♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
22. okt 2010

@kvietok121 no veru ziadna sosovica u mna uz nehroziii 😉 ale minule mu to nespravilo nic,tak ja neviem,vcer som a cvicila brusaky...ale to len par z toho mu urcite nic nemohlo byt,ze by mlieko malo inu chut

katulkaaaaaa
22. okt 2010

@akika722 😀 😀 😀 vidim ze si mala rovnaku noc ako ja,ale u teba to mal maly v satoch u mna som to mala ja na prsiach 😝

akika722
22. okt 2010

@katulkaaaaaa tak to hej...nove pyžamko a najkrajši spaci vak si to odniesli...ešte že mam mydlo lanza s tym to išlo dole a teraz sa to perie v pračke 😀

katulkaaaaaa
22. okt 2010

@akika722 ja to mam stale namocene vo vanicke,ja som uplne neschopna dnes,pocitam ako maly zasi odkvacnem s nim

akika722
22. okt 2010

@katulkaaaaaa a ja musim variť....fnuk...a chcem tiež spať..mm ide do prace no čo by "chudačik"papal 😔

katulkaaaaaa
22. okt 2010

@akika722 moj mm je chory na pnke,on daval malu rano do skoly som nebola schopna...dnes nevarim,nech je kto chce co chce 😅 budem hnusna 😀 ...ale mame od vcera este obaleny syr,par zemiakov

mimi21mimi
22. okt 2010

@kvietok121 ty si teda v pohotovosti cely den cooo? juj jak si teraz nadavam, ze som sla neskoro spat... nie a nie sa zobudit 🙄

mimi21mimi
22. okt 2010

@akika722 uuuf to si mala pekne prekvapenie 😖

akika722
22. okt 2010

@denisocka potom ti ešte hodim jednu maly prave zaspava

denisocka
22. okt 2010

@akika722 dikkk super

akika722
22. okt 2010

@denisocka a chcela si vedieť o supravu...dik za tip je bombasticka,no fakt vidno že je to kvalita vyborna dakujem

kvietok121
22. okt 2010

@mimi21mimi to si pekne nazvala

mimi21mimi
22. okt 2010

@kvietok121 Ja som krpatu od zaciatku ucila spavat v postielke..... teraz nechce ani na nasej posteli spat, fakt len malokedy... Ale mala obdobie, ked spala cez den zasadne vonku, inak revala. Esteze mame balkon. 🙂

kvietok121
22. okt 2010

@katulkaaaaaa no to neviem ja sa v tom nevyznam tak preto necvicim a ani nic nepridavam povedala som si ze zacnem pridavat a cvicit ked bude mat maly 6 mesiacov a zacnem prikrmovat takze mam casu este dost 😀

denisocka
22. okt 2010

@akika722 krasna a je mu dobra?

kvietok121
22. okt 2010

@akika722 cely cas ho v tom nosis kym nevstane???

kvietok121
22. okt 2010

@mimi21mimi cely den ju davas na balkon???

kvietok121
22. okt 2010

@evitkamalicka my tiez dnes pojdeme aspon do pekarne ked sa mu nebude v kociku pacit

mimi21mimi
22. okt 2010

@kvietok121 uz nie... to mala take obdobie... nastastie uz ju to preslo, ale hej. Kazdy spanok pocas dna bola na balkone alebo sme boli na prechadzke.
Len ked bola na balkone, tak som sedela v obyvacke v zimnej bunde, aby som ju pocula.... brrrr

vladka84
22. okt 2010

babyyyyyy, to ste kedy stihli tolko popisat? ved to budem cely den citat!

co varite? mna uz fakt nic nenapada....

kvietok121
22. okt 2010

@vladka84 ja mam zeleninovu a palacinky

evitkamalicka
22. okt 2010

@kvietok121 nas nastastie v kociku nema problem, ale v zime uz budeme v sportovom ratam tak v decembri

kvietok121
22. okt 2010

@mimi21mimi tak to hej idem hi dat spinkat uvidim ako zase len pocucal a poriadne nepapal ach ten moj expert

kvietok121
22. okt 2010

@evitkamalicka tak rychlo???

akika722
22. okt 2010

@denisocka určitr bude,teraz je vv školke no mala nebude ked tak nohavice o kusok dlhšie...k večeru mu to skusim a sfotim ho
@kvietok121 nie moja len ked niečo potrebujem porobiť a maly je nekludny
@vladka84 cestoviny a mäsko na kocky,ešte presne neviem čo s toho vznikne aky nazov tomu dam 😀

mimi21mimi
22. okt 2010

@kvietok121 drzim palceky, nech rychlo zaspi... neskusala si mu dat nejaku decku alebo plienku k tvaricke? na vela deticiek to zabera...
Inak ja som nechavala nasu aj porevat chvilku v postielke a semtam som jej podala dudlik a ona sa sama naucila, ze placom nic nedosiahne - nie vzdy samozrejme 😀

akika722
22. okt 2010

@evitkamalicka nebude mu zima v športovom?ja planujem hlboky tak do januara februara ak to pojde

kvietok121
22. okt 2010

@akika722 aha lebo ja po hodine v satke mam dost preto sa snazim najprv do postielky a potom satkaaa

kvietok121
22. okt 2010

@mimi21mimi nas vydrziiiiiiiiiiiii s revom dost dlho ked bude buvat tak ti ho odfotim ako spi idem

akika722
22. okt 2010

@kvietok121 ja ho nevaj v tom nosiči necitim...ako myslim jeho vahu...a teraz mu davam nožičky do vnutra tak sa mu aj lepšie spinka v nom...ale väčšinou cez deň spinka v kočiku u nas postielka nehrozi 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre