♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
13. nov 2010

@kvietok121 malo pribera...uvidime pondelok..idem na 11tu za dr...bodka sa vracia nada sa prepichnuť moja

kvietok121
13. nov 2010

@akika722 citam ze ste mali tazku noc

akika722
13. nov 2010

@kvietok121 no...dufam že sa konečne vyspim...zaspi a idem tiež 😒

kvietok121
13. nov 2010

@akika722 moja co to znamena malo? ved nam dr povedala, ze ked aj pribral ze malo, hlavne ze pribera, ze to sa postupne upravi, na bielu bodku - postuchaj a daj malemu odsat, zase ju postuchaj a daj odsat, on ti ju odstrani, len casto prikladaj, lebo tam mala blba bodka ti blokuje nejaky mliekovod ... ☹

kvietok121
13. nov 2010

@akika722 aj my sme teraz dopapali a zaspali sme si uvidime po pol hodine ci spinkame

akika722
13. nov 2010

@kvietok121 ona zmizne a o dva dni je tu zas...vtierka bodka 🙄

danulienka35
13. nov 2010

babulky je mozne aby malej isel zubok?

kvietok121
13. nov 2010

@akika722 tak zas ju daj prec, inac citala som ze sa strachujes o mliecko, ale ked sa ti upchavaju mliekovody mliecka mas dost, len ho prikladaj aj mne sa stale objavovali a teraz uz dlho nie neboj prejde 😉

kvietok121
13. nov 2010

@danulienka35 fuha tak to neviem ale myslim ze uz tu baby riesili ze hej

akika722
13. nov 2010

@danulienka35 aj ja mam pocit...dole v pravo
@kvietok121 dik moja 😀 ale ona boliiii 😖

danulienka35
13. nov 2010

@akika722 vies co robi s jazykom ? place kaka viac a slinta jak prasatko

akika722
13. nov 2010

@danulienka35 my menime podbradniky vo velkom..uslintany ruky v puse hryzie všetko

akika722
13. nov 2010

spime..teda dufam..dobruuuu noc 😀 😀 😀

kvietok121
13. nov 2010

@akika722 dobru nocku a nech sa dobre vyspis

kvietok121
13. nov 2010

@akika722 ja viem musis zatat zubky ☹

kvietok121
13. nov 2010

@akika722
@danulienka35 asi aj my zacneme davat podbradnik, ale len kvoli tomu ze ma stale rucicku v puse a potom idu slinyyyyyyyyy

mirmaj
13. nov 2010

ahojte babulky, aj my už spíme ale už cca dva dni sme hrozne zle, ona neplače, ona proste vrieska a nedá sa žiadno utíšiť, teraz sme boli na návšteve vydržali sme asi cca hodinu a museli sme isť domov, vždy zaspí v aute, teraz vrieskala aj celu cestu pokiaľ sme neprišli domov, doma som ju okupala, nakrmila a dala do postielky a mala som pocit, že je spokojná že je proste doma vo svojom už s ňou nikam nepôjdem večer, budeme len doma a hotovo. Noc sme mali taku istú ako ty @akika722, papali sme o 2 odvtedy do rana každú hodinku niekedy aj skôr hore, fakt neviem čo sa s ňou robí, dúfam že jej niečo nie je, bojím sa o ňu 😢 😢

liba78
13. nov 2010

Ahojte, ďalší náročný deň za mnou 😉 @alure teda to máš super, myslím to ferrari. A už si bola aj na f1 s mm ? Ja som chodievala pravidelne na moto GP do Brna. Bývalo tam super. A fanúšik ferrari som tiež už spústu rokov. A môj mm fandil mercedesom, tak sme sa vždy pri závode f1 vadili. 😀 😀 😀 @kila ahoj dávno si sa neozvala, Tomi pekne priberá a Réka je šikovná slečna bez plienok.
@hajatanufus vitaj medzi nami...

@jankasramka príjemnú zábavu prajem a gratulujem ku koníkovi. Inak mne by sa meno Horalka páčilo. Ale počkaj možno si ešte tvoj mm spomenie na kávenky a vesny 😀 😀

danulienka35
13. nov 2010

@akika722 ona zas je tak leniva ze ruky neda do ust 😀

kvietok121
13. nov 2010

@mirmaj urcite to tamarku prejde, verim ze vas caka tak ako akiku dobra noc 😉

mirmaj
13. nov 2010

@kvietok121 dakujem veľmi pekne, už by aj mohla prisť, lebo už som fakt tak unavená z tých nocí, že hrôza 😖 ale potom ráno sa na mňa Tamka usmeje a prejde ma to 😉

liba78
13. nov 2010

@mirmaj neboj, to sa miminkám stáva. Zajtra bude lepšie uvidíš. Napapá a vykaká sa normálne ?

mirmaj
13. nov 2010

@liba78 hej papa aj kaka tak isto ako predtym, ale začala som jej zasa davať pre istotu Sab Simplex ak by to bolo bruško ale neviem či to je ono, asi nie 😒 My mame problem ked je tak skoro tma a nedá sa isť už potom von, takže ona už od takej štvrtej piatej nezaspí až potom večer v postielke tak si myslím že je aj hrozne unavená a preto, ale vlastne dnes zaspala o 5 tak to asi tým nebude, fakt neviem

mirmaj
13. nov 2010

@katulkaaaaaa teším sa že sa ti páči, aj ja ho planujem zajtra urobiť ak mi Tamka dovolí, lebo čakame navštevu tak uvidím či popri varení stihnem 😉

kvietok121
13. nov 2010

@mirmaj aspon ze dni ma dobre

mirmaj
13. nov 2010

@kvietok121 to hej dni sa nam zlepšili a noci zhoršili, ale to platí len vtedy ked môžeme isť aspoň na 2-3 hodiny von, neviem čo budeme robiť ked začne viac pršiavať ☹ doma spí len tak po 45 min a to ju musím uspať jedine na rukách, inak nezaspí, sama na gauči zaspí len ráno pri paneláku potom už nie, ma fakt divne zvyky 😝 😝 No len aby bola zdravučka toto všetko nejako pretrpím, len fakt dufam že jej nič nieje 🙄

hajatanufus
13. nov 2010

@liba78 @akika722 dakujem baby som rada ze si mozem s vami pisat lebo niekedy sa tu citim ako vo vazeni ked nemam s kym rozpravat cely den 🙂

kvietok121
13. nov 2010

@mirmaj urcite nie, pocuj treba nahrat panelak a pustat dookola 😀 ale nie, ja my spime cez den len 40 min a zachranuje nas prechadzka ... dufam ze bude dlho pene a ze ked bude prsat tak ze mu bude stacit balkon a ked neviem budem chodit do maxu na prechadzku a budem chodit asi dookola 😀 😀 😀 😀

kvietok121
13. nov 2010

@hajatanufus je ahojky

mirmaj
13. nov 2010

@kvietok121 ja tiež dufam že bude dlho pekne lebo my tu ani max nemáme 😲 a potom dufam bude už väčšia a naučí sa spavať aj doma v postielke, inak aj nas zachraňuje ešte balkon 😉 No inak čím sme väčšie tak je to horšie tak ani neviem či chcem aby bola väčšia ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre