosti navyše ☹
@katulkaaaaaa ja som vahu odniesla pre istotu do mamy a tam sa s nou hral Patko a spadla mu a už nejde 😒 ale pripajam sa ja sa budem merať 😀

lucia20
19. okt 2010

@kvietok121 a tak vies, ked clovek musi, tak musi, len lutujem, ze niekedy som takmer vobec neni s malou, lebo spinka.

lucia20
19. okt 2010

@akika722 ja som uz svojom cisle, sice na tesno ale na tesno.

akika722
19. okt 2010

@lucia20 no som zvedava kedy sa ja vtrepem do svojho 🙄 no bežim umyť riad dať papať krpcovi a utekaaame pre Paťka do školky tak zatial kočky 😀

kvietok121
19. okt 2010

@lucia20 anjelika mas 😎

kvietok121
19. okt 2010

@lucia20 tak to si dobra, ja mam este velmi daleko

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@alure jeeej tak to mi se nkto veru nepovedal,fakt? 🙂 uz kamoska mi zase povedala ze hena miskovcova - co hrala v panelaku teraz v ordinacii...ja vam baby neviem 😝
@majka35 urcite si daj take fotky spravit,je to krasna spomienka,kamoska zase pride za dva tyzdne a pofoti mi obe deti spolu,Vikinka bola vtedy v skole
@akika722 ok ti budes mera mi vazit a je to vybavene...ja som volala svagrovi mi malu privezie zo skoly,maly ma zvysenu horucku nechcem ho do tej zimy tahat,ach jaj

alure
19. okt 2010

@katulkaaaaaa
máš tam jednu fotečku z profilu a tam mi ju strašne pripomínaš 🙂 Je to super že ti má kto takto pofotiť detičky.Mne robila kamoška profi fotky v tehotenstve a teraz ked pojdeme najbližšie zase na východ tak si dám urobiť komplet celú rodinku.

alure
19. okt 2010

@katulkaaaaaa
máš tam jednu fotečku z profilu a tam mi ju strašne pripomínaš 🙂 Je to super že ti má kto takto pofotiť detičky.Mne robila kamoška profi fotky v tehotenstve a teraz ked pojdeme najbližšie zase na východ tak si dám urobiť komplet celú rodinku.

katulkaaaaaa
19. okt 2010

chcela som sa spytat ked niekam idete davate sa licit? 🙂
zacala som spolupracovat s kadernickou,ona bude cesat ja licit /kozmetika mary kay/ zaujimalo by ma za kolko licia ine kozmeticky,na nete moc cennikov nieje...

evanns
19. okt 2010

caute baby...sme po poradni...mame dnes presne 2 mesiace - 5590 g a 62 cm...pekna bilancia 😉 za posledne tri tyzdne sme pribrali 790 g a narastli o 3 cm...utekam ju nakrmit 😀

liba78
19. okt 2010

@katulkaaaaaa ja sa dávam líčiť na určité príležitosti. Naposledy ma to stálo viac ako účes. 20 E Ale to som bola u nejakej novej baby a asi k nej už nepôjdem. Bola som jak veľkonočné vajce. Štandardne chcem decentné líčenie a platievam tak 11-15 E. 😉

kvietok121
19. okt 2010

@evanns perfektne cisla

evanns
19. okt 2010

este pripajam fotky z nasej prvej mini tury s Natashkou v Slovenskom raji...veeelmi sa jej pacilo, prespala ju celu 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
19. okt 2010

@evanns super ty si uz profik vo viazani

jankasramka
19. okt 2010

@evanns 😲 my presne v troch mesiacoch sme mali 57cm a 5700g! tak to vy ste vyssi a my tucnejsi 😀 tiez sme za posledne 3 tyzdne pribrali 750g. (same petky a sedmicky aby si mamina lahko pametala, mile od neho 😀)
to vy budete mat oj o kilo viac v nasom veku sa mi zda....

jankasramka
19. okt 2010

@evanns jeeeeeeeeej, tak aj vy ste boli na ture, a tiez ocko satkoval...aj mysme tak boli🙂))

evanns
19. okt 2010

@kvietok121 iba tento jeden uzol zatial viazeme
@jankasramka krasne miery mate...tak Natasha bude asi fakt velka...uz teraz su jej dobre len veci urcene pre 3-6 mesiacov 😉 ale stale sa mi nezda byt tucna, asi preto ze je riadne dlha 😎

evanns
19. okt 2010

@jankasramka mate krassne fotky...len taky detailny rozdiel medzi nimi ...vy v kratkych rukavoch a my naobliekani, uz velka zima tam bola 😎

jankasramka
19. okt 2010

idem vas docitat teda...kukam ze par stranok...

inak mateo zacal davat nocne 9hodinove spanky bez prestavky...aj vcera potom bol cez den hore len nejake 4 hodky a spal a spal a spal... apotom od 17,30. zobudil sa o 22 na papanie a zaspal na prsku a teraz sa zobudil az o 7 hod rano. zasneeeeeeeeeem....strasne moc vam prajem aby tiez takto spinkali v noci vsetky augustove milaciky 🙂

jankasramka
19. okt 2010

@evanns 🙂 no ale v noci tu mame 9 stupnov, len poobede je este stale teplucko🙂

inak sa mi zda ze ty si aj vysoka , vsak?asi zato je taka dlha....
bo ja mam 166 a moj mm 168 takze mateo moc do vysky asi nepojde...asi len do sirky 😀

lji
19. okt 2010

@jankasramka milé od teba že aj iným to praješ 😀 to si neviem ani predstaviť,že 9hodín spánku 😕

evanns
19. okt 2010

@jankasramka tak my tu mama na obed 9 st, v noci uz aj minus ☹
ja a ni nie, ale tato je vysoky, cez 180 ma, nech je len po nom co sa tyka postavy a lasky k sportu 😝

jankasramka
19. okt 2010

ach jaj baby este som len na prvej stranke a uz citam ze vy ste mali dnes prebdenu noc....
prepacte fakt sa hanbim ze som vam sem napisala jak to moje dieta spalo 😔
ja viem ze asi sa tym nic nezmeni. no nic, ved viete ze ani mateo vobec nespaval tak verim ze to aspon posluzi ako povzbudenie ze aj u vas sa to moze takto zvratit k spacom🙂

21
19. okt 2010

Dnes ide Timko z nemocky domov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre