♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
22. nov 2010

@mirmaj neboj moj Paťko ma nskoro 3roky a ma 14kg...to už nebudu tak rychlo krpci priberať
a ta je pekna tiež som ju našla o euro lacnejšie 😀 😀 😀

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 ved som sem dala presne to čo si mi aj ty radila 😀 😀 asi ju objednám od nich, radšej doplatím 25 EUR a budem mať polohovateľnú

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 no ja to tak beriem, že ked nemá ani 4 mesiace a ma 6kg, tak koľko bude mať ked bude mať rok 😀 😀

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 ta je fakt super, ešte ma aj svetlo aj vibracie 😀 len škoda že je modra 😒

akika722
22. nov 2010

@mirmaj no ved 😀

akika722
22. nov 2010
mirmaj
22. nov 2010

@akika722 ono je to v podstate malej jedno či bude v modrej alebo oranžovej, no ale tak predsa 😀
ani som nevedela že existujú takéto hryzátka 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8709388&tab=1 nám závislým na dudke budú asi dosť vyhovovať 😝

akika722
22. nov 2010

@mirmaj aano ano to ked idu zubky

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 tá je tiež pekná a za super cenu 😉 a ma aj hrazdičku aj ked neviem aký má vyznam v takej výške 😝

vladka84
22. nov 2010

@akika722 teraz citam, ze ste uz piekli...a tie medovnicky musia zmaknut, ci su uz hned makke? Aj my s Timkou budeme piect, ale nemam recept 😒

baby, dajte do placu nejaky recept na medovnicky, nieco lahke, co nepokazim 😀

akika722
22. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀
@vladka84 noooo.piekla ich kamoška s mamou ona ich mala mäkke hned,moje ked vychladli ostali tvrde...a tomu sa velmi tešim aspoň ich do vianoc nevyžeriem 😀 😀 😀

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 no som sa informovala na tu z PB a maju ich aj skladom, tak zajtra mi ju aj dovezú 😀 😀 ešteže existuje ten net 😝 mm spí pri telke a ja som za ten čas kupila postielku, bude mať radosť 😀 😀

vladka84
22. nov 2010

@akika722 napis recept 😉

danulienka35
22. nov 2010

@mirmaj pojdem kupit a dam pak vediet ju?

vladka84
22. nov 2010

@mirmaj myslim, ze tak skoro uz pri telke nezaspi, bude si na to davat pozor 😀

mirmaj
22. nov 2010

@vladka84 tak na toto ti ja recept určite nedám, ja na sviatky pečiem u našich a potom si zoberiem krabičku a krabičku da svorka a mám veľa druhov 😀 😀 , len chýba tomu potom ta vôňa v byte tak možno tieto sviatky aspoň niečo upečiem aj sama uvidím 😲

mirmaj
22. nov 2010

@danulienka35 daj vedieť ako ste to zvladli
@vladka84 no asi hej 😝 😝 😝 ale on jej tiež veľa vecí kupi čo neodolá a ani ich tak súrne mala nepotrebuje 😀 😀

akika722
22. nov 2010

@mirmaj to daj vedieť ako potom reagoval 😀 😀 😀
moj už chyta nervy ked mu pride sms že zas stiahli prachy 😀
dnes prišli plyšove hrkalky 2 ne ručku malemu 😀 hral sa s nimi asi 2 min Paťko maly ich mal na haku..ZATIAL 😅

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 dám určite 😀 ako využívaš tu manducu a ty @vladka84 ten babyvak? ja som si kupila tu babyšatku za 80EUR a mam ju zloženu v taburetke, fakt super investícia 😝 😝

vladka84
22. nov 2010

@mirmaj ja som ten babyvak uz posunula dalej, mala mi v tom vobec nechcela byt, nevrieskala sice, ale citila som z nej, ze je nespokojna, asi jej viac vyhovuje ked ma vidi ako ked ma citi 😀 takze nakoniec som stratova len 5 Eur, musela som ist nizsie s cenou, aby sa predal... 😉

akika722
22. nov 2010

@vladka84 600g hl.muka,300g pr.cukor,200g medu,150g hera,3 vajcia,3lyž.ml.škorica,2lyž.jedla soda,4-5 klinčekov rozbiť,sruhana kôra z 1 citrona

všetko spolu zmiešať a nechať na noc v chladničke...po upečeni sa mali potrieť vajičkom,moje sa zabudli natrieť 😅

ok baby dobru noc 😉

akika722
22. nov 2010

@mirmaj ja ju využivam ked bolo teplejšie aj vonku som to využivala..no doma pomenej..hlavne vtedy ak je mm v praci a deti su zle
paaaaa

vladka84
22. nov 2010

ja som sa rozhodla, ze tu hviezdicku zatial nekupim... mala mi vecer zaspava pekne aj bez nej, cez den jej nepomoze ani keby som jej na stenu premietala 4D rozpravky, takze myslim, ze by to nebola dobra investicia...najdem radsej inu blbost, na ktoru miniem tazko zarobene peniaze 😀 😀 😀

mirmaj
22. nov 2010

@vladka84 aj ja rozmýšľam že ju asi skusim zavesiť na bazar a uvidím, len zasa možno na jar ked pôjdeme na prechadzku alebo čo tak by som ju v tom nosila, ked do lesa sa nedá isť s kočíkom, len to už asi zasa bude aj ťažká na take nosenie tak neviem čo spraviť 😒

vladka84
22. nov 2010

@akika722 diiiik, idem aj ja dobru baby 😉

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 neviem tiež či by som viac nevyužila taký nosič ako tu šatku asi sa ju fakt pokúsim predam a kupim radšej ten 😝
@vladka84 aj nám zaspavala mala aj bez toho a kupila som to 😝 no ale tak zasa mi ešte nemáme až tak veľa hračiek, kedže mame prvé bábätko 😀
dobru aj ja idem, idem zobudiť mm a presunúť sa do spalne 😔 dúfam, že zaspím, včera som išla spať 21:30 a hodinu som zaspavala 😠

danulienka35
22. nov 2010

@mirmaj dam neboj

liba78
22. nov 2010

@mirmaj tak máš malú šikovníčku doma aj ty 🙂 , myslím že už to začnú o chvíľu praktizovať všetky naše miláčiky 🙂 @kvietok121 ja som s ním tak necvičila a ani som mu nepomáhala. Pretočil sa celkom sám.

hajatanufus
22. nov 2010

@memory97 ahoj ja som kasicky kupovala mliecne pretoze som kojila a nevedela som si predstavit ako sa to robi s mlieckom a nevadilo jej to a ani mne 🙂

@kvietok121 dakujem veru aj my berieme nase deti ako dar a dakujeme Panu Bohu za ne a ze nam pomaha sa o ne postarat a ze mozem malu kojit a aj lucinku ze som mohla pretoze UM je strasne drahe 🙂 ked som bola este na sk tak som tiez chodila do kostola s lucinkou na detske omse a jej sa tam tiez pacilo a raz som bola cez tyzden s nou v kostole v meste a sedeli sme celkom vpredu a ked hral organ a teta spievala tak lucinka jej pomahala spievat a ludia nechapali a shodou oklnosti tam bol aj moj otec a ten tiez nechapal ako ona spieva a to asi 8-9mesiacov aj doma ked nasi pozerali kaviaren slavia tak mala spievala so Stasakom no sranda 😀 😀 😀 teraz uz tak nespieva ale sranda je ze zacalo to slovami ajajaj raz ked som ju prebalovala a bola pokakana a ja jej na to ze veru ajajaj si urobila ale to bolo z pesnicky kukulienka lebo ked sme cvicili vojtovku tak som jej pri tom musele spievat a to denne asi 10x od troch mesiacov tak sa to mala naucila teda ten refren ze ajajaj 😀 😀 😀 bola fakt podarena a mam ju nahratu aj na videu ako spieva rano ked sa zobudila to mala vtedy asi 6 mesiacov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre