♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
7. nov 2010

@michaela80 no to zatiaľ ešte neviem, lebo mame ju od piatku zatiaľ su tam a ešte funkčne tak uvidím koľko vydržia 🙂)

michaela80
7. nov 2010

@mirmaj ja mam toto ale to premietanie nepustam iba to spodne svetielko zeby jej to osvetlilo mackov v tme http://www.lacnyjozko.sk/hracky/hracky-pre-najm...

gagarinka
7. nov 2010

@michaela80 ak nevadi, odpisem ti aj ja, my mame ten starsi typ tejto hviezdicky a baterky vydrzia dost dlho, aj ked sa pusta projekcia. my mame vzdy pusteny ten 15minutovy program, teraz sice len s hudbou, kedze chcem aby mala zaspala co najskor, ale syn jeden cas zaspaval s tou premietackou, a slo to kazdy den dost dlho, kedze si to tam vselijako vyberal a vydrzali tiez dost dlho
ta projekcia dost vela "zerie", ale zasa premieta dlho, akurat ze potom uz hudba hra trochu tahavo, no synovi to nevadilo 😀 len mne trhalo usi 😅

michaela80
7. nov 2010

@gagarinka ked pustam iba hudbu s dolnym svetilekom tak je to super a dlho nam drzia baterky ale ked pustim projekciu tak to zacne hrat tak ako vravis...takze vydrzi to aj tu projekiu ? tie prve baterky nam hned odisli pri projekcii...musim este vyskusat..lebo my sa uspavame na rukach vecer, sice uz to netrva 2 hodiny ako minuly mesiac ale je to oo drzku...

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 uz mam premietacku, tu co mirmaj, ale zaspinkal na prse ... tak sme zatial nepouzili 😀

kvietok121
7. nov 2010

hrozneeeeeeeeee

V Prešove v Kauflande skoro ukradli 4 ročne dievčatko, mamička si všimla,že ho nemá pri sebe a šla ho hľadať, keďže odbehlo len kým vážila zeleninu.Šla za SBS-karom, tak zavreli Kaufland. Dievčatko našli na záchode ostrihané, prezlečené v iných šatách a sfetované ............DÁVAJTE POZOR...!!!

akika722
7. nov 2010

@kvietok121 kedy si to kupila?dnes??? 😀 😀 😀 kolko ta to stalo???
o to dievčatko vraj to je SOMARINA,nestalo sa to

kvietok121
7. nov 2010

@michaela80 je ahojky a ked princeznu uspavate vecer na rukach, tak cez den ako?, my mame problem cez den uspat, v noci akosi vzdy zalahne, niekedy placka ale vacsinou zaspi, mozno pomoze hviezdicka 😀

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 hej???? neviem mne to teraz napisala kamoska ano kupila dnes za 24€

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 uz davnejsie som na to poskulovala, ale dnes som to nevydrzala, a ked nemohol dnes zaspinkat, tak ma trapilo ze ako by som mu to mohla este ulahcit

gagarinka
7. nov 2010

@michaela80 a neskusala si fitloptu? ja sa tam niekedy posadim, malu drzim polozenu na ruke ako ked sa krmi ci nosi pri uspavani, a po chvili nadskakovania zaspi. vyskusaj ak mas doma, mozno to nebude trvat dve hodiny 😉
alebo este moze ruky nahradit ergonosic alebo satka, len odtial sa potom tazko vybera asi 😅

kvietok121
7. nov 2010

@gagarinka o tej fit lopte mi viaceri vraveli ze je to pravda, ale my nemame, skoda, inac u nas je problem to ze kazdu chvilu zaspi, ale do 5-10 min sme hore a samozrejme s placom ... neviem ako predlzit spanok

samozrejme mame aj dni kedy zaspi sam a kedy spi aj 3 .4 hodiny ale tych je menej

gagarinka
7. nov 2010

@kvietok121 a nema matejko reflux? moja mala sa niekedy zobudi mimo toho nasho rezimu (hlavne pri tych dlhych spankoch), to ju vyberiem z kocika na ruky, ona si grgne a ked ju polozim a trochu pohojdam, tak spi dalej
v tej satke ti spava ako? mozno aj jeho poleziacky tiez kvaria rozne vzduchove bubliny

akika722
7. nov 2010

@kvietok121 ano ja som to tiež pred zopar dnami čitala ale myslim že aj katka tu hodila jeden link že je to hluposť
ano fitlopta zabera..tu mam doma,Paťko ju miluje dodnes...babka s nim musi skakať,moja je v skrini sfuknuta,zabera vela miesta 😀

kvietok121
7. nov 2010

@gagarinka ma ale ze vraj v norme, mame zvyseny matrac, ale aj napriek tomu zdvihnem a grgaaaa, dr vravi ze treba len vydrzat, davam aj sirupcek, ten nam pomaha, ale nie uplne ze by mu uz nic nebolo ael je to o nieco lepsie

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 ja som ju preto nechcela, ked som bola tehu ze by som si ju musela dat postele v tom nasom byte

kvietok121
7. nov 2010

@gagarinka ako kedy niekedy zaspinka, niekedy tam nechce byt ako kedy ... len sa snazim satku ako poslednu moznost uspavania, pretoze rie moje prsia bolestive moc nemaju radi ked ho na nich nosim 😠

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 na nete je vsetko 😠

bonix
7. nov 2010

@akika722 ahojky, kde si počula,že je to somarina? 😲

akika722
7. nov 2010

@bonix pozri si link čo som tu dala...no viacerí vravia že je to hluposť 😒

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 pozerm ze samko uz ma 3 mesiace, ako to rychlo ide 😉

gagarinka
7. nov 2010

@kahlan1 no ked bola v tom lehatku, tak brnkala do tych hraciek od takych 3 tyzdnov, ale len tak mimovolne. postupne to skusala a uplne cielene a 100 % uspesne ich chyta asi tak dva tyzdne, dovtedy sa jej nie kazdy pokus vydaril

bonix
7. nov 2010

@akika722 hm, neviem ... ale keby sa mi niečo také stalo zošaliem ☹

akika722
7. nov 2010

@kvietok121 veru moja až priliž rychlo ☹
@bonix ja tiež...akože od kedy som to čitala decka nespustim z oči...v dnešnej dobe je možne všetko ☹

kvietok121
7. nov 2010

@akika722 ani nevravte ved je to hrozne

bonix
7. nov 2010

@akika722 Práve som čítala na Tvnoviny.sk, že tu malú Aničku z Prahy ešte stále hľadajú..bože to je strašné...ja by som to neprežila 😢 😢 😢

kvietok121
7. nov 2010

@bonix hrozne na to len pomysliet

bonix
7. nov 2010

@kvietok121 Presne...a stále len dievčatká sa unášajú ... ☹

akika722
7. nov 2010

@bonix to dievčatko čo zmizlo?no že našli skolsku tašku ☹ no....hrozne...dufam že sa mi to nikdy v živote nestne..budem ich stražiť pokial sa da..tak aspon vyhoda byvať v menšom meste..školku nemame daleko,zakladnu školu len cez cestu,no nemusi cestovať a chodiť cez uličky tmave ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre