♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
1. jan 2011

@hajatanufus no dufam ze hej

hajatanufus
1. jan 2011

@danulienka35 dakujem 🙂

danulienka35
1. jan 2011

pridavam i ja dnesne foto

akika722
1. jan 2011

uf baby som tu..ale len na chvilku kym sa mm osprchuje 😔 idde sa hrajkať na pc..autička 😖

akika722
1. jan 2011

@danulienka35
@hajatanufus krasne dievčatka mate 😵

katulkaaaaaa
1. jan 2011

ahojte kde ste vsetky? 🙂
mi sm dnes boli v kociku po mesiaci velmi sa malemu v nom nepacilo ale nakoniec vzdy zaspal aj ked len na pol hodinku,teraz uz spinka dufam ze na par hodin 😝
baby ja som hotova...pribrala som viac ako dve kila,a pas radsej nemeriam...ako sa clovek dokaze takto vyzrat za tyzden?no moje predsavzatie cvicit a zdravo sa stravovat budem od zajtra plnit,dnes sme este chodili po rodine...aj vy ste pribrali? 😒

katulkaaaaaa
1. jan 2011

@akika722 aj moj striela zase na druhom pc...ach chlapi 😀

katulkaaaaaa
1. jan 2011

@seagull2404 dakujem 🙂 ani mi nedochadza ze uz 11rokov 🙂

akika722
1. jan 2011

@lucy1990 že LEN 76 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moj ma možno o 10menej...no som zvedava kolko budu mať o rok 😀 😀 😀

akika722
1. jan 2011

@katulkaaaaaa my mame bohužial len jeden..a kg??? 😅 +2cm pas 😅

akika722
1. jan 2011

@katulkaaaaaa gratulujeeeeeeem..11rokov si vydata? 😕

katulkaaaaaa
1. jan 2011

@akika722 nie dnes mame 11r co sme spolu zacali chodit 😉 17.1 budeme mat 7vyrocie sobasa..

danulienka35
1. jan 2011

@akika722 dik moja

katulkaaaaaa
1. jan 2011

@akika722 mne neskutocne trci brucho 😅 to bude brusakov treba aby som zhodila vianocne hody 😝

akika722
1. jan 2011

@katulkaaaaaa ved som si aj myslela 😀 😀 😀 pozeram že maš 27 sa mi nezdalo..jeeeej tak na novy rok ste sa dali dokopy???
@katulkaaaaaa tebe trči mne visiiiiiii
@danulienka35 😵

katulkaaaaaa
1. jan 2011

@akika722 😀 😀 😀 trci aj visi 😀 😀 😀 hej na silvestra na namesti sme sa dali dokopy,jaj to boli casy,ruka hore,tanecky do rana...niekedy mi to tak chyba 😒 sa ist zabavit,bez deciek,no mi kojicky si este pockame 😅

akika722
1. jan 2011

@katulkaaaaaa aj ja by som šla niekde..aspoň na dve tri hodky 😒 to si mala 16rokov,že?ja som sa s mojim mm tiež dala do kopy ked som mala 16r 😀 na disce 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
1. jan 2011

@akika722 hej par mesiacov pred 17nastkou...boze mi to pripada ako v minulom zivote 😀 hej aj ja by som isla zase na par hodin sa vyvetrat....ale zase na druhu stranu by som svoje deticky a moj zivot nevymenila za nic 🙂 maly sa mi budi idem si k nemu lahnut pa 🙂

akika722
1. jan 2011

@katulkaaaaaa tak tak by som ani ja nemenila..ok paaa moja..aj ja idem mm je už tu 🙄

elina313
1. jan 2011

Ahojte dievčatá, dávate už kojeným detičkám príkrmy ? Ten môj malý hladoško tak na mňa pozerá, keď niečo jem. Dala som mu už ocuckať olúpané jabĺčko a všetko bolo O.K. a dnes sme skúsili trolinku varenej mrkvičky. Keby ste videli ako mlaskal, úplne sa mi trhal za lyžičkou.... Tak neviem, či mu niečo už dávať, alebo počkať... pekne z môjho mliečka priberá... tak nechcem niečo unáhlovať, ale stále sa mi zdá, akoby pregĺgal, keď ma vidí jesť 🙂
Aj vy ste už niečo skúšali ?

@katulkaaaaaa ja som od schudnutia po pôrode na moju pôvodnú predtehotenskú váhu pribrala 5 kg ☹ ☹ ☹
Od pondelka, pretože zajtra nás čakajú ešte nejaké návštevy idem na 90-dňovku, aby som sa naštartovala a zmenila svoje stravovacie návyky. Mám to pekne vyrátané do konca marca, takže keď sa už budem vyzliekať z búnd tak budem fit :D

liba78
1. jan 2011

@elina313 ahoj, aj náš dnes skúsil varenú mrkvičku. Len trošku, lyžičkou. Včera si dal večer pár lyžičiek kaše od nestlé. Inak je plne kojený ale toto beriem len ako ochutnávanie, nie príkrm. 😉

liba78
1. jan 2011

@katulkaaaaaa
@akika722 asi je v 16-tich najlepší vkus. Ja som si mm ulovila tiež už v tom veku. A brali sme sa potom po 5 ročnej známosti. 😝

hajatanufus
1. jan 2011

@akika722 dakujem aj tvoji chlapci su zlati sa smejem ze mm sa hra auticka mojho mm uz auticka nebavia on sa hrajka na fb hry napr fashion world sije oblecenie a predava 😀 😀 😀 ale my mame kazdy svoj nb tak sa nehadame inak by som tiez nemala sancu len ked spi alebo ked je v praci

elina313
1. jan 2011

@liba78 aj ja som mu zatiaľ dala ochutnať, ale tak sa za tým trhal, tak neviem, či mu zajtra tiež dať mrkvičku alebo radšej ešte nešpekulovať 😕

hajatanufus
1. jan 2011

@danulienka35 krasny smejko

seagull2404
1. jan 2011

@katulkaaaaaa tak to asi ma byt 🙂 ani si to nemas vsimnut 🙂

hajatanufus
1. jan 2011

@elina313 ja som malej tiez dala ochutnat ale flaskovu mrkvicku so zemiacikom ale nechutilo jej to tak zajtra skusim varenu ze co na to povie ale tiez to beriem len ako ochutnavku a nie prikrmy lebo tiez jej zatial staci moje

danulienka35
1. jan 2011

@hajatanufus dakujem moja to moje dieta je riadny hlados aby po 2 hodinach zas stiahla 250ml? nemozne kam sa jej to dava ☹

hajatanufus
1. jan 2011

@danulienka35 no ved presne to som sa chcela opytat ze kde to do nej ide do buchticky malinkej aj starsie babenky ti tak papali?

danulienka35
1. jan 2011

@hajatanufus hej tiez tak velmi ale chapes vo stvrtok som kupila nove velke balenie nutrilonu 800g a dnes som nacala uz dalsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre