♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
6. dec 2010

@vladka84
ano ano to muži povedia že len jeden deň 🙂 to poznám nám sťahovanie trvalo tiež len jeden deň ale čo som sa nabalila dva týždne pred tým a potom vybalovanie...ale zvládli sme to a teraz je to paráda...som max spokojná a to je jediné čo už teraz v tom vidím..sme síce v paneláku ale máme záhradku,celé leto sme grilovali ,Oliverko sa bláznil na dvore s tatikom a ja som si pár krát prichystala aj raňajky a kávičku vonku na trávičke 🙂 proste božský kľud a pokoj....
@katulkaaaaaa
prajem príjemnú prechádzku 🙂 Ja idem vyložiť pračku,umývačku a potom sa poobliekať ideme k Oliverovi do školy na zimné tvorivé dielne..tak bude zábava
a tie čísla sa budú samozrejme zmenšovať 😉veď sme na najlepšej ceste 🙂
@akika722
nevadí budeš dávať cm 🙂 a ak sa ti naskytne možnosť sa niekde odvážiť tak pošleš váhu kedykoľvek 🙂

kahlan1
6. dec 2010

to hej ale dnes strajkujeme totalka ani spat ani jest - parada

kvietok121
6. dec 2010

@kahlan1 moja aj my dnes so spanim, mam dojem ze pri tej chorobe sme si uz velmi zvykli na rucicky

kvietok121
6. dec 2010

@akika722 to som nevedela

kahlan1
6. dec 2010

@kvietok121 joooj ruky tak to hej to su nase 🙂 ale ked nespi nenaje sa ☹

akika722
6. dec 2010

@kvietok121 no...ale mne to dosť už prekaža ☹

akika722
6. dec 2010

že zajtra vude mať konik dve dlhe vypadky 😒

majka35
6. dec 2010

@akika722 odkiaľ to vieš?

liba78
6. dec 2010

vy píšete ako o závod...teraz som dočítala. @alure nájdem meter a zistím tie hrôzostrašné miery. Ale tiež som išla rodiť ako 80kg slon, po pribratí 23kg. Škoda, že nemám tvoju výšku, možno by sa to lepšie rozložilo. 😒

Ďakujem za info koľko časovo pijú drobci. Malý dnes pije pod 10 minút, tak som chcela porovnať, či sa môže pri tom aj najesť. 😅 Vyzerá, že ano 🙂
@vladka84 sťahovanie nezávidím, ale ber to ako vstupnú bránu do lepšieho 😉 Teraz bol rok, čo sme sa sťahovali 5x za 11 rokov. Som na sťahovanie expert 😀 Dúfam, že to bolo posledné sťahovanie. 😵 Babky v paneláku ma vedeli vytočiť do nepríčetnosti, som sa viac krát s nimi poriadne pohádala. Jedna na trávnik pred bytovkou sypala pripináčky. Potom som deti nepúšťala nikdy von sa hrať. Ono to šlo, lebo naši majú dom a zo školy chodili k nim, tam sa pohrali a vyšantili vonku. Domov sme chodili skoro len spať.

akika722
6. dec 2010

@majka35 z blogov...admini pisali..latvia

liba78
6. dec 2010

@akika722 😒 tak to budem zajtra kojiť bez koňa ☹

akika722
6. dec 2010

@liba78 😀 😀 😀

kvietok121
6. dec 2010

@kahlan1 aj nase ma najradsej ruky
@akika722 verim

akika722
6. dec 2010

idem dať brušaky..teda dufam že dam aspoň 20 a ked mi dieťa dovoly,ked ho nezobudi moje funenie 😅 tak aj trošku upracem 😅

alure
6. dec 2010

najnovšia zábava -hračka žirafa a poobzerať si ju z každej strany..a samozrejme aj ochutnať 🙂
utekám..prídem po návrate zo školy....čakám info do IP každej ktorá má záujem sledovať svoje miery a váhu ....u mňa v tabuľke vo fotoblogu ..pravidelne budem aktualizovať každé dva týždne najbližšie 20.12 a potom po Novom roku sa dohodneme na termíne..
Zatiaľ krásny deň pa pa

alure
6. dec 2010

najnovšia zábava -hračka žirafa a poobzerať si ju z každej strany..a samozrejme aj ochutnať 🙂
utekám..prídem po návrate zo školy....čakám info do IP každej ktorá má záujem sledovať svoje miery a váhu ....u mňa v tabuľke vo fotoblogu ..pravidelne budem aktualizovať každé dva týždne najbližšie 20.12 a potom po Novom roku sa dohodneme na termíne..
Zatiaľ krásny deň pa pa

kvietok121
6. dec 2010

@alure zlatiii

akika722
6. dec 2010

dala som 50..och to bude svalovka 😀 😀 😀
@alure zlatučky je...hrozne sa podoba na Oliverka

kvietok121
6. dec 2010

@akika722 tak to si dobra ze 50

akika722
6. dec 2010

@kvietok121 niekto tu spominal že ide dať 300 nie? 😕 😕 😕 to ja asi nedokažem nikdy 😀
a potierame dasienka gelikom aby sme vedeli spinkať 😒

alure
6. dec 2010

@akika722 ja dávam ráno 150 a večer som chcela dať 300 ale nevyšlo len 250 samozrejme rôzne druhy nech nepracuje len jedna časť brucha ale zapojím všetky "svalové skupiny" 😎
A áno Denis je celý Oliver ...neskutočná podoba..skúsim pohľadať foto Oliverka keď bol bábo a priložím..na porovnanie
@kvietok121
ďakujem moja 🙂

alure
6. dec 2010

inak neviem či ste si všimli tak nám tak divne vypadávajú vlásky len na jednom mieste na hlávke a asi je to tým že tam kde vlastne leží si najviac tú hlávku šúcha a teraz pozerám ako smiešne to na tej foto vyzerá 😀 😀 😀

vypadávajú vaším deťom vlásky?

akika722
6. dec 2010

@alure 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 kokso...že 250

liba78
6. dec 2010

@alure zlatý chlapček... Šikulka maličká, a ako mu vlásky hore zredli a dolu ostali, to som ešte nevidela. Aj Oliver mal také ? My sme mali opačne, hore štica a boky holé, vyzeral ako pankáč. 😀

@akika722 brušáky sú povinné, alebo to môžem dobrovolne flákať ? Mám odpor k brušákom už od školy 😝

kvietok121
6. dec 2010

@akika722 vam uz idu zubky??? skvele

akika722
6. dec 2010

@alure aj mojmu... 😀

liba78
6. dec 2010

@alure si ma prebehla v písaní 🙂 vypadávajú aj nám teraz má malý hlavu celú ako Denisko vrch hlavičky

akika722
6. dec 2010

@liba78 ja neviem cica,opytaj sa @alure 😀
@kvietok121 pravdepodobne hej 😖

alure
6. dec 2010

@liba78
🙂 no Oliverko bol tiež vlasatý ale keďže on bol prevažnú časť na brušku (čo Denis nechce byť) tak to vypadávanie sme ani nepostrehli...teda nie taký markantný rozdiel ako na Denisovej hlávke 😀
No brušáky povinné nie sú ...ale inak to bruško dole nepôjde 😉
@akika722
teraz čítam že gelik na dasienka??? vám už idú zúbky?
neboj dáš aj ty 250 ...za pár dní ti to ani nepríde,že je to veľa....

mirmaj
6. dec 2010

ahojte, konečne som sa ku vam dostala dnes 😀 ja ked vám napíšem svoje údaje do tabuľky tak si budete myslieť, že som ani neporodila 😲 😲 😲

akika722
6. dec 2010

@alure mundisal gel...vraj je dobry...no schmatne mi ruku hryzie ako o život a hrozne plače ked odtiahnem a mrzuty je slinta ako doga

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre