♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
25. okt 2010

haha a este cosi- som vcera potajme pocuvala ako sa mm rozprava s malym v izbe - samozrejme po spanielsky. a len zrazu zatrel:
oooo, ty moj modry konik! oooo, moj milaciky!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
25. okt 2010

ahojte dievcata a mam po dalsom skoleni ako ste sa mali v tento uprsany den???
@jankasramka tak to je dobre to sa mi paci

kvietok121
25. okt 2010

ze by vas milacikovia zamestnavali ked je tu tak ticho??? 😎 😎 😎

lji
25. okt 2010

dnes máme divný den.bud sašulka spí, rehní sa alebo plače-proste všetko trošku. papať papáme všelijako.raz neskôr, raz skôr....no hrôza.dúfam že sa to neodzrkadlí na noci. to asi to počasie.

predvčerom som bola prvý krát bez malej.strašný pocit. saška bola s mojou mamou a my sme boli na nákupoch a na večeri. mala som pocit akoby mi chýba nejaká časť tela 😖

memory97
25. okt 2010

@alure pre mna je to program na ktorom sa mi velmi dobre spi 😀 😀 😀 mm sa stale smeje, ze mne staci pustit formulu a uz o mne nebudu vediet 😀 😀 😀

@evanns akurat, ze pani dala mm zle instrukcie... kedze vsetky papiere vybavoval za mna, kedze sme boli dlho v nemocnici...

memory97
25. okt 2010

@jankasramka si ho to musela dlho ucit🙂 alebo sa uz naucil slovensky 😉

@kvietok121 nas ten dazd tak unavil, ze sme si s drobcekom troska pospali🙂

kvietok121
25. okt 2010

@memory97 to je dobre ale nas maly tiez podriemkaval ako povedal mm

kvietok121
25. okt 2010

@lji ani nevrav ja chodim na skolenia a ked pridem idem ho zjest

liba78
25. okt 2010

@jankasramka xi xi, že modrý koník 😀 😀 😀 a to prebaľovanie by ma zaujímalo. Hlavne keď si písala, že idete piati a Mateo je šiesty 😀 😀

liba78
25. okt 2010

@kvietok121 a na kojenie ti Matejka priniesol ? Alebo dával z fľaše ?

kvietok121
25. okt 2010

@liba78 nie vozil mi ho a kojila som v aute

akika722
25. okt 2010

@mirmaj moja KEBY si mala pravdu...ved je to almužna

akika722
25. okt 2010

@lji už som ich mala od krpca asi 3 😀

vladka84
25. okt 2010

@kvietok121 a v akych intervaloch ti ho vozil? tak mu odkazujem, ze ma moj obdiv, ked to takto pekne zvladol 😉 ja kebyze necham mm s malou, tak neviem, ci by mi hned ako sa zobudi nevolal, ze sa mam vratit 😀

kvietok121
25. okt 2010

@vladka84 nebol tu sam mal tu mamu v troj hodinovych

danulienka35
25. okt 2010

@mirmaj krasny vecer prajem bambulky

jankasramka
25. okt 2010

@memory97 on vie povedat zopar somarin napr. co chces, co robis, mame vsetko? kde su kluce? ( co sa naucil pocuvanim mojho ocina ked bol u nas 😀 )
ale ja mam stale otvorenu stranku konika tak toto sa sam naucil🙂))

inak mateovi sa na jeho hradzicke tiez najviac paci zrkadielko🙂

danulienka35
25. okt 2010

@liba78 pekny vecer ano mam kamosku a na kocikovanie mam deti ved su uz velke 😀 nech sa naucia no nie?

jankasramka
25. okt 2010

@liba78 sme boli vzadu- mm, jeho segra a ja.
takze mm drzal matea, jeho sestra mi podavala utierky a plienku a ja som prebalovala 😀
ja som sa len modlila celu cestu nech stastne dojjdeme bo sme boli bez sedacky a po ceste sme videli 3 dost zle havarky 😖

jankasramka
25. okt 2010

@kvietok121 a zvladal to 3 hodiny?ci aj plakal?

akika722
25. okt 2010

@danulienka35 kokso teraz pozeram ty maš už 19ročnu dceru???tak xi...že mam vykať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale pomocničky aspoň...ja nemam pomocničku na kočikovanie ☹ len mm a maminu cez vikend

akika722
25. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 dobra spolupraca 😀

akika722
25. okt 2010

@kvietok121 no dobry mm ked poctivo nosil na papkanie

mirmaj
25. okt 2010

@danulienka35 aj vam krásny večer, aký bol deň? ale u vas vlastne určite dobry, ked vy len papate a spíte, však? 😉
@akika722 ja tiež nemam nikoho, ked si nepokočíkujem sama tak nikto, občas mm ale moc sa netrhá a raz mi bola povoziť segra a raz švagrina 😖 to je všetko 😠

danulienka35
25. okt 2010

@akika722 vykat co si mala som ju dost skoro 😀 a moj drahy kocikovat? nekedy ale holky sa snazia

danulienka35
25. okt 2010

@mirmaj ahoj no u nas dobry isla som ku kamoske na kafe o v chod dalej a mala zaspala hruza ani hrat sa nechcela a to spala cely den 😢

mirmaj
25. okt 2010

@danulienka35 tak ja by som nikdy nebola smutna z toho že zaspala a nechcela sa hrať, ja sa vytešujem z každeho zabuvania 😀 😀

mirmaj
25. okt 2010

@danulienka35 To je od narodenia taký spachtoš? 😉

akika722
25. okt 2010

@danulienka35 ved sa smejem 😀 😀 😀 no čo aspon si stale mlada a kočky velke...určite vam hovoria že ste ako sestri...aj preto som chcela babo skor 😀 Pati bude ,mať stužkovu a ja budem stale kočka 😀 teda dufam 😅
@mirmaj mm pojde ale oboch chlapcov odmieta zobrať spolu von...ved ošalie 😖 ešte že ja som ok 😀 ved Semi spi vonku a Pati ide pri mne tak čo...aj skejt ma,ale to je mm 😝

danulienka35
25. okt 2010

@mirmaj po tatkovi aj on lubi hajat,a to ze som smutna z toho ze stale spinka to ano vies aku radost mam ked sa hra?len od narodenia je taka spava jednoducho lubi spinkat a papat ako tato

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre