♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
29. nov 2010

kde ste vsetky? ☹

evanns
29. nov 2010

@jankasramka ok uz chapem...vyskusam 🙂

lenadka
29. nov 2010

@mirmaj nie nespava, vecer nie a nie zaspat, kolko krat do 23-tej krik a potom je kazde cca 1.5-2 hodiny hore a o piatej dnes sme uz mali rano 😝 😝 😝 no ja som dufala, ze noc a tak sa miesila a pucila a potom aj vrestala do 7.10, ked mne uz budik zvonil aby som starsiu do skolky zaviedla tak ona zaspala do 8.30 😅 🙄

fialka5959
29. nov 2010

Ahojte, prave som si citala ako ste sa borili v snehu nas to obislo, dala som malu vonku pred dom a si spinkala, trochu mi zmrzla 😖

fialka5959
29. nov 2010

@lenadka Ajaj, no my sme sa uz pomali naucili kupame sa okolo 19 hod. dame papt zaspime po 20 min. je hore a tak spi do 1 rana dame papat a o 5 rano uz fungujeme na 100%
Cez den spi kedy ako niekedy potahne 6 hod a niekedy 2 a to ma ide porazit 😠

lenadka
29. nov 2010

@fialka5959 neviem kedy to moja pochopi, ze vecer treba zavriet ocka, ona mi spavala ok, az do casu pred mesiacom ked mala hnacky a strasne koliky a vtedy bola hore skoro non-stop, v noci aj 15x, no odkedy nepijem mlieko a nejem nic mliecne, tak sa lepsi, dr. jej brala krv. ma alergiu na BKM, tak mlieko nesmiem, inak ma koliky a hnacky, takze teraz ked sa zobudi 4x za noc beriem to ako uspech 😅 🙄 ...dovtedy sa budila 2-max. 3x

ked ju davam spat von, tak sa bojim ze je bude zima, ale ked jej skusim rucicku ci nostek ma ich teplucke 🙂

fialka5959
29. nov 2010

Baby ako obliekate svoje deturence? Kolko vrstvy um davat, ja sa bojim ze ju obliekam malo, ked idem vonku tak na spodok davam bavlne tricko, bupacky tak na vrch supravu zo zamatu a potom uz len kombinezu a sup do kocika kde je fusaka deka, staci to? nezamrzne????????? 😒

lenadka
29. nov 2010

@fialka5959 bodiky, dupacky, svetrik, ponozky, overal, deka + fusak a dnes mala aj kryt na kociku a bola tam ako kuriatko v liahni 🙂

lji
29. nov 2010

@fialka5959 body,tepláčky,ponožky,teplejšie tričko,overal,fusak,deka, kryt, šál, a dnes mala dve čiapočky(pletenú a látkovú). ja práveže nechcem ešte obliekať extrémne moc aby potom mohla byť dobre oblečená ked bude skutočne mrznúť ale kontrolovala som ju ked sme prišli domov a mala tam teplúčko vo fusaku. 🙂

danulienka35
29. nov 2010

@lji bodinko,svetrik,pancusky,overalik,ciapocku,a do fusaku bez deky a je jej teplucko

evanns
29. nov 2010

@fialka5959 body, pancuchy, ponozky, nohavice, bundu, ciapku a do fusaka bez deky zatial

fialka5959
29. nov 2010

@lenadka No u nas tiez tak to bolo ked mala koliku, casto v noci sa budila, ale nastastie uz to pominulo.Teraz sa len budi ked je hladna alebo ked ju treba prebalit

akika722
29. nov 2010

ahojte...my sneh nemame ale zajtra tu ma byť -6st..zmrzneme 🙄

fialka5959
29. nov 2010

Dakujem vam

akika722
29. nov 2010

@fialka5959 jééééj novy učes?

danulka3
29. nov 2010

@cerfaa ahoj,aj môj je 30.augusta,ale ráno 8.13 sekciou.

mirmaj
29. nov 2010

@akika722 ako si dopadla v škôlke na stretku?
@fialka5959 ja davam body, punčošky, teplačky, tričko, ponožky, čiapka, rukavičky, overal a do fusaku zatiaľ bez deky a vrch kočíka

akika722
29. nov 2010

@mirmaj nooooooo...tekže ak som spravne pochopila tak riaditelka to povedala akože mi to dala odkazať a ked som prišla že Paťka vyberam zo školky tak nahučala na učitelku prečo mi to povedala...učitelky su tam fakt super...naozaj,ale velky vpliv ma na nich riaditelka a hlavne kvoly nej ho vyberam...
ked sme vypisovali papier akože vyhlašku zo školky učitelka skoro plakala,mi jej bolo luto ☹
ja som taka truba...nie som nahnevana na učitelky ale na riaditelku

kvietok121
29. nov 2010

@danulienka35 snazime sa uspat nasho drobca choruckeho

akika722
29. nov 2010

@fialka5959 ja davam tieločko,pančušky,bodiky mikinku,nohavice,overal,zimnu čiapočku rukavičky,šup do fusaku/deku eéé/a latka na kočiku

akika722
29. nov 2010

@kvietok121 ☹ ako mu je? ☹

mirmaj
29. nov 2010

@akika722 no ale fakt je to cele divné a kto im kazal ho davať spať zvlášť od detí? to bol ich napad alebo riaditeľkin?

kvietok121
29. nov 2010

@fialka5959 ja davam body dupacky teplacky, kosielku, overal a zabalaim do 2 deky do vanicky a vrch kocika fusak este nedavam

kvietok121
29. nov 2010

@akika722 nic moc nechce papat teda reve akokeby bol hladny ale nechce tahat, vyzera ako unaveny a nechce spat, teraz ho manzel unosil kedze moje prso vreskom odmietol

danulienka35
29. nov 2010

@kvietok121 no aspon nekdo je tu

akika722
29. nov 2010

@mirmaj ved to...neviem ☹ ,hovoria že to bolo v ramci adaptacie...no malemu to nerobilo dobre...už to s nimi neriešim,papiere mam v ruke,aj prihlašku do novej aj odhlašku zo starej...moja už sa nevladzem rozčulovať ☹ stale je niečo a ja som už skoro v koncoch s nervami ☹

akika722
29. nov 2010

@kvietok121 to iste robil aj moj...uplne to iste...ako keby bol hladny ale prsko odmietal...aj cumel...bere ATB?bola si u dr??

mirmaj
29. nov 2010

@akika722 už nato ani nemysli, prelož ho a uzavri to a jeto, bude to tak najlepšie uvidíš aj pre neho aj pre teba, hlavu hore 😉 Semi mu je už aspoň trocha lepšie?

akika722
29. nov 2010

@mirmaj dnes vygrckal skoro liter mlieka 😒 4latkove plienky komplet mokre a 2 mikinky a dvoje bodiky 😒

kvietok121
29. nov 2010

@akika722 bola som len kvapky zatial v strdu mame ist znova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre