♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
16. nov 2010

@hajatanufus
jasne dala som ťa do tabulky len mi stále nejde fotoblog :(

alure
16. nov 2010

@jankasramka
cez link ktorý si dala na môj fotoblog som sa tam dostala a vymenila som tabuľku za novú aktuálnu....
A čo sa týka otázky čo je lacnejšie samozrejme cez net na bazári ich kúpiš lacnejšie ale rozdiel som veľký osobne nevidela.Ja som tú baterkovú kupovala za 35 a na bazároch ide po 30-33€ a tá vysávačová stojí v lekárni cca 10-15€.....

alure
16. nov 2010

@akika722
tuším na ten zápal pomôže ten kapustný list čo som písala kvietku.Za vyskúšanie nič nedáš.Normálne šupni do podprsenky kapustný list (je dobré ak je vychladený,ale nie úplne ľadový )dúfam že to skoro prejde....

kvietok121
16. nov 2010

@danulienka35 nakoniec sme zaspali o desiatej a s cumlom

kvietok121
16. nov 2010

@akika722 treba dat kapustovy list, alebo tvaroh z chladnicky - hrcku masirovat pri kojeni, pri kojeni nahrievat napr. slibkovym lekvarom zohraitym v sacku v mikrovlnke, aj pri kupani masirovat, horucku znizovat paralenom mozes az 8 cez den, co mi potvrdil gynekolog a len prikladat a prikladat a aby som nezabudla brada dietata musi smerovat na hrcku

ak neklesne teplota po dvoch dnoch tak az potom ku gyn ja som mala tepltotu 39, 8

kvietok121
16. nov 2010

dobre ranko som na skoleniiiiiiiiiiii ☹

kvietok121
16. nov 2010

@alure ja ti poslem udaje nabuduci tyzden o 3 mesiaci, lebo vtedy ideme k dr

alure
16. nov 2010

@kvietok121 pohodička 🙂 Prajem príjemné školenie ....

liba78
16. nov 2010

Dobré ránko 😉 @jankasramka gratulujem k cene za najdlhší príspevok. Dnes si ma fakt pobavila, najskôr "milaciky" a potom foto môjho syna. Len neviem, kedy mu stíhaš prifarbiť vlasy a nasadiť šošovky 😀 😀. Čo sa týka škúlenia, Jurko to robí hlavne keď sa blíži k potrave (prsníku) Vtedy sa až nalakám, že mu tie oči tak ostanú. 😀 😀 😀 😀

@21
@alure ahojte ....

alure
16. nov 2010

@liba78
dobré ráno prajem ...aká noc je za vami?

liba78
16. nov 2010

@kvietok121 pripájam sa k alure a prajem príjemné školenie 😉

liba78
16. nov 2010

@alure no, noc nič moc ☹ . Zabudla som mu dať večer Sab Simplex a celú noc sa skŕčal a prdel až hrôza. A pritom chcel mať vždy plnú pusu. 😝

alure
16. nov 2010

@liba78
joj zlatíčko malé :( ale snáď je už všetko ok...
my sme večer zapli hviezdičku a malý bol z nej úplne hotový,som sa dívala do postielky a tak sledoval obrázky zo zatajeným dychom a najviac ho berie hudba s prírodnou scenériou...ukľudňovalo to aj mňa....ale zase začal viac krát byť hore,neviem či je to tým že je suchší vzduch a je smädný,alebo to má príčinu niekde inde.....

helen1007
16. nov 2010

@jankasramka ahoj , no vy máte ale háro a tie okále...super fotka

akika722
16. nov 2010

@jankasramka som rada že chutilo 😀 už som chora aj ja 😀 a už mi z deti prepína 😀 pozerame macka uška,Paťko oškrel palec zalepili sme to a stale do toho šupe a kriči že ako to boli 😖
krasna tatranka 😎
každe babo škuli neboj 😉

čAUTEEE

akika722
16. nov 2010

@jankasramka som rada že chutilo 😀 už som chora aj ja 😀 a už mi z deti prepína 😀 pozerame macka uška,Paťko oškrel palec zalepili sme to a stale do toho šupe a kriči že ako to boli 😖
krasna tatranka 😎
každe babo škuli neboj 😉

AHOJTééééééé

liba78
16. nov 2010

@jankasramka pripájam foto môjho pupkáča 😅

liba78
16. nov 2010

@alure myslím, že už je to ok. Len asi na to Sab nemôžem zabudnúť 😒
@akika722 no lieč sa moja, Moji chalani, keď mali zalepený prštek pýtali ešte aj rukavicu. Tak som im vždy nasadila takú tenkú a hrali sa ďalej. 😅

akika722
16. nov 2010

@liba78 JéééJ ako sa mu pači vo vodičke 😀
@alure
@kvietok121 dik baby...on z toho aj papa ale vtedy AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

helen1007
16. nov 2010

@memory97 ahoj trochu ti závidím ako sa tešíš na Vianoce. My si ich budeme robiť už o týždeň, náš tatino totiž potom odlieta na pol roka preč, tak chcem aby sme mali aspoň pár foto prvých "vianoc" s Dominikou aj keď o mesiac skorej.

akika722
16. nov 2010

@liba78 To ma nenapadlo 😀 no už cmula flašu 😅
štvrtok pravdepodobne ideme k psychologičke s Paťkom a dnes po obede by som mala vedieť čo tie zvyšne dve školky či bude miesto volne

helen1007
16. nov 2010

@alure ahoj pridáš aj nás do tabuľky?

vladka84
16. nov 2010

@jankasramka @liba78 baby, vy mate fakt rovnakych chlapcov, akurat tie oci a vlasy... ale su kraaaasni, take buchticky 😎

kvietok121
16. nov 2010

@alure dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem som prave v activ studiu

kvietok121
16. nov 2010

@liba78 dakujeeeeeeeeeeeeeeeem

kvietok121
16. nov 2010

@akika722 musis vydrza kym neprejde zapal tak to bude boliet poznam to a viem aka je to bolest len vydrzat

akika722
16. nov 2010

@kvietok121 zase ťa obdivujem ved to je strašna bolesť 😖

vladka84
16. nov 2010

a dobre ranko 🙂
my sme dnes mali najlepsiu noc od kedy sa mala narodila... dufam, ze takych bude viac (aj ked to asi mozem len dufat) - zaspali sme o osmej, o tretej sme papali a potom o pol siedmej, kedy sme uz aj vstavali... ved to je nieco uzasne, takto spinkat 😵 😵 😵

liba78
16. nov 2010

@helen1007 ahoj, tak to budeš mať ťažké, 1/2 roka bez tatina. Ešte, že je internet. teda ak neletí niekde na misiu, lebo tam mávajú obmedzené pripojenia. Ale dobrý nápad s predčasnými vianocami. 🙂

alure
16. nov 2010

@helen1007
jasne popridávam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre