♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
26. nov 2010

@kahlan1 dobre maminky, stale sa bojime, ja mam tiez niekedy pocit, ze to jej nespanie je priznakom niecoho...

kvietok121
26. nov 2010

@danulka3 tak to mas tazsie my sme sli kocikom ale chodime hodinu vopred aby si podriemal, nas by dudal stale, niekedy sa smejeme ze mu kupime umele prsko 😀

seagull2404
26. nov 2010

@danulka3 my asi tak isto, a hlavne je to blizko

kvietok121
26. nov 2010

@kahlan1 moja zlata, neplackaj stale na vas s matejkom myslime

akika722
26. nov 2010

@kahlan1 nemysli na zle moja...nebud smutna ☹ ak maš nejake obavy ja by som skusila inu dr...len nazor....

danulka3
26. nov 2010

@kahlan1 Prečítala som si čo to o tom dojčenskom štrajku,myslím,že sme sa tam našli,takže stačí vydržať,vraj to prejde 😉

danulka3
26. nov 2010

@seagull2404 No vidíš,ty si myslíš,že nespanie je príznakom niečoho a ja zas,keď stále spí.....

kahlan1
26. nov 2010

@kvietok121 dakujem

@akika722 ked to je tak tazke, som aj predtym pisala ze som volala s jednou doktorkou a tam mi vravela ze tiez ide len o obdobie ale ze ju nemam nechat hladnu ze sa mam snazit aby co to spapala

kahlan1
26. nov 2010

@danulka3 tiez mi to na nasu pasuje aj ked ju nekojim

kahlan1
26. nov 2010

@seagull2404 nasa tiez vobec nechcela spat a boli sme u nasich na vychode a tam spala ako diva tak ked sme sa vratili vzdy ju dam do opostielky na hlavicku plienku zaistim cumel a zaspi

akika722
26. nov 2010

@kahlan1 bude dobre neboj 😉 prejde to a mala doženie...ešte budeš pisať že stale papka

kvietok121
26. nov 2010

@danulka3 tak ty si dobre cislo 😀 😀 😀

seagull2404
26. nov 2010

@danulka3 🙂

danulka3
26. nov 2010

Farmár už začal,idem kukať a odsať mliečko,čo Kubko nespapal,zatiaľ pa.

kahlan1
26. nov 2010

@akika722 to dufam ze ano

akika722
26. nov 2010

@danulka3 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je dobreeeee...

kvietok121
26. nov 2010

@danulka3 aj mne o tom vravela laktacna aa ze vobec nevedia pricinu

seagull2404
26. nov 2010

@kahlan1 toto nam uz nezabera, stiahne si plienocku cez celu tvar a je nervozna, ale u babky tiez spala lepsie, potvroka malicka 🙂, tiez si z vychodu? odkial?

akika722
26. nov 2010

@kahlan1 😉

danulienka35
26. nov 2010

@kahlan1 nesmies stresovat neprospieva to ani tebe ani malej vyciti to mala neboj vazne bude vsetko dobre

danulienka35
26. nov 2010

@danulka3 mi prikrmujeme nutrilonom nebo mala malo je taka hladoska mala idem kukat farmara ale budem odpisovat bambulky

kahlan1
26. nov 2010

@seagull2404 z humenneho 🙂, asi lepsi vzduch :D

kvietok121
26. nov 2010

@danulienka35 nezabudni popis

seagull2404
26. nov 2010

@kahlan1 pri humennom urcite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
26. nov 2010

@kvietok121 neboj

jankasramka
26. nov 2010

@memory97 no po lieku uz nema reflux, teraz len obcas vygrcne ak vela spapa ale to je ok. ani mu to nevadi a je to fakt len obcas...
a svadbu mavaju v bielych satach ale nemaju take zvyky ako my , aj obrad v kostole je trosku iny...podla mna aj krajsi..neviem mne sa tak zda.
a ak sa s konikom dobre zaobchadza tak sa dozije 25-30rokov ale to je skor rarita. a s pejkom velmi zle zaobchadzali a ma uz takmer 25. je to takmer neskutocne....

@lenadka nam vies co pomohlo v noci? ked zacal spavat na brusku. my sme ho davali na klinovu podlozku na brusko a zrazu prespal celu noc.
som sa aj priznala u dr. ze ho tak nechavam a mi povedal ze lekari musia radit spat na chrbte lebo ak by babetko zomrelo z hocijakej inej priciny tak ho zazaluju. ale ze aj on svoje deti nechaval na brusku od malicka. vtedy sa rychlejsie vyprazdni zaludok a tiez sa masiruje brusko a zlepsi travenie.
ja som ho tak zacala nechavat najprv pod dohladom a potom ked som videla ze sa krasne sam aj otaca tak aj v noci tak spaval (od prveho mesiaca).teraz tak spava aj bez tej klinovej podlozky

@memory97 @majka35 @alure @mirmaj @katulkaaaaaa ach jaj, baby ste zlate, mne je vazne strasne smutno z toho Pejka.nemozem mysliet ze ho budem musiet uspat- asi v pondelok 😢
este vcera vecer sa skoncil krasne den- mm nasiel v kuchyni skorpiona. super 😖 a to uz je davno po sezone 😒

jankasramka
26. nov 2010

@akika722 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, konecne! aj mne si velmi chybala 😉
no a vy uz asi sledujete farmara...ja musim pockat kym to nabehne na net 🙄
no ale uz som zvedava co poriesia tie traposky 😀

jankasramka
26. nov 2010

@katulkaaaaaa kamoska uz porodila?

akika722
26. nov 2010

@jankasramka ahoooooooooooooooooooooooooj
trane su trape 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre