♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
16. nov 2010

@vladka84 aj ja chceeem, ale prajem vám to. Nech ich je ešte veeeľa. 😵

alure
16. nov 2010

@helen1007
pošli mi do IP vaše komplet údaje,dátum narodenia,miery pri pôrode a potom podľa mesiacov....

helen1007
16. nov 2010

ahoj. Letí na misiu do Afganistanu. Ešte k tomu sme sa presťahovali aj k svokrovcom , začali sme stavať....to nech sa nenudím. Dnes nám prišli robiť krov o siedmej ráno....malá samozrejme na prsku...ešte že ich napadlo otvoriť si bránu samým...inak neviem koľko by čakali. Ale má to aj svoje plusy...zostanem ešte minimálne pol roka doma s malou, inak by som išla po pol roku do práce. Práve včera som si to bola vybaviť v robote.

liba78
16. nov 2010

@helen1007 no, mala som tušáka. Keď si napísala, že 1/2 roka preč. Mám brata vojaka, tak viem približne kedy sa mení obsadenie na misiách. A teraz chcel ísť aj on, len mu to nevyšlo. Tak držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo a ten 1/2 rok rýchlo ubehol. 🙂

vladka84
16. nov 2010

@helen1007 fuuha, tak to nezavidim... mm hodi tiez kade-tade a stava sa, ze je aj cely tyzden prec, ale vikendy sme si vybojovali, tak sme aspon vtedy spolu, neviem si to predstavit, ze by bol tak dlho prec... a kde budes mat malu, ked pojdes tak skoro do prace?

helen1007
16. nov 2010

@liba78 snáď to rýchlo prebehne. Budem chodiť k našim do Pezinka a na MK , nech mi nie je tak dlho. Iba tie vianoce budú smutnejšie ☹

kvietok121
16. nov 2010

@kvietok121 vydrzkaj ja ked to boli tak som si vravela ze to prejde a prejde a ze jedine to pomoze

kvietok121
16. nov 2010

@vladka84 tak to je super my sme zaspali o desiatej a vstal o pol piatej a pol siedmej tak tiez super

kvietok121
16. nov 2010

@helen1007 to je tazke, ale to pojde rychlo neboj ved pozri uz vacsina z nas ma za sebou 3 mesiace a to sme si tu pisali kedy sa uz narodia

kahlan1
16. nov 2010

@kvietok121 ahoj kvietok davam jej takto rucky ak si ich neda sama, a vtedy konikuje a vydrzi dlho obcas uz da na lietadielko ale to sa jej nepaci a lekarka mi vtedy pporadila ze je dobre ak sa jej to nedari drzat zadok tak sme drzali ale teraz uz drzi krasne sama a netreba drzat zadok

helen1007
16. nov 2010

@vladka84 malá by bola cz deň v jasliach a v noci s tatinom, ja chodím do roboty na 24-ky. Potom už zase so mnou. Ale teraz mám ešte pol roka čas si užívať malinkú.

helen1007
16. nov 2010

@kvietok121 to hej, ja som ani nemala čas myslieť na to kedy sa narodí, ledva som si dorobila školu a malá sa narodila 36tt. a už máme za sebou 3 mesiace aj 25 dní....ako to letí 😀

kahlan1
16. nov 2010

@helen1007 my sa stahujeme potom do pezinka aj danulienka je odtial tak mozme potom kocikovat spolu :D

kvietok121
16. nov 2010

@kahlan1 aj my stale skusame ale moc sa mu nechce

kvietok121
16. nov 2010

@helen1007 takze tatinko bude rychlo doma

helen1007
16. nov 2010

@kahlan1 super...ste šikulky, neviem čo sa lekárke nepáči 🙂

kahlan1
16. nov 2010

@kvietok121 a estre ju bavi ked dvihne hlavku a dam pred nu zrkadlo tak sa usmieva a keca si a vobec jej nevadi ze je na brusku mam pocit ze sa jej to paci

kahlan1
16. nov 2010

@helen1007 tak vraj ma chudobnú spontánnu motoriku a je hypotonicka ☹

kahlan1
16. nov 2010

a teraz máme soplíky a odsavamae ako dive ☹ a v noci co spapala vyvracala a teraz zasa vyvracala ☹ asi koli tym hlienom co jej stekaju ☹

kvietok121
16. nov 2010

@kahlan1 skusim s tym zrkadlom

kahlan1
16. nov 2010

@liba78 krásna fotka 🙂

kvietok121
16. nov 2010

@kahlan1 aj my sme sa ryno zobudili ovracany ... ustocka mal ☹

kahlan1
16. nov 2010

@21 fíha aká sikulka to je super ze ti to uz robí 😉

kahlan1
16. nov 2010

@kvietok121 :( no dnes spapame biedne malo ☹

stvrtok mame ist na ockovnie tak som zvedava ako to bude s nasou nadchou, som volala lekarke tak nech jej kupim nasivin

kahlan1
16. nov 2010

@kvietok121 a skusali ste drzat zadocek? a najlepsie zo zaciatku ho dat na nieco tvrde my sme sa to ucili na prebalovacom pulte

akika722
16. nov 2010

@kahlan1 jéééj ake ste pekné 🙂 obe 😉
@helen1007 uf...nezavidím ☹

kahlan1
16. nov 2010

@akika722 dakujem 😀

kahlan1
16. nov 2010

@kvietok121 a ja som najprv skusila na sebe (niekde som to citala) ze ako je najlepsie mat ruky a potom som jej ich tak dala

liba78
16. nov 2010

@kahlan1
@vladka84 no môj je taký malý tučniačik 😅 , ale podobá sa na matea @jankasramka iba je vo svetlejšom vydaní 😅
ešteže sme od seba pol sveta. Takže určite žiadne zálety mm neboli. 😀 😀

katulkaaaaaa
16. nov 2010

ahojte 🙂 ale ste toho zase popisali 😉
nas caka zachvilu cesta do ba s obomi deckami 😒 hodina a pol v aute,idem s viki na ortopediu,som zvedava ako dopadneme,malej byva v aute zle,no tesim sa 😖
@jankasramka jani ja mam taky nedostatok spanku ze citam ze dostanes nobelovu cenu za najdlhsi spanok 😀 sibe mi,maly je uzastnyyyyy 😵
@liba78 Jurko uzastny si 😉
@kahlan malinka fakt nevyzera ze by mala za sebou taku tazku operaciu,ste obe krasne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre