♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
14. nov 2010

@katulkaaaaaa SUPER KOLACIK HNED BY SOM SI DALA UZ MAM DOMA AJ NUTELU to tam ide cela nutela?a ktora kolko gramova? a nemam este orechy tak musime pockat ale vyzera chutne si sikovna

hajatanufus
14. nov 2010

@akika722 ano mam ale da sa to neboj sa patko bude v poriadku este je malicky neviem cinby sa u psychologicky nevystresoval neboji sa lekarov? tu v anglicku chodia lekari v civile a injekcie pichaju len sestry a tie maju zvlast ambulanciu takze sa deti lekarov nemusia bat asi iba sestier minule ked sme ockovali rachel tak lucinka uz plakala za nu ked zbadala striekacku

akika722
14. nov 2010

@hajatanufus nie,on sa boji ida zubarky 😀 pri injekcii ani nepipne 😀
no,myslim že su aj detske psychologičky 😒

lji
14. nov 2010

@kila joj také spavé dieťa. to sa ti musí dobre spať v noci 🙂

@katulkaaaaaa mňááááám. no téééda ty si šikulka.

lji
14. nov 2010

@akika722 chudák paťko.nemôže ho niekto nejak deptať že o tom ani neviete?okrem teda riaditelky v školke 😠

lji
14. nov 2010

inak kočky ja som taká neslušná.ani ahojte vám nepoviem 😀 si užívam na nete 😀 mm si vzal sašku von prvý krát v živote tak by som mala trošku popratať ale nejak sa k tomu neviem dokopať ked mám tolko volnosti 😀 😀 😀 baby neuverite čo som začala robiť-háčkujem malej svetrík-som zvedavá ako to dopadne 😀 😀 😀 robím to prvý krát v živote. včera sme boli nakupovať-v maji by sme mali ísť na svadbu a ja som už teraz kupovala malej šatky ale len preto že som im nemohla odolať.skúsim sem dať fotky.som z nich úúúúplne unesená.

lji
14. nov 2010

tak tu sú. šatky a k tomu taký svetríček bolerkový.

akika722
14. nov 2010

@lji neviem moja..a kto?ved bud je v škôlke alebo doma...moja mama a svokra ho miluju..s nikym inym nie je sam..ok...ideme von kočky

kila
14. nov 2010

@lji, no neboj sa s Rékou som si užila svoje aj ja, teraz s Tomim si užívam asi svoj vyslúžený pokoj... 😀

lji
14. nov 2010

@kila tak je to pravda že druhé dieťa je opak prvého 😀 ale čo potom platí ked je dieťa také akurát 😅

kahlan1
14. nov 2010

@katulkaaaaaa ahoj aj Anetka ma tie supinky doktorka mi kazala kupit sampon na mliecnu chrastu od firmy BABE necham pôsoit a vycesavam - tak uvidime zatial to robim len par dni

kahlan1
14. nov 2010

@lji krásne šatky 🙂

kahlan1
14. nov 2010

@akika722 ahojky 🙂 neboj to bude dobre 🙂

kahlan1
14. nov 2010

@hajatanufus ahoj 🙂 tak to som aj ja rada že sa tu da porozprávať 🙂 manžel je dlho v práci a tu na okolí nikoho nepoznam, vsetky kamosky pracuju tak nemaju cas ☹ a o chvilu sa budeme stahovat a tam budem uplne sama ako prst. Tak aspon nejaky kontakt so svetom 😀

kila
14. nov 2010

@lji potom asi sa môže začať modliť, aby to druhé nebolo horšie ako to prvé. Inak ja druhé dieťa zvládam oveľa lepšie ako prvé, už mám vo všetkom skúsenosti, aj ja som oveľa kľudnejšia keď sa niečo stane, nestresujem kvôli maličkostiam a malý to určite aj cíti. Všimnem si teraz pri Tomáškovi také krásne veci, ktoré som pri Réke vôbec nevšímala, pretože som bola vystresovaná, alebo nevyspatá, alebo som nevedela či je to v poriadky. Takže až teraz si užívam materskú dovolenku naplno so všetkými jej krásami. 🙂

kahlan1
14. nov 2010

@kila ahoj tak to poznam to stresovanie ci je vsetko ako ma byt a ci to co robi je v poriadku

danulienka35
14. nov 2010

ahojte babulky

kila
14. nov 2010

@kahlan1 a to je v poriadku... 😉 vidieť že ti na malej záleží, takže tak to má byť... 😉

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 ahoj :D čo porábate? bývaš priamo v Pezinku? my sa tam stahujeme v decembri 😉

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 ahoj ano byvam primao v Pezinku no super mozme ist kocikovat tesim sa 😉

kahlan1
14. nov 2010

@kila len niekedy stresujem z uplnych malickosti 🙂. A ked lekar nieco povie tak stale nad tym rozmyslam alebo sa hnevam :D. My sme sa narodili 2900 gramovy a neurologicka ze nejaka mala sa narodila a ake som mala tehotenstvo ale ved mala pôrodnu vahu uplne ok si myslim no nie? tak ma to hneva aj ked to je prkotina :D no je to normalne?

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 budeme sa stahovat do oblasti muškát 🙂 to by bolo fajn spoločné kočíkovanie 🙂

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 my sme na severi to nieje od nas daleko

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 co vas zavialo do Pezinka?

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 pezinok vobec nepoznam 🙂 budem sa tam musiet zorientovať ale budeme tam byvat od januára

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 my sme stále v prenajme lebo sme chceli ist byvat do ziliny ale kedze mame srdiecko ake mame tak este chceme ostat v ba aby sme boli sledovany tu na kramaroch a teraz sme v jednoizobovom byte tak ideme do dvojizbaku aj lepsia cena lebo to je cez kamosku 🙂

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 neboj poukazujem ti vsetko je tu pekne ver mi a co sta stavaly tu?

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 neboj moja bude vsetko ok ver

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 prisli sme tu po vyske pracovat ze chvilu popracujeme posporime a pôjdeme do ziliny odtial je manzel ale tak je ako je 🙂 a mozno tu aj ostaneme byvat lebo mm sa akosi uz nechce odist z prace 🙂

kahlan1
14. nov 2010

@danulienka35 dakujem 🙂 verim ze hej - dnes mi potvrdila ze sa vie uz otocit na bok 🙂 a nebola to len nahoda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre