♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
10. dec 2010

@kahlan1 nezávidím ti, no neviem, ako ti pomôcť, pamätám si, že mojej kamarátke malá pila strašne málo mlieka, bola u lekárky, nezistili nič a nakoniec sa to samo upravila, teraz je z nej štvorročná zdravá fešanda

vladka84
10. dec 2010

funguje vam mimibazar?

akika722
10. dec 2010

@alure ahojte...robiš kuraciu babovku?kolko vrstiev davaš?ja sa chystam robiť zajtra

akika722
10. dec 2010

@vladka84 ja mam tiež to od nivei...no ma sa natierať minimalne pol hodku pred tym ako ideš vonku,to je jedno s akym
@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@vladka84 ja som už jedla mandarinky..a nič...žiadna reakcia
@21 u nas tiež svieti slnko a je zima...nesneži ☹
@alure vyzera super...robila si presne podla receptu?

akika722
10. dec 2010

@vladka84 nie Vladi,mne nefunguje

kvietok121
10. dec 2010

@alure fiha to je super prosim si receptik

kahlan1
10. dec 2010

@majka35 trva to uz mesiac ja uz som taka zufala ☹

kvietok121
10. dec 2010

@kvietok121 ta je bez muky

akika722
10. dec 2010

@kvietok121 cicuš poslala si to sebe asi si chcela poslať @21 😉

akika722
10. dec 2010

@alure...čo je to šnytlik?je to v tom recepte...a že dojej zvyšok?aky??????????? no..daš mäso,syr vajička salamu slaninu...a potom čo??????

akika722
10. dec 2010

😝 😝 😝 ja pridem a vy odidete 😝 😝 😝
tak budem sama zo sebou 😝 😝 😝
Pati bol na vyšetreni,nema šelesť 😀 dnes davam posledny x malemu sirup a štvrtok ideme na nové odbery,vytery 😒 a veeeeeeeeeeeeeeeelmi sa tešim na stredu..Patko ma v školke vystupenie...budu mať anjelikovske obliečko 😵 a mamina bude od šťastia plakať 😅

ok...ide sa pozerať mickey mouse 😖 tak paaaaa

kahlan1
10. dec 2010

myslite ze mozem zmenit mlieko sama od seba ci sa musim poradit s lekarom?

kvietok121
10. dec 2010

@kahlan1 aahojky uz som na tom ako ty ... niekedy proste tak vrieska a nechce peso nosim ukludnim polzim vrieska - 3-4x sa zopakuje, potom chvilku pospi a zobudi sa napapa sa a spi dalej netusim co sa stalo zacalo to tento tyzden

kvietok121
10. dec 2010

@akika722 je dakujem vies aj som sa hrala s matejkom aj som napisala ano to som chcela, konecne zaspal dnes mame vsetko akosi posunute

kahlan1
10. dec 2010

@kvietok121 ☹ ja neviem co to s nimi je
rozmyslam ze jej kupim sunar ci jej nezachuti ja som dnes uz bola zufala a v slzach neviem co mam robit :( som z toho uplne v strese

kvietok121
10. dec 2010

@21ta je bez muky opravujem lebo som to zle poslala ale anjelik z MK si to vsimol

kvietok121
10. dec 2010

@kahlan1 ani nehovor aj sa vtedy len modlim a hovorim si vydrz vsak to zas prejde, tak ako prislo tak odide ...

kahlan1
10. dec 2010

@kvietok121 to dufam kazdy den ale mesiac to trva a je to stale horsie aj teraz spinka tak som jej skusila dat papat a netaha a to jedla naposledy o deviatej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

akika722
10. dec 2010

@kvietok121 že anjelik z mk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵

21
10. dec 2010

@kvietok121 , aku zamatovu, kde to najdem?

alure
10. dec 2010

@akika722 ahoj moja,mala som výpadok netu ☹ robila som ju podľa receptu ale nie celkom,vajcia som rozšľahala a zaliala som s nimi prvú vrstvu a potom som len na vrch uložila zvyšné mäsko a poliala zvyškom vajec.Takže v podstate len výstelka kuracími prsiami na to som nastruhala na hrubo syr,salamu akú som mala doma,tie vajcia a zase mäso...toť všetko 🙂 Oliverkovi to chutilo,mm príde za cvhíľku ....nezabudni mäso poriadne naklepať a nasoliť 😀
@kvietok121 vidím že ti už dala recept akika 🙂 tak hor sa do pečenia 😀
Mám už urobené aj dva plechy vanilkových rožkov 😉 apropo malý Denis ochutnal trošku obaľovacieho cukru...tváril sa pritom veľmi slastne..ale to bolo nedopatrením,keď mu vypadla dudka a ja som mala od toho ruky 😝

alure
10. dec 2010

@akika722 šnytlík je pažitka 🙂 tú som nemala takže tam nie je 😒

kvietok121
10. dec 2010

@21 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3047 a do cesta daj ryzovu muku mozno od januara prejdem na bezlepkovu tak potom si budem pytat rady

kvietok121
10. dec 2010

@alure tak bude mat sladke vianoce ano recept som si uz ulozila bud tyzden spravim

kvietok121
10. dec 2010

@akika722 no jasne ako inac 🙂

kvietok121
10. dec 2010

@kahlan1 tak to je dost dlho ale z UM su sytejsi, my sme papali o desiatej, potom trosku sme chlipli o jedenastej ked sme sli von a potom o pol druhej o jednej nechceeeeeeeeeeeeel

mirmaj
10. dec 2010

teraz som sa pri vás naobedovala a aspoň vás dočítala
@kvietok121 aj my spíme, lebo sme boli vonku inak by sme nespali asi doteraz 😝

@akika722 dobre že si to tu s tým kremom napísala, ja ju natieram niekedy až v kočíku ked už je nachystaná alebo ked jej davam čapicu tak si spomeniem, ups sme sa nenatreli 😲 už si dam nato pozor,díky

kahlan1
10. dec 2010

@kvietok121 ale o deviatej spapala malo teraz vypila 90 ml, ale vypila ako vypila skôr osm jej to tam nakvapkala

kvietok121
10. dec 2010

@kahlan1 to nevadi ze nakvapkala hlavne ze spapala, musis byt poriadne trpezliva je to zaberak ... ale zvladnete to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre