♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
5. nov 2010

@kvietok121 tak maš mliečka dosť ked ešte aj odsavaš nie? ja ťa fakt obdivujem koľko dlho si to vydržala, ja by som už to davno vzdala, keby sa jedoval na prse tak by som odsavala a krmila z fľaše určite 😖 ty si normálne zaslužiš titul NAJ MAMA modreho koníka 😀

gabusssa
5. nov 2010

Dievcence, mozno ste to tu uz preberali, ale ako Vám detičky zaspávajú, lebo moj je najedený, prebaleny a placeeeee a placeeee..... Aj teraz zaspal len pred chvilou...Stale by chcel byt len na ciciku... ale ja uz mam potom normalne chrasticky len on to akosik nechce pochopit 😀

akika722
5. nov 2010

@mirmaj
@kvietok121 ja som pestala sladke jesť a začala som sa nejak rozjedať 😢 😢 😢 MUUUUSíííM sa už prinutiť nežrať ved to je strašne.. 😢

mirmaj
5. nov 2010

asi ste už všetky zaľahli, idem aj ja, farmár skončil 😀 😀 dobru a hlaaaaaaaaaaaaavne pokojnu noc, už by fakt drobci mohli prespať celu noc, ved maju skoro všetci okolo 3 mesiaca ako je to v tabuľkách 😀 😀

mirmaj
5. nov 2010

@akika722 ja som tiež sladke prestala na začiatku a tento tyždeň mi akosi moc berie, každý deň niečo mlsnem, hanbím sa 😠
@gabusssa ja položím do postielky a sedím pri nej pokiaľ nezabuva, lebo občas treba vložiť dudku, alebo pohladiť a tak 😀 a tak max do 10min. zabuva, ale ja nekojím ,takže nie je naučená na prso 😉

mirmaj
5. nov 2010

@gabusssa ty a to doteraz vydržal? naša Tamarka po tom časovom posune ma obrovsky problem vybrdžať aspoň do 19, teraz ked ju položím do postielky okolo 19:30 tak je tvrdá do minuty 😀 😀

kvietok121
5. nov 2010

@akika722 ale prosim ta my nezereme my si len jedlo vychutnavame a kto za to moze ze sa z tej ochutnacvky pribera 😀

kvietok121
5. nov 2010

@mirmaj dobru noc

mirmaj
5. nov 2010

@kvietok121 to si krásne napísala, ja ochutnavam v poslednej dobe celý deň, zabudam aj na intervaly, vždy zjem niečo aj pomedzi to 😀 ale už fakt idem, dobru

kvietok121
5. nov 2010

@gabusssa moja my sme na tom stejne, trebavydrzat, aj my sa snazime

kvietok121
5. nov 2010

@mirmaj donru noc ze interavaly ja jem ked my maly dovoli a ked ma lepsi den tak sa neviem dojest

kvietok121
5. nov 2010

@mirmaj ale mmoja neprehanaj neodsala som moc 65, ale aj to je nieco, on vzdy ked poriadne potiahne tak mu ide a mne z odsavacky to ide horkotazko takze som radse ked kojim ako z flase, lebo to by som tolko neodsala

akika722
5. nov 2010

aj ja baby..dobruuuuu nockuuuu 😉 😉 😉

gabusssa
5. nov 2010

@mirmaj Zlate dievca. 🙂 Ze takto zaspinka 🙂 ..My mame takmer kazdy vecer cirkus...Je velmi nervozny ked zaspava...cez den v pohode ale vecer...To uz sme obaja aj s muzom hotovi z neho...Sice je to uz kapanek lepsie ale i tak ....

gabusssa
5. nov 2010

@kvietok121 A ako to riešite Vy?

jankasramka
6. nov 2010

taaaaaaaaaak a som oficialne pani doktorka 😎 a mateo tiez chytil titul bo vraj on vychodil so mnou posledny semester. na tej dalsej je spoluziak tiez s dcerou, ma 5 rokov. tak sme dali akoze rodinne foto 😀

kvietok121
6. nov 2010

@jankasramka gratulujeme a tesime sa s tebou

kvietok121
6. nov 2010

@gabusssa moja zlata riesili sme cumlom ten pomohoô a teraz nam robi galibu tak musime vyhodit, nosili sme ale plakal tak ci tak tak chvilku tak _10-15 min necham pocmulat krd nezaspi tak nechame plakat v postielke, nepomaha ani cicikanie, ani hladanie nic do pol hodky vzdy zaspi, vcera do 20 min, 10 min poreval a potom mrnkal a zaspal 😢 jr to hrozne ale co robit ked nic nepomaha

katulkaaaaaa
6. nov 2010

dobre rano
@kvietok121 maly sa otaca sam na bok,uz chyta hracky,a vsetko co je v dosahu
😵 stale si chce sadnut,ked ho dam na rovne dviha sa akoby brusaky robil,zda sa mi to velmi skoro,aj ked ho dam na ruky stale chce len sediet,lezi mi jedine ked ho mam uviazaneho v perinke

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@jankasramka jani gratulujéééééém 🙂

kvietok121
6. nov 2010

@katulkaaaaaa aj nas robi stale gulku ako to volame ale za hrackami sa nenatahuje 😠 ale vsak vies ze mysme pomalsiiiiiiiii

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@kvietok121 ale co by ste boli,kazde dieta je ine,ja ked porovnavam viki a maleho tak on je ovela sikovnejsi,ale to je uplne jedno 😝 hlavne ze su zdravy

katulkaaaaaa
6. nov 2010

dnes sme mali hroznu noc kojila som kazde dve hodiny 😖 som si tapa dala vecer kofolu,tak sme nespali,ked jasom na nu mala taku chuuut 😀
@akika722 tak odneska ideme znovu na to?ja som to absolutne nedodrziavala najem sa ked si spomeniem,vodu zabudam pit uplne...a pritom je to take jednoduche....staci si na mob.nastavit pripomienku,zazvoni pijeme,papame 😝 tak co ?aby sme sa piatok tesit mohli ze je tam nejke to minuuuus
@vladka84 vladi ti kde si?
malinky zaspal v hupacke,vcera som mu kupila taku mojkaciu decku v tescu,uzastne jemnucku,dam mu to k tvaricke on si posucha s nou po hlavicke a za minutu spinka 😵

bonix
6. nov 2010

Dobré ránko 😀

bonix
6. nov 2010

@katulkaaaaaa Ahoj Kati...ja som tiež uvažovala nad tým mojkáčikom ale naša si vždy plienku chytí,pošúcha tváričku,trošku si ňou prikryje tváričku a potom zaspinka tak neviem či to nie je pre nás zbytočné.... 🙂

bonix
6. nov 2010

@kvietok121 Ani moja sa za hračkami nenaťahuje, obzerá, smeje sa na ne ale do ruky si ešte nič nechytá ☹ takže v tom nieste sami 🙂

katulkaaaaaa
6. nov 2010

@bonix ahoj plienka nieje moc jemna,to mojkatko je uzastne makke,podla mna ovela lepsie a bolo za super cenu 🙂 aj moja starsia mami aj ja to chcem 😀 😀 😀

bonix
6. nov 2010

@katulkaaaaaa Veď preto nad tým uvažujem, že plienka nie je moc jemná...len ja pod ňu dávam plienku lebo ešte sem tam grcká a neviem či sa mi nevykašle na mojkáčik a chytí sa zase plienku 😀 😀 😀 ale vyskúšať to môžem,keď nič budem sa s nim mojkať ja 😀 😀

liba78
6. nov 2010

Dobré ráno... @bonix
@katulkaaaaaa tak mojkaciu deku 😀 , ja mám asi štyri a uspávam malého na rukách, alebo pri prse 😅 😅 no nič, hlavne že je zdravý. Ja som si včera dala pohár šampusu, mali sme návštevu a malý spal celkom dobre (klop, klop)
asi by sme mali zaviesť pohárik na dobrú noc.
@jankasramka sa teším, pani doktorka.... A ako malý, neplakal ? Čo ceremónia ? Je iná ako u nás ? A habit sa tam nenosí ? .... inak si podstatne krajšia, ako tvoj kolega 😅 😅 ...
@mirmaj no fakt teraz neviem, akú premietačku mám kúpiť. Hviezdičku, alebo medvídek... to je tarez dilema.... 😲
@akika722 tak začíname chudnúť... pokus číslo ??? .... normálne si asi v obchode nekúpim žiadne sladkosti. 😢

bonix
6. nov 2010

@liba78 Ahojky...my sme včera mali očkovanie,dali sme večer nurofen a spinká od deviatej doteraz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre