♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. dec 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved by sa ma zlakol 😖 neboj 😀 to skor ja začnem upodozrievať mojho 😀 nič to ale Paťko s Barborkou by si sadli...no uvidime v lete na stretku 😀

danulka3
1. dec 2010

@mirmaj aj náš Kubko mal včera blbec deň,stále mrnkal,bol na rukách,ani som nevarila,cez obed spustil takú serenádu,že som ho rýchlo obliekla a išla von,tam bol ticho. Deti sa vraj v troch mesiacoch menia,tak dúfam,že ten náš nie k horšiemu 😠

akika722
1. dec 2010

@danulka3 tak to hej...porovnavam..Paťka som kojila len mesiac a pol a potom flaše flaše 😀

mirmaj
1. dec 2010

@alure držím palčeky dnes pri očkovaní aj ja som bola sama s malou a zvládli sme to pekne, ani ma nenapadlo volať mm 😀 😀 aj my sme hrozne rady nahaté, tak sa nám páčia najviac len potom tie žabacie studené ručičky 😝 aj my sme v noci mávali hrozne studené ruky a pomohol nam nato ten spací vak, máme 2 len z jedného asi čoskoro vyrastieme tak budeme musieť asi ešte aspoň jeden dokupiť 😉

Včera som bola Tamke kupiť takú teplejšiu čapičku, lebo všetky boli ešte len take poloteple a skoro som odpadla z ceny, že 11,20 😲 😲 😲 😲 a to som zvedava koľko nám vydrží pokiaľ z nej vyrastieme 😝

akika722
1. dec 2010

@danulka3 ja tiež ale moj musi mať aj mikinku a pančušky,inač vrieska 😅 no fakt...teraz som vetrala a v obyvačke mam 23st. 😖

mirmaj
1. dec 2010

@danulka3 už máme skoro 4 takže by sme sa menili až teraz? 😀 😀 ale fakt myslím že mala zoči, lebo toto naozaj nerobieva

vladka84
1. dec 2010

@majka35 nam uz trcia nohy a musim ju dat nizsie do perinky, lebo inak si ruky vytiahne...takze poslednu noc, som ju trikrat previazovala, lebo sa tak krutila v perinke, ze bud sa posunula uplne dole a bala som sa, ze sa zadusi, alebo si vytiahla ruky, sup s nimi do pusy a debatovala ako keby bol den 😅 ale nastastie hned po zviazani otocila hlavicku nabok a spinkala dalej...

@alure tiez nam jezisko donesie spaci vak, len neviem ci si dovtedy zvykne spinkat bez zviazania 😒 inka, my mame studene rucky stale, uz som sa aj bala, ze ci jej nie je zima, ze ju hrubsie obleciem, ale telicko ma teple a je spokojna 😉

akika722
1. dec 2010

@mirmaj ja som tiež taku prechodnu kupila za 10eur,nosil ju cca 2-3tyždne a na zimu super teplučku z netu za 5 eur 😀

mirmaj
1. dec 2010

@vladka84 rúčky môže mať studene, treba skúšať na krku vzadu pod hlavičkou 😉
@danulka3 @akika722 aj my sme doma na teplo 😉 body, tričko, pančušky a teplačky alebo dupačky a vtedy nedavam niekedy tričko 😉

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 to su fakt ceny, ved som za čiapku dala viac ako za overal 😀 😀

akika722
1. dec 2010

@vladka84 len rychlo učte na spaci vak aby to chceli...kamoškin nechcel,ja som Paťka davala do vaku od 1,5mesiaca a spinkal tam do roka a pol 😀 😀 😀 a som sa nebala že sa odkope

alure
1. dec 2010

@mirmaj
ďakujem dúfam že to bude ok ja by som zase išla s mm ale ten tu má dnes delegáciu a kontrolujú nové čerpačky čo sa budú čoskoro otvárať tak určite nepôjde s nami 😖
@danulka3
ja mám malého len v pyžamku (takom overalikovom) cez deň nastavím teplotu v byte na 24 a na noc sťahujem termostat na 22 lebo máme ho v obývačke a riadi sa teplotou tejto izby 😒 čo občas spňsobí že ak sa tu zdržujeme dlhšie tak sa vypne a nekúri v iných izbách.
@akika722
no to že by po očkovaní prespal deň aj noc by som brala...len žiadne vedľajšie príznaky by prísť nemuseli...

baby u nás zase sneží 😲 ešteže máme dr.blízko aj keď autom to dosť poobchádzam,ale musím ísť aj na poštu poslať balík a vyplatiť šek Oliverovi do školy.

tak zatiaľ sa majte utekám variť a ozvem sa po poradni pa pa maminy

akika722
1. dec 2010

@mirmaj tak tiež mate doma pančušky? 😀 😀 😀 no detske veci su drahšie ako na dospelych 😖 ešte že mam dvoch chlapcov a Samko vynosi po Paťkovi 😀

denisocka
1. dec 2010

@akika722 co mas pre patka na vianoce,daj typ

akika722
1. dec 2010

@alure u nas nesneži ale je zima velka.brrrrrrr..aj včera večer som bola s Paťkom ešte o 18tej na prechadzku a on že pišaaať som sa bala aby mu neodmrzol 😅 ale sme boli daleko od domu 😖

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 áno my máme stále pančušky teda cez deň na noc len pyžamko 😀 podľa mňa by jej bola zima len v teplačkoch 😒 no tak to maš výhodu, uvidím ja čo bude to druhe niekedy hlavne že všetko kupujem prevažne ružové takže moc by sme toho ani nevynosili potom ak by to bol chlapec 😀

vladka84
1. dec 2010

@akika722 ved ja by som ju aj ucila, len keby sa nebila ruckami...a zasa, ked vidim, ze chce spinkat a nemoze, tak ju radsej zviazem, nech mi nemrnka cely den... keby bolo aspon teplejsie, ze si pospi v kociku von, ale v takej zime ju ani na balkon nedam 😒

akika722
1. dec 2010

@denisocka on už rok tuži po velkom trakoriku s vlečkou čo može na nom sedieť...mali ho v tescu za 60eur,v hračkarstve maju ten isty za 120eur 😲 no..kupili sme v tescu,od mamy dostane tabulku na trojnožke s kriedami taku väčšiu a od svokri kamion tiež z tesca ma dlžku 110cm a tam su autička 🙄 len kde to všetko dam ked mame dvojizbak 🙄 🙄 🙄
ale do leta bude určite väšči bytik 😀 😀 😀 huraaaaaaaaaaaa 😎

akika722
1. dec 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 verim že nieee 😀 😀 😀 no..možno na doma take pačušky ešte by ste využili 😀

akika722
1. dec 2010

@vladka84 tak to je o inom...potom by sa ti budila ešte vo vaku...neboj prejde to

vladka84
1. dec 2010

@mirmaj my sme to mali predvcerom...malinka vrieskala ako by ju rezali, ja som bola taka zufala, aj som si poplakala... ☹

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 no asi len tie pod teplačky by to bolo jedno ale inak asi moc toho nie, ešte aj spacie vaky som krava kupila ružove, ale tak to by bolo tiež jedno v čom by spával 😀 😀

mirmaj
1. dec 2010

@vladka84 hrozne však, ani papat nechcela vôbec nič, ale už to prešlo takže myslím že bola uričte urieknuta, chúda male

akika722
1. dec 2010

@mirmaj my mame ružovu plyšovu zvonkohru 😀 😀 😀 a veeeeelmi sa mu pači

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 to ma ešte geny z tej Kristínky 😀 😀 😀 a zaspáva pri nej alebo sa s nou len hra? 😉

denisocka
1. dec 2010

@akika722 myy sme mu taky kupuli v lete a teraz nemam čo kupiť

mirmaj
1. dec 2010

@memory97 spávate v noci lepšie po večerných kašičkach?

vladka84
1. dec 2010

@akika722 no to dufam, Timka bola presny opak, ona v perinke nebola skoro vobec, rucky musela mat stale von a vobec sa nimi nebila..
teraz je zviazana a spi uz od deviatej 😲 akurat si vytiahla ruky, tak cakam, ze kazdu chvilku vstane, ale aj tak to je rekord 😀

meredit
1. dec 2010

ahojte baby. aj vy mate problemy s vecernym uspavanim? cez den v pohode zaspi a prespi aj hodinu doma, ked sme v kociary ani nehovorim ako spi, mozu aj sekery padat, ale vecer co vecer sa uz mesiac uspavame s krikom na rukach. okolo 21 zaspi, dam ju do postielky a hned je hore, alebo zaspi na 10min potom sa prebere, a zacne sa cirkus od zaciatku, az konecne po vrestani a natriasani a spievani zaspi pred 23... potom uz spi dobre. keby nebolo toho vecerneho zaspavania je to super.
a este jedna vec moja vydrzi max hodinku po napapani hore a potom ju uz bere spat, nemozem sa jej prihovarat lebo zacne kricat, alebo byt nervozna. zeby preto ze sa cez den vyspi potom vecer nexce spat?

denisocka
1. dec 2010

maju už niektore deti u vas HNEDE oči?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre