♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. nov 2010

@mirmaj jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj

akika722
10. nov 2010

@jankasramka ja vrčim moj v noci vela nenaspal a Paťko je doma tiež aj zajtra lebo ide na to očne pozadie takže vrrrrrr vrrrrrrr vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀

mirmaj
10. nov 2010

@akika722 spomienky na mláááádi 😀

akika722
10. nov 2010

@mirmaj akoby si bola už stara 😀 😀 😀 tak to hovoriš 😀 😀 😀

jankasramka
10. nov 2010

jejda.dieta mi zaspalo idem hodit sprchu lebo vyzeram jak bezdak. kludne by som mohla spravit foto "predtym" a "potom" ako katulka 😀
dufam ze vas potom este stihnem.

a verim ze dnes bude lepsi den ako tie predchadzajuce a budem mat aj cas vam odpisat nielen citat
aaaaaaaaaaaa mam pre vas pikosku - aj ked smutno-melancholicku ale zaujimavu 😝

akika722
10. nov 2010

@jankasramka no...čakam na tu pikošku 😕

katulkaaaaaa
10. nov 2010

@jankasramka jani 😀 😀 😀 dopraj mi jednu noc 😉 myslim ze sa to tak skoro nezopakuje 😒 alebo zeby?ink tie koliky u nas tiez trvali presne tri dni...nechapem z coho to mal....
@mirmaj aka kocka 😲 perfektne!a mm masteda riadneho fesaka 😅
@danulka3 skoda ze si tak dalek ale keby si chcela dam ti kontakt na niekoho z tvojho okolia 🙂 ta zmena je navyse zadara,tak nevahaj 🙂

katulkaaaaaa
10. nov 2010

@jankasramka jani ti si opica,kludne hod pred a po pobavime sa 😝

jankasramka
10. nov 2010

@katulkaaaaaa foto radsej nie,mohla by som konkurovat tvojej kozmetike 😝

@akika722 takze pikoska - upozornujem smutna- alebo minimalne so zmiesanymi pocitmi:

najskor hodim vychovno-kulturne okienko:
tu v mexiku je tradicia ze ked dievca dovrsi 15 rokov tak mu rodicia spravia fiestu- setria na to od narodenia dievcatka- je to honosnejsie jak priemerna slovenska svadba.a dievca tam tancuje valcik a svoj tancek s myslim 6 chalanmi- proste je to velmi vyznamne v zivote dievcat.
jadro:
no a vcera som mm vravela o tom babetku co v nemocnici padlo sestricke- co pisala mirmaj(mimochodom aj tu sa take stale cca pred pol rokom).
no a mm vravi ze bolo v spravach tu v mexiku bolo ze vcera vraj malo fiestu tu -15 rokov a dievca dotancovalo svoj valcik a padlo mrtve na zem 😲 😲 😲 😲 😲 😲
to je to smutne...lenzeeeeeeeeeee...vraj ona sa narodila so srdcovou vadou a doktori jej nedali viac ako tri roky zivota.
zaver:
neni to az take smutne lebo vraj aj pribuzni komentovali ze bol takmer zazraj ze sa toho dozila 😉

ak by si niekto chcel rozsirit vedomosti o mexiku- tu som nasla pekne video o tej fieste- neni to o tej co umrela - to je len ukazka, ale pekne 😉

liba78
10. nov 2010

@mirmaj aký krásny pár. To ja by som foto zo svadby neukázala nikomu. 😠 😠 Ty bývaš v Papradne ? Poznala som farára z Papradna. Taký pohoďák, perfektný 😉
@jankasramka neboj Mateo začne zas dobre spávať, a potom ti ho vymení JA 😎
@katulkaaaaaa som sa pozerala na tie balíčky, ale tie "pudingy" čo ja si kupujem tam nie sú. Ja mám extrémne suchú kožu a také ružové v skle mávam na zimu.
@katulkaaaaaa
@mirmaj keď vyrastiete určite nejaký dom bude. My máme len taký maličký z katalógového projektu. Bez pivnice a garáže. A vyšiel nás asi toľko ako kamarátku 2 izbový byt v Pezinku.

liba78
10. nov 2010

@jankasramka asi si to nepozriem, napíslo mi toto: Video zahŕňa obsah partnera Sony Music Entertainment, ktorý ho vo vašej krajine zablokoval na základe autorských práv. 😲 😲 😲

kvietok121
10. nov 2010

@mirmaj aha lebo mm otec pochadza z papradna

kvietok121
10. nov 2010

@danulka3 ja by som chodila peso tak preto ma zaujima cas

liba78
10. nov 2010

moj malý "lazar" bol pozrieť záchranársky vrtuľník 🙂 🙂

danulka3
10. nov 2010

@kvietok121 aha,tak o presom čase sme sa nebavili,ale nemyslím si,že to bude neskoro.

kvietok121
10. nov 2010

@danulka3 myslis vecer?

akika722
10. nov 2010

@jankasramka 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
inač ja som s tym babom nevidela...ale je to strašne ved by taky pozor maly davať!!!!!
@mirmaj v ktorom meste sa to stalo?čo babo spadlo

kvietok121
10. nov 2010

@liba78 perfektne

barinkova
10. nov 2010

este ste tu kocky?

barinkova
10. nov 2010

@kvietok121 kto od vas pochadza z papradna?lebo ja byvam v brvništi 😵

akika722
10. nov 2010

@barinkova čo ti je?už si pisala?ušlo mi? 😕 ☹

kvietok121
10. nov 2010

@barinkova mojho manzela stari rodicia, ale ti pred nedavnom zomreli ale teraz v ich byte zije manzelova teta

danulka3
10. nov 2010

@kvietok121 áno večer,dúfam,že to bude nejak po obede,lebo podvečer by sa mi nechcelo

kvietok121
10. nov 2010

@danulka3 no my najlepsie spime od jednej do stvrtej takze ak to bude tak vtedy chodit nebudeme

jankasramka
10. nov 2010

@liba78 to sa aj da ze zablokovat???? to som netusila..
a toto ide?
akoze len som chcela nech mate obraz o tom jak to vyzera lebo ja som bola uplne ze 😲 😲 😲 😲
tie saty , limuzina. torta 😲 😲 😲
tak to vyzera takmer na vsetkych fiestach. proste cely zivot na to setria...

jankasramka
10. nov 2010

@akika722 tomu babetku co mirmaj pisala sa vraj nic nestalo ale neviem ako by som reagovala...ajked...ktovie kolko krat sa take veci uz stali len sa to nedostalo von 😖

jankasramka
10. nov 2010

@akika722 citam clanok o tej babe, ze to sa stalo tu v nasom meste. ze vraj to bol jej sen a oni boli chudobni tak rodicia spravili zbierku cele mesiace, od znamych a tak a ked umrela tak nemali na zaplatenie pohrebu a znova zbierka- ale to uz nikto nemal prachy a pohrebna sluzba samozrejme nechcela pochovat, dali im ultimatum par hodin- ze strasne stresy. no hrozne take nieco 😖

jankasramka
10. nov 2010

@barinkova no ahoj, ako sa mate?co mate za problem, ved napis...

mirmaj
10. nov 2010

@katulkaaaaaa dík ved aj tvoj mm je fešak 😉
@liba78 nie ja tam nebývam 🙂 ale poznam to tam je to tu kusok vedľa 😀 a ako sa volal ten farar pamätáš si? prečo by si ty neukázala foto zo svadby? 😝
@akika722 v BA v nemocnici to bolo
@kvietok121 aha takže svokor už tam nebýva? len tam vyrastal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre