♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
8. nov 2010

@katulkaaaaaa zlatucky ste krasne neodolatelne ocka

kvietok121
8. nov 2010

@nanula1108 ahojky uz len pekne chvilky ti prajem ma toho dost za sebou a to ja sa stazujem ... 😠 drzkaj sa

evanns
8. nov 2010

@majka35 ahoj...mozme aj v galerke, mne to je jedno, mam to tam za 5 min. tak sa kludne hocikedy ozvi a sa dohodneme

evanns
8. nov 2010

baby caute...ked ste boli na kontrolu u ortopeda kazal este niekomu z vas balit nadalej na siroko?

kvietok121
8. nov 2010

@evanns ahojky mi ked sme boli tak povedal ze vsetko uplne v poriadku a balit ako nadalej preventivne az do januara - vobec sa nepytal ako sme balili, ani nepovedal ako balit, tak som balila len dalsi mesiac a teraz balim len v noci cez den to nechce pretooze velmi rad kopka, aj rano ked ho rozbalim tak sa vytesuje kopka prdka, takze ho uz nebalim cez den

evanns
8. nov 2010

@kvietok121 a v papieroch od neho co mate? ma zaujima jeden uhol, mal by byt vajdreny rimskym cislom a pismenom...my napr. mame II.B...mozes sa pozriet?

mirmaj
8. nov 2010

@evanns my sme boli na prvú kontrolu ked sme mali 3týždne a vtedy nam kazal baliť na široko a ideme až ked budeme mať 4 mesiace, a to sa mi zda hrozne dlho tak som asi pred 2týždňami prestala, dovtedy som balila poctivo

evanns
8. nov 2010

@mirmaj a tiez co ste mali v papieroch? to rimske cislo a pismeno ma zaujima

kvietok121
8. nov 2010

@evanns moja neviem to najst mame len taku fotku hladam

kvietok121
8. nov 2010

@evanns ziadne rimske cislo

evanns
8. nov 2010

@kvietok121 ok nevadi diiik asi nie kazdy to tam pise 😉

mirmaj
8. nov 2010

@akika722 a že u vas v meste nič nieje a nič sa nedeje, ved ste boli aj v správach na markíze 😀 😀 😀 že máte akýsi nový nepriechodný chodník, ktorý ide mesto odstraniť na vlastne naklady 😝 😝

kvietok121
8. nov 2010

@mirmaj tak to si pekne vydrzala ja som vydrzala mesiac a pol a my ideme az ked bude mat 5 mesiacov 😝

mirmaj
8. nov 2010

@evanns ja som išla kuknuť čo tam mame, ale mam to v splani v šuplíku a mala tam teraz spí a začala sa mrviť tak som to nechala tak, ked sa zobudí určite kuknem 🙂

mirmaj
8. nov 2010

@evanns no už je hore 😝 ani my tam nič take nemáme len Nález: Coxae - sonograficky a klinicky negatívne, jadrá nevyvinuté. Kontrola za 3 mes. nič viac tam nie je 😒

evanns
8. nov 2010

@mirmaj aha no ok tak nic...lebo neviem, nam tam dal to II.b a som si nasla ze ak sa to nezlepsi tak sa to lieci abdukcnou perinkou, ale to som u brata v knihach nasla...a mne sa uz nechcelo ju balit na siroko, ale nam pohrozil ze mame dosledne lebo ze moze to skoncit aj sadrovanim ☹

vladka84
8. nov 2010

@evanns my tam mame napisane: kostena a chrupavcita strieska veku primerane formovane, okraj kostenej striesky este zaobleny, dx Ib, sin IB, jadra nepritomne. Doporucene siroke balenie, pravidelne cvicenie, kontrola o 6 tyzdnov

liba78
8. nov 2010

Ahojte.. @evanns my sme boli dnes na nožičkách a máme tam Ib. Máme doporučené baliť naširko, a vraj už možno posledná kontrola bude v decembri. 27. Ale to široké balenie máme doporučené len preto, že Kubík nosil aj tú podušku.

vladka84
8. nov 2010

@liba78 a balis? my mame kontrolu 16.12. a tiez dufam, ze to bude posledna 🙂

kahlan1
8. nov 2010

ahojte chcem sa spytat zaockovali ste proti rotavirusom? a ak ano kolko davok to je? 2 alebo jedna?

liba78
8. nov 2010

😔 😔 😔 nebalím a ani som nebalila

akika722
8. nov 2010

@nanula1108 😅 to som nevedela,prajem aby brušinko už nebolelo ☹
@alure nie ☹ len en jeden mi ostal...no ešte v Ke... 😒
@katulkaaaaaa krasna deka a ako ti fešak na každej fotke pozuje 😀 😀 😀
@mirmaj mojho na tom lehatku bavia tie hračky keca s nimi aj pol hodky,ale nzenaša ked tu spodnu tyč vysuniem aby ležal,vtedy plače 😅
@kvietok121 no vitaj 😉

akika722
8. nov 2010

@mirmaj keby si videla naše chodniky moja a prešla sa po niektorích asi odpadneš 😖

liba78
8. nov 2010

@kahlan1 ahoj, zatial som nedala vakcinu proti rotavírusom, a neviem sa rozhodnúť či áno, alebo nie. 😒

danulienka35
8. nov 2010

@memory97 dakujem moja davam jej ho

danulienka35
8. nov 2010

@jankasramka dakujem bambulky

gabusssa
8. nov 2010

@memory97 No veď to chápem, myslím to nosenie..U nás nosí tatinko..🙂)

akika722
8. nov 2010

baby zase mam strach ☹
dnes som bola pre Paťka v škôlke,išli sme ešte na nakup a v meste mi skrikol áááááu áááááu hlááávičkáááá,a ja že čo sa stalo?a on:bolííííí 😒 no nič,po 20tich min.zopakoval to iste,aj včera mi to urobil a ked fuka noštek,drží si hlavku a odťahuje mi ruku že už stači že ho boli hlavička z toho,môže to byť aj nejaky zapal ale hrooozne sa bojim niečoho vážnejšieho ☹ ked on ako žive dieťa stale pada a viac x sa stalo že si udrel hlavku do posch.postele alebo do zarubne a tak...no dosť často
bojim sa aj preto že kedže v rodine sme mali viacerí rakovinu-vraj aj deti už maju nejake percento že môžu raz mať/DUFAM že to NIKDY V žIVOTE NEBUDE 😢 /
otec mi zomel na rakovinu mal nador na mozgu-uraz v praci,tiež mal bolesti hlavy a nechal to roky tak až to prepuklo a 4 operacie ročne -stalo sa to ked som sa narodila a zomrel ked som mala 10 r.takže trpel až až
teraz s Patim si namyšlam všetko si spolu spajam a bojim sa hrozne...zajtra volam dr,nech nas pošle na neurologiu a na ct hlavičky...hoci nič nebude čo dufam,aspoň nech som kludna,radšej tak akoby som si mala vyčitať cely život niečo 😢

gabusssa
8. nov 2010

@jankasramka Presne tak, milujem ľudí, ktorí mudrujú,. ako máme a nemáme robiť to či ono. Ja si budem svoje dieťa viesť ako ja chcem...Ved za chvíločku nám vyrastú a nebude koho pestovať..tak strašne ten čas letí.

gabusssa
8. nov 2010

@akika722 určite sa neboj, mňa tiež ako dieťa často bolela hlava a mala som niečo so zrakom...môj starší má tiež často bolesti hlavy. A inak teraz hlásili zvýšenú záťaž, určite je to z počasia...Ale na vyšetrenie by som išla aj ja...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre