♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
1. jan 2011

idem hajat bambulky krasne snicky prajem

akika722
1. jan 2011

@hajatanufus len na rychlo,mm šiel na wc...davala som malemu mrkvu zemiak nechcel to a druhy deň ked som urobila mrkvu zemiak dala som mu tam 30ml sunaru do toho koro zjedol aj misku
ok je tu
dobruuu noc

hajatanufus
1. jan 2011

@akika722 zajtra idem aj ja vyskusat varenu mrkvicku tak mozno jej aj ja pridam trosku mm do toho tak uvidim ci to bude chutit dobru nocku a sladucke snicky
@danulienka35 ale ty uz nekojis ne? vsak ked prejde uplne na tuhu stravu a zasyti sa tym tak uz nebude pytat tolko mliecka ale en sunar ide dobre aj do penazi nie? dobru nocku a sladucke snicky

memory97
2. jan 2011

@danulienka35 fuha, tak to nas drobec takto nestiahne ani na raz 😀

@janina09 v 10 mesiacoch bude v poriadku, ked pojdete, ale do Tunisu by som ja osobne nesla, uz len kvoli tomu, aby si nieco nechytila ty, ak este kojis, alebo potom by som brala velke zasoby vody pre malu alebo ist k lekarke a nech ti poradi lieky proti hnackam a este nejakym chorobam, co sa tam mozu vyskytnut. Tu niekde na konikovi je tema, ci ist s dietatom na dovolenku a niektore baby boli aj s mensim a tiez v Tunise a chvalili si.

memory97
2. jan 2011

@danulienka35 jejda, aka je malinka zlatucka a tiez nemate vlasky ako my 😉

janina09
2. jan 2011

@memory97 ďakujem, no skúsim pohľadať....

akika722
2. jan 2011

čaukooooooooooooooooooooooo
a som tu zas 😀
Paťko počita autička...styui,päť,osem,deuet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
2. jan 2011

@hajatanufus mame nurrilon ten stoji 15 eur

danulienka35
2. jan 2011

@memory97 no mame na hlavicke take vrabcie hniezdo 😀 😀 😀

akika722
2. jan 2011

@lji @vladka84malej Sašenke a Karinke všeeetko naj naj naj k meninkam 😵 😵 😵
no ako Vladi,prestahovany???

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 to je krasne vsak ako rata tiez ssom sa na detoch nasmiala 😀 😀 😀

akika722
2. jan 2011

@danulienka35 no..a tie jeho slovaaa 😀 minule chcel pacainky-palacinky,bebik-chlebik,dodička-vodička, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 vies co Sara ked chodila do skolky mely v skolke pizzu a ona mi dosla a povedala mi mami urobis aj ty picu 😀 😀 😀 😀 teraz som nevedela ci sa mam smiat neboj jej nadavat su podareny ked slovicka komolia 😀

akika722
2. jan 2011

@danulienka35 v lete,ešte som bola tehotna--no pred terminom a večer sme mali isť s Paťkom mm a mamou na pizzu...bolo tam aj pieskovisko a šmykalka domček,Paťko sa tak hrozne tešil/chodili sme tam na kofču každy druhy deň/no išli sme po meste a on nahlas...chceeem picuuuu ale na c dal ˇ 😅 a dookola,ludia na nas pozerali a ja že dobre paťko budeš mať pizzu 😀

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 😀 😀 😀 to su tie ich slovicka ale milenucko to hovoria nasi milacikovia

akika722
2. jan 2011

@danulienka35 ochvilku budu vykecavať aj ty naši najmenši 😀 😀 😀

o sme tu len my dve? 😕

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 no sa tesim nasa zacala hmkat ale ako nahlas ako keby meditovala prdela mala asi sme tu len mi dve 😀 😀 😀

akika722
2. jan 2011

@danulienka35 😀 😀 😀

moj maly bude asi ukecany po mamke 😅

danulienka35
2. jan 2011

@akika722 to i moje holky su s podrezanym jazykom po mne i v skole sa ich pytaly ze po kom maju tak jazyk podrezany 😀 😀

hajatanufus
2. jan 2011

@danulienka35 ahoj vsaj to je pekne drahe tu stoji myslim 9 libier

hajatanufus
2. jan 2011

ahojte babenky kde ste sa vsetky rozutekali? citam ze sa bavite o rozpravani deti je to take zlate jak to komolia a najvacsia sranda bude ked sa rozhovori nasa lucinka anglicko slovensky zatial vie len dida mama bye ako baj anglicky dad baaa akoze kravicka alebo konik alebo aj spinka v nosteku alebo kakinky bakinky ale inak keca vo velkom len jej nikto nerozumie a anglicania sa smeju ze to nie je anglicky my nerozumieme a ja im hovorim ze to rozprava thajsky tak sa smeju

danulienka35
2. jan 2011

@hajatanufus ajoj moja no mi sme boli vonku teraz sme sa napapali a pozerame telku 😀

hajatanufus
2. jan 2011

@danulienka35 ahoj ja som vonku uz dlhsie nebola lebo deti boli chore ale od zajtra uz budeme aj my chodit teda ak nebude prsat lebo my tu mame teplo

hajatanufus
2. jan 2011

@danulienka35 prave sa s lucinkou napchavame s tiramisu 🙂 teda ona robi ham a ja pisem 🙂 ale urobila som nakup z tesca cez net tu sa to da lebo uz sme mali prazdny mrazak aj chladnicku a nemame auto tak nakupujeme takto no a nakupila si zopar mrazenych torticiek normalne pecena torta zmrazena tu je to dost lacne a su vselijake akcie tak som sa napchavala ale este sa mi to nerozmrazilo tak musim cakat zmrazene to neni ono a lucinka ma hneva lebo stale chodi do chladnicky a vytahuje odtial vajicka 😲

danulienka35
2. jan 2011

@hajatanufus mnam dala by som si ja sa natlacujem chlebickami a vselicim moznym no to mate supr ze sa takto da nakupovat a ze to mate tak lacne uz nech je teplucko a prides pozriet na SK

hajatanufus
2. jan 2011

@danulienka35 jasne ja nemam rada suchu zimu ale ked je krasne nasnezene ibaze s mojim kocikom sa po snehu moc chodit neda a nemam ani teple boty lebo tu si myslia ze clovek teple boty nepotrebuje a ked aj nejake maju v obchode tak ale nie moju velkost lebo ja mam na zenu moc velke nohy a este aj siroke tak nic neobujem 😀 ale zhanala som cizmicky pre lucinku a tiez neviem zohnat ani na nete tak som rozmyslala ze kupim z sk a segra mi posle alebo objednam z americkej stranky aj ked ma to vyjde drahsie ale ked nemam na vyber tak co ☹ aj ja sa uz tesim na maj mm si vybavuje mesiac dovolenky ale musi o to pisomne poziadat manazera a chce si urobit aj vodicak tak uvidime ci to vyjde ak nie tak spravi v uk a potom kupime auticko tu su auta lacne 🙂 inak rachel sa uz pretaca z bruska na chrbatik ale to je lahsie tak sa to moc nerata tak uvidime kedy sa zacne gulat opacne 😀 😀 😀 idem zavolat segre na skype lebo urcite zase na mna zabudla a este peciem pismenkove zemiaky snad to bude jest aj lucinka lebo ak nie tak jej budem musiet uvarik krupicu a to velmi nechcem to nie je normalne jedlo skusala som jej dat vareny karfiol a brokolicu iba nato pozrela a krutila hlavickou ze nechce 😠

danulienka35
2. jan 2011

@hajatanufus mojako neboj ona je este malicka uvidis bude jej chutit vsetko ,to mi je luto ze nemozes zohnat ziadne boticky pre seba a malicku ja tu mam kopu veciciesk takych na tvoju malu po mojeje ked pridete mozes si vybrat co budes chiet pokial chces

barinkova
2. jan 2011

@akika722 detska výživa s piškotom,to som myslela 🙂

barinkova
2. jan 2011

@kvietok121 chlap bez roboty,com bol v cechach zarobili aj s chalanmi celkom dost a nevyplatili ich akurat pred sviatkami,dlzoby rastu a ucty tiez,mali by ho teraz od noveho roka zobrat do jednej firmy,bodajby,ja len hovorim DO ZLEJ DOBY SME SA NARODILI A počitam že bud horšie,všetko sa zase zdražuje

danulienka35
2. jan 2011

@barinkova no to je vazne dost zly chlap bez roboty a teraz ako dalej fungujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre