♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
23. dec 2010

@akika722 si krásna na tých fotkách naozaj
babulky videli ste čo je zajtra na JOJ o 19:30? že Martinka, popoluška z Turca, im to asi fakt hrabe, akože dať takú kravu na štedrý večer do hlavného vysielacieho času, si myslím že to fakt prehnali, dúfam že tam budu same nadávky a pípanie, akože zasmiať sa na nej da ale na štedrý deň si myslím že sa teda fakt nehodí 😝

akika722
23. dec 2010

@mirmaj no..neprehanajte...

hej videla som ukažku a mala som dosť...tak pozriem opakovanie niekedy 😀

danulienka35
23. dec 2010

@akika722 prestan vazne si kocka a pirsing mam v nosi v pupku a tetovani na rameni skorpiona,na pravem prse kocici tlapku a na zadku mam pavucka maleho

danulienka35
23. dec 2010

@akika722 prestan vazne si kocka a pirsing mam v nosi v pupku a tetovani na rameni skorpiona,na pravem prse kocici tlapku a na zadku mam pavucka maleho 😀

danulienka35
23. dec 2010

@mirmaj a videla si jej ponozky ked sedela na koni ? take nosim na doma 😀 😀 😀 😀

mirmaj
23. dec 2010

@danulienka35 kokšo nebolelo to moc na tom prse?

mirmaj
23. dec 2010

@danulienka35 😀 😀 😀 ona je fakt trúba ked sa ešte aj na niečo takéto dala nahovoriť, nechápem 😲

akika722
23. dec 2010

@danulienka35 uuuu....ale ich je 😀
a ke šla na kona a preskočila ho 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
23. dec 2010

@mirmaj vies co len obryse ale dalo sa vydrzat

danulienka35
23. dec 2010

@mirmaj sa tesim sme sa smialy sak ona je uplne blba a ta jej mama 😀 😀 😀 😀

danulienka35
23. dec 2010

@akika722 no vies ako sa mala smiala ze hen mami ona ma take ponozky ako ty 😀 😀 😀 😀 😀 a ja ze no asi mame rovnaky vkus

elina313
23. dec 2010

@akika722 🙂 dočítavam a tešííííííím sa, že sa vám polepšilo, som Ti písala, že prídeš domov a domáce prostredie všetko zmení 🙂 🙂 🙂 Tak sa teším moc moc s vami z dobrých výsledkov

Kočky, krásne Vianoce, nech vás drobčekovia zajtra len úsmevmi obdarúvajú 🙂 🙂 🙂

akika722
23. dec 2010

@elina313 dakujem moja,hej doma je uplne iny,zlatučky

danulienka35
23. dec 2010

babulky pojdem ja haji take kramy ma ze hruza

akika722
23. dec 2010

dobru nocku kočeny

Prajem Vam nadherne Vianoce 😵 😵 😵

hajatanufus
23. dec 2010

ahojte babenky len som nakukla a precitala vas idem uz aj ja do postielky a prajem vam vsetkym dobru nocku a sladucke snicky a vsetkym drobcom posielam bozteky a nech uz su vsetci zdravi a vsetkym vam zelam pozehnane vianoce

@akika722 veeeeeeeeelmi sa tesim ze sa vysledky zlepsili vtedy urcite este nezabrali lieky a teraz uz zabrali takze uz zahod starosti za hlavu a tes sa ze ste zdravi a ze zajtra su vianoce dobru noc a stastne a vesele a pozehnane vianocne sviatky

hajatanufus
23. dec 2010

@danulienka35 si kocka a vobec nevyzeras ze si po 4 porodoch nie to este ze si babka neblazni mimochodom ja som len asi o dva roky mladsia ale ja vyzeram jak kysnuta buchta ale vsak nevadi ja este nejak splasnem 😀 ale ako babka sa urcite necitim 😀 😀 😀 papa

lulu4
23. dec 2010

maminky, keby som sa sem uz zajtra nedostala tak Vam chcem uz dnes zazelat krasne vianoce v kruhu rodiny, prijemnu atmosferu s vasimi detickami, vela darcekov a dobrej nalady a nech deticky posluchaju nielen na vianoce ale po cely rok 🙂

lulu4
23. dec 2010

@akika722 mate nadherny stromcek a maly Samko v je v kresielku pri nom uzasny, inak idem nakoniec kupit to kresielko z baby bazariku od jednej pani, ved potah a hracky vyperiem a vyuzijeme ved potom aj tak budeme predavat zase my

kvietok121
24. dec 2010

@akika722 to snad nie taku krasavicu by si chcela maskovat??? to by si ma nahnevala len pekne nahodit a ukazat aka si kocka

kvietok121
24. dec 2010

krasne a pokojne vianocne sviatky v kruhu vasej rozrastenej rodiny o nasho augustoveho milacika

katulkaaaaaa
24. dec 2010

babulky krasne vianoce vsetkym,vela zdravia lebo to je najdolezitejsie,lasky,penazi...mala je uz bez horucky a nevracia tak verim ze si vianoce uzijeme 🙂 ozvem sa po sviatkoch 😵

seagull2404
24. dec 2010

ahojte dievcence, zelam vam krasne sviatky, vela pokoja a radosti, pod stromcekom tie najkrajsie dary a vela vela zdravia, najma pre nase zlaticka 🙂

danulienka35
24. dec 2010

@hajatanufus dakujem velmi moja

helen1007
24. dec 2010

ahojte dievčence, prajem vám krásne sviatky s drobcami a rodinou. My sme mali 1.12. Vianoce, teraz som u našich v PK, ale je to zvláštne...prvé Vianoce s Dominikou a prvé bez mm. Na jednej strane mám radosť a na druhej mi je smutno. majte sa krásne a užite si Vianoce.

helen1007
24. dec 2010

@katulkaaaaaa som rada, že ste už v poriadku...tak si užite sviatky

jankasramka
25. dec 2010

ahojte baby, ake mate vianoce?

my mame take zvlastne bo mateo je chorucky usopleny ukaslany...a navyse ma obrateny den aj noc takze chodi spat o pol piatej nadranom...a to sa musime striedat vsetci dokola kto s nim bude hore 😒
preto tu moc nie som...nejak ma to vycerpava 😖
a navyse sa roztopil sniezik a prsi ☹
ale v pondelok ideme do tatier 🙂

@katulkaaaaaa super ze ste uz zdravi-aspon niekto 😉

@akika722 fakt si fesanda na tych fotkach, a ved s kileckami navyse sa svet nezruti...ja sa citim jak anakonda co zjedla svoju korist a bude 2 tyzdne travit 😀
ako semi?

liba78
25. dec 2010

Ahojte, oneskorene želám všetkým pekné sviatky. 😉
Dnes sme úspešne s deťmi z krúžku odohrali "Narodenie Ježiška" mali sme aj úspech. 😅
Škoda len, že cestou domov sa moc šmýkalo v tej plačkanici a obchádzali sme nehodu. Dosť zlú, vyletelo auto z cesty, prerazilo zábradlie a skončilo v priehrade. Tak sa mi Maťko rozplakal v aute si myslel že tam niekto zomrel. Tak už hlavne kvôli nemu dúfam, že nie. 😢 A samozrejme aj kvôli tým ktorí boli v aute. Škoda, že zrovna dnes sa im stala taká zlá vec. 😢

@jankasramka to je škoda, že sa mu otočil deň a noc. Ale aspoň nie si na neho sama, ako v Mexiku. U nás už zas mrzne a sneží.

akika722
25. dec 2010

čautééééééééééééééééééééééééééé

@jankasramka tak to mi je luto že je choručky ešte stale ☹ neboj zo spankom bude zas ok 😉 babka je určite natešena čo?
@liba78 až po mne mraz beha ☹

ako ste sviatkovali???
my na prd,boli sme u babky Pati povystrajal,tak bol stredobod pozornosti...mala som tam len nervy,no hrozne
potom sme sa presunuli do mamky a tam bol ako anjelik.domov sme došli okolo 22.30a deti boli k.o 😀

danulienka35
25. dec 2010

@akika722 ahojte bambulky no docela ok az na stres a vstko okolo toho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre